1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Közel-kelet

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - molnibalage által indítva @ 2013. március 1..

1. szegcsab

szegcsab Well-Known Member

Jemen. A film jó része volt már..

fishbed likes this.
  2. Terminator

Terminator Well-Known Member

3. tong djagbu

tong djagbu New Member

Szerintem a jemeni hadsereg készletéből származik. Láttam Ratel-20 pszh-t is, az meg a jemeni hadseregben volt renszeresítve

bartinieffektus likes this.
  4. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Az amcsi alakulatok fele idén távozik Irakból.

Nemerson and fishbed like this.
  5. kacsacsor

Szaúdiak holnaptól koronavírus tűzszünetet tartanak Jemenben.

fishbed likes this.
  6. kacsacsor

Az iraki kémfőnök lesz az új miniszterelnök.

zeal and fishbed like this.
  7. kacsacsor

8. kacsacsor

9. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

Terminator likes this.
  10. oregbogaras

oregbogaras Well-Known Member

11. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

12. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

13. kacsacsor

Aknamentesítés: ahogy még nem láttad.

Hegylakó, krokomach, zeal and 9 others like this.
  14. Terminator

Terminator Well-Known Member

FilcTroll likes this.
  15. Loken

Loken Well-Known Member

16. Loken

Loken Well-Known Member

https://kitekinto.hu/2020/04/15/gaz...aba-kerul-torokorszag-a-jarvany-miatt/180348/
    "Törökországban viszonylag lassan indult terjedésnek a koronavírus-járvány, de áprilisban lendületet vett a fertőzések számának emelkedése, ami a már eddig is gondokkal küzdő török gazdaságot még mélyebbre taszíthatja. A török líra zuhan, a devizatartalékok vészesen apadnak, munkanélküliség már januárban is 14 százalékos volt."
    Szerintem lemegy ez járvány náluk, azután a népharag elsöpri a szultán...

17. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Nagy like. Haromszor neztem meg csak amiatt hogy honnet veszik elo mindig a csipofogot, annyira rutinbol megy nekik.
    Amugy mi az a bot amit a csomag mellol kiszednek? Mert nem egeszen taposoaknanak tunik igy.

18. EditorDG

EditorDG New Member

Van valaki a videó linkjével?
    Does anyone have the link of the video?

19. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Az isis tv adhatta le, neztem a kepeket mashol is, van tobb is.

20. krokomach

krokomach Well-Known Member

https://www.origo.hu/nagyvilag/20200426-a-szakadarok-kikialtottak-del-jemen-autonomiajat.html
    "Kikiáltották Dél-Jemen autonómiáját vasárnap a szakadár erők, felrúgva a nemzetközileg elismert kormánnyal megkötött békeszerződést, és tovább bonyolítva a háború sújtotta ország helyzetét.
    Az Egyesült Arab Emírségek támogatását élvező szakadárok Déli Átmeneti Tanács (STC) nevű szervezete közleményében rendkívüli állapotot jelentett be, amely szombat éjfélkor lépett életbe.
    Közölték továbbá, hogy "egyedül fogja kormányozni" a legfontosabb dél-jemeni kikötővárost, Ádent, amelyet 2019-ben foglalt el, valamint több más dél-jemeni tartományt. A lázadók korrupcióval és rossz vezetéssel vádolták a Szaúd-Arábia támogatta jemeni kormányt.
    A nemzetközileg elismert jemeni kormány elutasította a szakadárok lépését. Mohammed Abdullah al-Hadrami külügyminiszter felszólította az őket támogató Szaúd-Arábiát, hogy "egyértelműen foglaljon állást", és "hozzon határozott intézkedéseket az úgynevezett átmeneti tanács ellen"..."

fishbed and tong djagbu like this.

Ezen oldal megosztása