Azon a bécsi találkozón a függöny mögött a kínaiak átadták az amiknak, hogy a tortából a világ melyik részén mekkora szeletet igényelnek. Az oroszok valószínűleg már sokkal korábban leadták a maguk igényeit. Ezeket az igényeket az amik sem lenyelni, sem kiköpni nem tudják, mert a fenti két delikvens markolja a nyakukat és tuszkolja ezeket lefelé a torkukon.Melyik lehet az igaz?
![]()
IL RUSSO
⚡️⚡️⚡️China announced the impossibility of a bilateral meeting between the head of the Chinese defense ministry and the head of the Pentagon due to US sanctions The meeting was initiated by US Secretary of Defense Lloyd Austin. China responded that the meeting would not take place due to...t.me
A torta újrafelosztása után (ha megvalósulna) az USA valószínűleg nem lenne több egy nukleáris fegyverekkel kitömött regionális hatalomnál, amelyik Kanadát, Mexikót valamint a Közép- és Dél-Amerikai államokat vegzálja. Nem lenne támaszpont láncolat a világ különböző országaiban. Ugrana a dollár, mint nemzetközi fizetőeszköz (ezzel együtt nem tudnák exportálni az inflációjukat és a masszív pénzügyi deficitjüket a világ országai felé), röviden intenzív fogyókúrára lennének fogva, a világ nem finanszírozná tovább az életszínvonalukat. Persze éhen nem halnának, csak a túlhízlalt hadiiparuk és haderejük állna bele a földbe.
Ez ellen, minden erővel harcolni fognak, a kérdés az, hogy elmennek-e a gomba felhőkig.