• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 328
37 386
113
❗️
Ma Izrael lebombázta a Deir Mimas kolostort Dél-Libanonban, egy több mint 600 éves történelmi helyszínen.

Izrael így ünnepli a karácsonyt; bombák ledobásával ősi templomokra Libanonban, Gázában és Szíriában
❗️
!!!!!!!!
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 046
15 040
113
Érdekes népirtás az ahol előre szólnak mikor mennek bombázni..... ledobtak több tízezer tonna bombát egy sűrűn lakott területen és ahhoz viszonyítva kéne nézni a civil halottak számát, ha valóban a népirtás lenne a cél már vagy 200-300 ezer halott is lehetne, gázzal meg már vége is lenne, mellesleg mi a civil, tudtommal a terroristák nem az egyenruháról híresek.
Olyan rohadtul unalmas már ez az erkölcsi szar, meg hadijog meg kutyafüle, magyaráztátok volna Dzsingisz vagy Timur katonáinak.... a jog az amikor fegyveres férfiak (lehetnének nők is de én így szeretem) csoportja eldönti hogy mit akarnak és ezt másokra erőltetik.
Az meg ahogy megy az aggódás az arabokért sokszor olyan emberektől akiknek korábban volt már nem egy népirtást relativizáló hozzászólása külön vicces, igaz akkor többnyire a saját érdekünkben, és tudjátok mit nincs ezzel semmi bajom, nem ez a probléma hanem hogy nem merik sokan kimondani hogy igen is utálják a zsidókat és az arabokat is de a zsidókat jobban, és már több száz oldal óta megy a nagy erkölcsi huzavona hogy kinek is van igaza..... hát szerintem annak akiknek ereje van az igazához.....
És igen én meg a zsidókat támogatom ebben, de igazából bármi más nem muszlim néppel behelyettesíthető lenne akkor is őket támogatnám ha azok lennének ott.... vajon egy alternatív időben ha a csecsenek újra oroszokat ölnének és erre az oroszok végső megoldáshoz nyúlnának, hányan nyomnák az imádom reakciót azok közül akik most nagyon elítélnek? És a zsidó oldalról hányan ítélnék el az oroszokat azok közül akik ezt meg támogatják?

Egyik imperializmus sem különb a másiknál, én meg nem vagyok szent de nem is akarom magam annak tettetni, így is jól alszok.
Jaja csak az elejét olvastam..igen olyan unalmas ez a szar hogy civil ruha meg emberi jogok :D Érdekes kettős mérce :D Ukrajnában nem olyan unalmas a FOS média részéről :D Hahaha szakadok a röhögéstől... Igazuk van az oroszoknak akkor...minden civilbe bújt ukrán tenorista...ja hogy csak az ukránok bombáznak, lőnek, rakétáznak, poénból civileket??...basszus elbasztam...az oroszoknak tanulni kéne az IDF-től?
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 046
15 040
113
Azt vedd majd fel videóra.
De amúgy nem kell, csak azért néha nézzünk át a dolog másik oldalára is.
Boldog szórólapozást kívánok feletted :D De csak ott...honfitársaimnak nem kívánok ilyet ... :( Te meg má amúgy is minden nemzetiségű voltál, most éppen Jehova tanúja, csak a Magyarságot nem látom benned soha :) Komolyan...olyan szimpik voltak a cikkeid az angol haditengerészet stb minden ami angol...azért mondom, mert kövezzenek meg de elismerően nyilatkozok a régi Angliáról... sőt tetszenek is a haditechnikai dolgok, sőt az echte angolok hűvösségét is kedvelem...Sőt Anglia is csodálatos ország...de olyan véreszszájú lettél, ami teljesen megváltoztat mindent amit gondoltam rólad....
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 199
23 660
113
Ööö. Az az ENSZ, aminek a létesítményei kertjében pl rakétákat telepítettek és egy szóval sem kifogásolták, csak most?
A palesztínok korfája meg ilyen, ha tetszik, ha nem.


El sem tudod képzelni, hogy mennyire az.

Erről már írtam pár napja, nem ismétlem meg.

Költői túlzás

:oops:


Hm? Az egész bekezdést erre a témára írtam.
Én meg vicceltem.
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 328
37 386
113
❗️Annak a két keresztény nőnek a rokona, akiket egy izraeli mesterlövész ölt meg egy gázai templomban, azt mondja, hogy a világnak tudnia kell az igazságot, nem hiba volt, hogy hidegvérrel gyilkolták meg őket.❗️
 
  • Tetszik
Reactions: tong djagbu

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 232
113

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 676
48 649
113
A Politico azt írja , hogy a kínai kormány megtagadta a részvételt a Pentagon által a Vörös-tengeren való hajózás biztonsága érdekében indított Prosperity Guardian akcióban .

Ez egyáltalán nem okoz meglepetést, hiszen az Égi Birodalom hatóságai önállóan kísérik hajóikat Afrika szarva régiójában . A PLA haditengerészet 45. hadihajó-különítménye az Ádeni-öbölben működik .

Az Urumcsi romboló, a Linyi fregatt és a Dongpinghu ellátóhajó vezette OBK hosszú hónapok óta járőrözik ezen a területen. Ezért nincs értelme, hogy részt vegyenek egy, az Egyesült Államok égisze alatt zajló műveletben.

Ráadásul a kínaiak a közel-keleti konfliktusok békés megoldásának híveiként pozícionálják magukat, az amerikaiak pedig katonai lehetőséget fontolgatnak (még a demonstratív csapásokat is ilyennek tekintik) , ami Kínának nyilvánvalóan nem felel meg.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 676
48 649
113
Ma CNN híradóban 472 fős katonai veszteséget írtak.
Az izraeli katonai halálesetek száma október 7. óta elérte a 485-öt – közölte az IDF.
A hadsereg honlapja további nyolc katonáról közölt információkat, akik előző nap meghaltak. Így összesen 485 fő szerepel a listán.
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 622
17 960
113
Az izraeli katonai halálesetek száma október 7. óta elérte a 485-öt – közölte az IDF.
A hadsereg honlapja további nyolc katonáról közölt információkat, akik előző nap meghaltak. Így összesen 485 fő szerepel a listán.
További egy katona haláláról is beszámoltak. Összesen 14 IDF katona vesztette életét a hétvégén.

 

mlace

Well-Known Member
2018. február 16.
1 996
5 451
113
Ha a zsidók fél kézzel harcolnak gázában ahol a halottak közt 7000 gyerek is van és több ezer eltűnt, akkor az oroszok ukrajnában mindkét kezüket bedugták a seggükbe, és úgy háborúznak...
Alapvető különbség hogy mind az ukránol,mind az oroszok nagyrészt kiüritik,el tudnak menekülni a civilek az ostromlott városokból(pl Bakhmut).És egyenlőre nem állt Ostrom alatt több milliós nagyváros se.Gázai civilek meg élő pajzsként "szolgállnak" a hamasznak.És nagyon nincs is hova menekülniük.Egyiptom lezárta határát es egyik muszlim ország se fogad be palesztín menekülteket.