[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Csak azt nem értem, hogy velem mit foglalkoztok? Boki tett be egy képet, amin orosz szöveg van. Erre mind engem támadtok!
Én nem csináltam semmit, csak mivel Hegylakó megszólított, hát válaszoltam! De én nem tettem fel most semmit, amin orosz szöveg van... mi bajotok van?
Egyre nevetségesebb banda ez a HTKA-s brancs...
 

empontipont

Well-Known Member
2015. augusztus 17.
717
2 607
93
Csak azt nem értem, hogy velem mit foglalkoztok? Boki tett be egy képet, amin orosz szöveg van. Erre mind engem támadtok!
Én nem csináltam semmit, csak mivel Hegylakó megszólított, hát válaszoltam! De én nem tettem fel most semmit, amin orosz szöveg van... mi bajotok van?
Egyre nevetségesebb banda ez a HTKA-s brancs...
Nem rólad van szó, hanem a jelenségről.
(Aminek te is része vagy.)
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Ha meg Lator vagy Filter betesz egy francia szöveget, akkor tanuljunk meg franciául?
Vagy totózzuk ki miről is szólhat, hiszen újlatin nyelv, Magyarországon meg több száz évig latin volt a hivatalos nyelv, egy csomó szót ismernünk kell!

Az orosz nyelvű szövegeket és videókat magyar összefoglaló nélkül teljesen fölöslegesen teszitek be!
Annyi, mintha itt sem lenne!
Egyszerűbb lenne, ha Boki És haubagoi priviben küldözgetné egymásnak.

A francia nyelv miatt nem tiltakoznátok amúgy sem. Egy nyugati nyelv miatt nem is mernétek tiltakozni, mert ti szégyellnétek, hogy nem ismeritek.
És igen, illene ismerni az alap latin szavakat is, része az általános műveltségnek.

Megmondom én őszintén mi a bajotok az orosz nyelvvel: az, hogy zavar titeket a látványa. Már a cirill betű is zavar titeket.
Hogy az orosz nyelv még létezik, és tényező.
Emiatt toporzékoltok még a látványától is.
Meg attól, hogy a nyugatos "műveltségetekkel" nem nyílik meg automatikusan az orosz világ a szemetek előtt.
Hogy meg kell küzdeni az információért. Pedig meg kell.
Nekem is munka (lenne) mindent lefordítani. Ebből a HTKA-ból pedig kezd olyan szinten kurvára elegem lenni - az iszonyatos véleményterror és pökhendiség miatt -, hogy még ha fizetnétek se dolgoznék nektek, nem még ingyen.
Tehát jó, nem lesz többet orosz nyelvű videó.
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 720
5 772
113
A francia nyelv miatt nem tiltakoznátok amúgy sem. Egy nyugati nyelv miatt nem is mernétek tiltakozni, mert ti szégyellnétek, hogy nem ismeritek.
És igen, illene ismerni az alap latin szavakat is, része az általános műveltségnek.

Megmondom én őszintén mi a bajotok az orosz nyelvvel: az, hogy zavar titeket a látványa. Már a cirill betű is zavar titeket.
Hogy az orosz nyelv még létezik, és tényező.
Emiatt toporzékoltok még a látványától is.
Meg attól, hogy a nyugatos "műveltségetekkel" nem nyílik meg automatikusan az orosz világ a szemetek előtt.
Hogy meg kell küzdeni az információért. Pedig meg kell.
Nekem is munka (lenne) mindent lefordítani. Ebből a HTKA-ból pedig kezd olyan szinten kurvára elegem lenni - az iszonyatos véleményterror és pökhendiség miatt -, hogy még ha fizetnétek se dolgoznék nektek, nem még ingyen.
Tehát jó, nem lesz többet orosz nyelvű videó.
vs

Egyre nevetségesebb banda ez a HTKA-s brancs...

Fejezd be a hisztit. Köszi.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Mellesleg, ez itt egy Közkép-Kelet-Európával foglalkozó BIZTONSÁGPOLITIKAI topik, az orosz nyelv pedig az ENSZ egyik hivatalos nyelve (a 6 közül).
Még azt is meg merem kockáztatni, hogy a 6 hivatalos ENSZ nyelv közül földrajzilag az orosz esik hozzánk a legközelebbre.
Tehát, akár még elvárható is lenne az orosz nyelv ismerete ebben a BIZTONSÁGPOLITIKAI topikban - épp úgy, mint ahogy a nagypofájú molnibalage a középiskolás fizika ismeretét várja el a Hiperszonikus csapásmérő fegyverek topikban - vagy akárhol máshol.
 
T

Törölt tag 008

Guest
A francia nyelv miatt nem tiltakoznátok amúgy sem. Egy nyugati nyelv miatt nem is mernétek tiltakozni
Nekem a koreai anyag miatt még senki sem szólt be, de mindig leírtam a lényeget magyarul. Szerintem Macknek sem szólt be senki a kínai cuccai miatt, de ő is odaírja mi a lényeg.
4 mondat összefoglaló. Ennyit kérnek, nem az egészet lefordítani.

Amúgy eddig nem zavart az orosz és cseh nyelvű, ha text volt, mert a gugli jól fordítja angolra. De egy fotóval nem lehet mit csínálni. Így ha nem pucér lány van rajta nincs információ tartalma. :D
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 460
17 781
113
A francia nyelv miatt nem tiltakoznátok amúgy sem. Egy nyugati nyelv miatt nem is mernétek tiltakozni, mert ti szégyellnétek, hogy nem ismeritek.
És igen, illene ismerni az alap latin szavakat is, része az általános műveltségnek.

Megmondom én őszintén mi a bajotok az orosz nyelvvel: az, hogy zavar titeket a látványa. Már a cirill betű is zavar titeket.
Hogy az orosz nyelv még létezik, és tényező.
Emiatt toporzékoltok még a látványától is.
Meg attól, hogy a nyugatos "műveltségetekkel" nem nyílik meg automatikusan az orosz világ a szemetek előtt.
Hogy meg kell küzdeni az információért. Pedig meg kell.
Nekem is munka (lenne) mindent lefordítani. Ebből a HTKA-ból pedig kezd olyan szinten kurvára elegem lenni - az iszonyatos véleményterror és pökhendiség miatt -, hogy még ha fizetnétek se dolgoznék nektek, nem még ingyen.
Tehát jó, nem lesz többet orosz nyelvű videó.
Nekem az orosz nyelvvel egy bajom van, hogy nem tudom :D Viccet félre téve, 4.5.6.-ban tanultam mert kötelező volt, és mivel anno ugyebár az emberek többsége utálta őket mert itt voltak a nyakunkon és a szüleim sem szerették őket, meg ugye ők is utálták a nyelvet, ezért aztán én sem szerettem, nem érdekelt és nem is akartam megtanulni. Így 43 évesen már kicsit sajnálom, mert most mindentől függetlenül minden egyes idegen nyelv amit tudsz egy érték és plusz kincs. Németül és angolul elég jól beszélek, most meg tanulom a spanyol nyelvet. Lehet ha az is meg lesz egy szinten, akkor utána bele kezdek az oroszba, bár ez odébb van.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 460
17 781
113
Nekem a koreai anyag miatt még senki sem szólt be, de mindig leírtam a lényeget magyarul. Szerintem Macknek sem szólt be senki a kínai cuccai miatt, de ő is odaírja mi a lényeg.
4 mondat összefoglaló. Ennyit kérnek, nem az egészet lefordítani.

Amúgy eddig nem zavart az orosz és cseh nyelvű, ha text volt, mert a gugli jól fordítja angolra. De egy fotóval nem lehet mit csínálni. Így ha nem pucér lány van rajta nincs információ tartalma. :D
Ázsiai nyelvet szívesen tanulnék, csak ott a jelkészlettel van problémám. Elég nehéznek találom, hogy annak a logikáját megtanulja az ember, aztán persze lehet tévedek. Amúgy tök érdekes, hogy egy mukkot nem beszélek se Japánul, se kínaiul, se koreaiul, mégis képes vagyok rájönni, hogy ha valaki ezek egyikét beszéli akkor melyik az a nyelv. Pár napja a keletinél álltam simán tudtam, hogy a két srác aki dumál mongolul beszélgetnek :)
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán

Hegylakó

Well-Known Member
2019. január 17.
1 550
4 704
113
Fejezzétek be ti. Nagypofájú beképzelt, öntelt, pukkadásig pökhendi megmondóemberek. "POLGÁROK" :D
Valóban megszólítottalak! Nem gondoltam hogy ekkora törést okozok ezzel…
Valóban @boki posztolt és nem te! Viszont valóban gyakran teszel be képet és videókat. Nem tudok oroszul hiába tanultam…. Meg több mint 30 éve már…

ÉS AKKOR UTOLJÁRA: Érdekel hogy mit posztoltok ki, hisz ebben a topikban különösen fontos, hogy látják az oroszok a térségünket…!

De ha a fejem tetejére állok sem fogok tudni oroszul you tube videókat fordítani. Ha neked mefelel a Deal, akkor ti összefoglaltok a jövőben én meg hülye vagyok, ok?! :oops:
 
W

Wilson

Guest
A francia nyelv miatt nem tiltakoznátok amúgy sem. Egy nyugati nyelv miatt nem is mernétek tiltakozni, mert ti szégyellnétek, hogy nem ismeritek.
És igen, illene ismerni az alap latin szavakat is, része az általános műveltségnek.

Megmondom én őszintén mi a bajotok az orosz nyelvvel: az, hogy zavar titeket a látványa. Már a cirill betű is zavar titeket.
Hogy az orosz nyelv még létezik, és tényező.
Emiatt toporzékoltok még a látványától is.
Meg attól, hogy a nyugatos "műveltségetekkel" nem nyílik meg automatikusan az orosz világ a szemetek előtt.
Hogy meg kell küzdeni az információért. Pedig meg kell.
Nekem is munka (lenne) mindent lefordítani. Ebből a HTKA-ból pedig kezd olyan szinten kurvára elegem lenni - az iszonyatos véleményterror és pökhendiség miatt -, hogy még ha fizetnétek se dolgoznék nektek, nem még ingyen.
Tehát jó, nem lesz többet orosz nyelvű videó.
Szerintem te nagyon átestél a ló tulsó oldalára senki sem kötelezett téged semmire csupán csak felvetették annak lehetőségét,hogy hasznos lenne ha pár szóban le lenne fordítva az orosz szöveg magyarra mivel aki nem tud oroszul az a képen lévő szöveget nem tudja lefordítani a fordítóval,erre te kioktattad Hegylakót, megnyugtatlak a fórum 99%-t nem irritálja a cirill betük látványa, szerintem te ezekből a hozzászólásokból rossz következtetéseket vonsz le, ugyanis a hozzászólók megszeretnék érteni a képen szereplő orosz szöveget.És nem vár tőled senki ingyen műfordítást ettől nem kell félned:).Ami pedig az általad említett iszonyatos véleményterrort és pökhendiséget illeti, az én véleményem szerint ha valaki nem ért egyet az én véleményemmel és kulturált módon ellenvéleményt vagy kritikát fogalmaz meg,az szerintem egyáltalán nem véleményterror vagy pökhendiség ez egy normális fórumnak a természetes velejárója.Ja és mielőtt elragadnának az érzelmek ez egyáltalán nem a személyednek szól,ha tanácsolhatok neked őszintén és jóindulatúan valamit akkor az az lenne,hogy lépj hátra egyet és gondold végig a dolgokat.
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 552
4 345
113
Mellesleg, ez itt egy Közkép-Kelet-Európával foglalkozó BIZTONSÁGPOLITIKAI topik, az orosz nyelv pedig az ENSZ egyik hivatalos nyelve (a 6 közül).
Még azt is meg merem kockáztatni, hogy a 6 hivatalos ENSZ nyelv közül földrajzilag az orosz esik hozzánk a legközelebbre.
Tehát, akár még elvárható is lenne az orosz nyelv ismerete ebben a BIZTONSÁGPOLITIKAI topikban - épp úgy, mint ahogy a nagypofájú molnibalage a középiskolás fizika ismeretét várja el a Hiperszonikus csapásmérő fegyverek topikban - vagy akárhol máshol.

Magyarország 30 éve nem a "keleti blokk" része, több mint 20 éve NATO tag és lassan 20 éve az EU tag. Gazdasága, kultúrája, és katonai hovatartozása nyugatra húzza. Oroszt kötelezően kb 25-30 éve nem tanítanak iskolában, míg angolt és/vagy németet igen. (Már az átkosban is aki tehette inkább németet tanult mint oroszt, hisz az emberek tudták, hogy a turizmus és az NDK/Ausztria közelsége miatt az jobb választás.)
Az internet bekötése, mely elképesztő módon megkönnyítette a nyelvtanulást, az előbb említett tényezők miatt ismét a nyugati nyelvek tanulását segítette elő a fiatalok körében.

Innentől miről beszélünk?

Minden árnyékban russzofóbok keresése meg a véleményterror kiáltása helyett logikusan kéne ránézni a helyzetre, és egyértelművé válnának bizonyos dolgok.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Valóban megszólítottalak! Nem gondoltam hogy ekkora törést okozok ezzel…
Valóban @boki posztolt és nem te! Viszont valóban gyakran teszel be képet és videókat. Nem tudok oroszul hiába tanultam…. Meg több mint 30 éve már…

ÉS AKKOR UTOLJÁRA: Érdekel hogy mit posztoltok ki, hisz ebben a topikban különösen fontos, hogy látják az oroszok a térségünket…!

De ha a fejem tetejére állok sem fogok tudni oroszul you tube videókat fordítani. Ha neked mefelel a Deal, akkor ti összefoglaltok a jövőben én meg hülye vagyok, ok?! :oops:

Azért nem felel meg ez a deal, mert nincs időm fordítani, meg összefoglalókat írni...
részemről 2 opció van 1) nem posztolok orosz videókat 2) posztolok, aki érti, érti, aki meg nem, az kihagyja, és nem hisztizik a fordítás/összefoglaló hiánya miatt
Hosszú távon úgyis az az egyetlen lehetőség, hogy ha érdekel az orosz világ, akkor muszáj lesz megtanulnod a nyelvet.
Nincs királyi út! (ha nem érted, akkor Google-z rá)
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Szerintem te nagyon átestél a ló tulsó oldalára senki sem kötelezett téged semmire csupán csak felvetették annak lehetőségét,hogy hasznos lenne ha pár szóban le lenne fordítva az orosz szöveg magyarra mivel aki nem tud oroszul az a képen lévő szöveget nem tudja lefordítani a fordítóval,erre te kioktattad Hegylakót, megnyugtatlak a fórum 99%-t nem irritálja a cirill betük látványa, szerintem te ezekből a hozzászólásokból rossz következtetéseket vonsz le, ugyanis a hozzászólók megszeretnék érteni a képen szereplő orosz szöveget.És nem vár tőled senki ingyen műfordítást ettől nem kell félned:).Ami pedig az általad említett iszonyatos véleményterrort és pökhendiséget illeti, az én véleményem szerint ha valaki nem ért egyet az én véleményemmel és kulturált módon ellenvéleményt vagy kritikát fogalmaz meg,az szerintem egyáltalán nem véleményterror vagy pökhendiség ez egy normális fórumnak a természetes velejárója.Ja és mielőtt elragadnának az érzelmek ez egyáltalán nem a személyednek szól,ha tanácsolhatok neked őszintén és jóindulatúan valamit akkor az az lenne,hogy lépj hátra egyet és gondold végig a dolgokat.

"csupán csak felvetették annak lehetőségét"

egyáltalán nem így van, nem kérés volt, hanem követelőzés

A hozzászólásod második fele pedig nem érdekes, mert például ami a Hiperszonikus csapásmérő eszközök topikban megy, ahhoz semmi közöm,
de ha oda benéz az ember, akkor azt látja, hogy ott hónapok óta arról megy a parttalan vita, hogy

a) az egyik oldal szerint a hiperszonikus csapásmérő eszközök márpedig képesek a manőverezésre
b) molnibalage szerint pedig a középiskolás fizikával bebizonyítható, hogy nem képesek.

És erről megy a parttalan vita, hetek-hónapok óta, amelyből csak egy látszik, hogy az a) csoport normálisan érvel, a b) oldal pedig pökhendi, alpári stílusban lekezeli a többieket.

Na, és akkor most kanyarodjunk vissza ide. A HTKA-n általános lett, hogy a magukat most hatalomban érzők felvették ezt a lekezelő, kioktató, fenyegetőző, alpári stílust. Ez a fajta fordítás követelőzés is ilyen. A hatalom pökhendiségét érzem rajta, és emiatt egyre inkább nincs értelme ennek a fórumnak.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 940
19 231
113
Azért nem felel meg ez a deal, mert nincs időm fordítani, meg összefoglalókat írni...
részemről 2 opció van 1) nem posztolok orosz videókat 2) posztolok, aki érti, érti, aki meg nem, az kihagyja, és nem hisztizik a fordítás/összefoglaló hiánya miatt
Hosszú távon úgyis az az egyetlen lehetőség, hogy ha érdekel az orosz világ, akkor muszáj lesz megtanulnod a nyelvet.
Nincs királyi út! (ha nem érted, akkor Google-z rá)
Amennyit itt hisztiztél abból 10 videó összefoglalóját megírhattad volna.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Magyarország 30 éve nem a "keleti blokk" része, több mint 20 éve NATO tag és lassan 20 éve az EU tag. Gazdasága, kultúrája, és katonai hovatartozása nyugatra húzza. Oroszt kötelezően kb 25-30 éve nem tanítanak iskolában, míg angolt és/vagy németet igen. (Már az átkosban is aki tehette inkább németet tanult mint oroszt, hisz az emberek tudták, hogy a turizmus és az NDK/Ausztria közelsége miatt az jobb választás.)
Az internet bekötése, mely elképesztő módon megkönnyítette a nyelvtanulást, az előbb említett tényezők miatt ismét a nyugati nyelvek tanulását segítette elő a fiatalok körében.

Innentől miről beszélünk?

Minden árnyékban russzofóbok keresése meg a véleményterror kiáltása helyett logikusan kéne ránézni a helyzetre, és egyértelművé válnának bizonyos dolgok.

Még mindig az a helyzet, hogy Oroszország a világ 3 nagyhatalmának egyike.

És örülök annak, hogy leírtad, amit leírtál.
Az orosz fordítás követelőzés mögött is ez áll, hogy na majd tanuljak meg oroszul? én??? hát kik ezek az oroszok...

Az a helyzet, kedves "barátaim", hogy titeket már az a tény is frusztrál, hogy az az oroszok még mindig léteznek. Az orosz szöveg/videó fórumban való felbukkanása is ezzel szembesít titeket, hogy az oroszok még mindig léteznek, sőt, tényezők a világban. Emiatt vagytok mérgesek.

Ezt nem bírjátok elviselni, ezért ellenzitek az eredeti orosz tartalmakat a fórumban. (Tudjátok, hogy úgysem lesz hozzá fordítás, ezért a fordítás hiányába köttök bele).

A másik pedig, ami frusztrál titeket, kedves fórumtársaim, hogy ilyenkor kiderül, hogy az angol/német stb. nyelvek ismeretével nem nyílik meg előttetek automatikusan az orosz világ, és ez zavar titeket. Hogy van a világnak egy olyan szeglete, amely számotokra zárva van, egészen addig, amíg erőfeszítést nem tesztek érte.
És számotokra a gond ott van, hogy a orosz nyelv megértéséhez kellene erőfeszítést tenni... az oroszhoz...! Angol, német nyelv stb. esetén simán megteszitek, mert azok valakik, na de mit képzelnek ezek az oroszok? Hogy majd az ő nyelvük megértéséhez tesztek ti erőfeszítést? Hát még mit nem!
Kínálják azok tálcán nektek az információkat!

Na ez van mögötte. Nagy beképzelt pökhendiség. Ti nem tudtok valamit, de ti követelőztök, meg oktatjátok ki a másikat.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Amennyit itt hisztiztél abból 10 videó összefoglalóját megírhattad volna.

De leszarom, mert ez a HTKA egy nagy rakás trágyadomb. Nem érdekel már, hogy mi lenne/lett volna a logikusabb. Ti most "hatalomban vagytok" (legalábbis úgy érzitek), pökhendiek vagytok, úgyis semmibe néztek mindenki mást.
 
  • Vicces
Reactions: fip7

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 940
19 231
113
A hatalom pökhendiségét érzem rajta, és emiatt egyre inkább nincs értelme ennek a fórumnak.

De leszarom, mert ez a HTKA egy nagy rakás trágyadomb. Nem érdekel már, hogy mi lenne/lett volna a logikusabb. Ti most "hatalomban vagytok" (legalábbis úgy érzitek), pökhendiek vagytok, úgyis semmibe néztek mindenki mást.
OFF:

Teljesen elrugaszkodott az érzékelésed a valóságtól (tekintsük a túlnyomó többség konszenzusát annak, ismeretelméleti vonatkozásaiba az objektív valóságnak ne menjünk bele).

A múltkor is nagyon kibuktál indokolatlanul valamin. Szerintem, és ne vedd sértésnek, de lehet, hogy szekemberhez kéne fordulnod, mert nagyon feszültnek tűnsz. Hogy milyenhez, azt te tudod, mert a gyökérokot is te tudod. Lehet pldául, hogy jógázni kéne, mert pl izomgörcsök miatti krónikus fájdalom okozza ezt. Szerintem mindenképp kéne ezzel valamit kezdened, mert erre rá fog menni az egészséged. Lehet, hogy simán kevesebb internet, több séta kéne, nem tudom.

Őszintén kívánom, hogy túljuss ezen, bármi is legyen mögötte, mert rajtad kívül szerintem senki nem érezte azt, hogy ellened irányul itt bármi, és szerettem a hozzászólásaid és a nagyon vad fantáziával megkomponált geopol gondolatlatmeneteid olvasni, bár általában nem értettem egyet vele. De ha az kell, hogy ne posztolj itt, mert rossznak érzed ezt a környezetet, akkor inkább tarts szüntet. Az a fontos hogy jól érezd magad. Ne húzd fel magad, mert semmi ok nincs ebben az egész szálban rá.