[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T

Törölt tag 008

Guest
... iratok és személyi azonosítók nélkül. A zömében Görögországon át Európába érkező migránsok az ott kapott papírjaikat széttépkedik, mire ideérkeznek. Annak ellenére, hogy a görög hatóságok ujjlenyomatot vesznek tőlük, a magyarországi beazonosításuk már szinte lehetetlen. Képesek ugyanis véresre, akár húsig is ledörzsölni az ujjaikról a hámfelületet, hogy ne derüljön fény a kilétükre.
Teljessen egyszeru az eset, ha vannak papirjai, akkor megvizsgalhato, hogy jogos-e a menekult kerelem. Ha nincs papirja velelmezheto, hogy terrorista, ezert tuntette el a szemelyazonossagat. Ha en magyar allampolgarkent ledorzsolom az ujjlenyomatom es szemebe rohogok a zsaruknak, ramrohad a muanyag bilincs.
Papir nelkul azonnali eljaras nelkuli kiutasitas, nemzetbiztonsagi okokra hivatkozva.
 
A

altx

Guest
igazi menekultek:
files.php


meg a mostani "menekultek":
dscf6272.jpg


minden hasonlosag csak a veletlen muve
 
A

altx

Guest
epp gondolkodom..

ezek most nyugodtak...ugyehogy..

de mi lesz ha egy ido utan enek a sok ezer fiatalnak folal a farka?

mivel ezek elege ra vannak szokva arra hogy a noket semibe nezzek es eroszakkal kapjak meg amit szeretnenek, lesznek itt europaban olyan bajok veluk hogy csak na..
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 000
113
Elkezdődik a mi megszállásunk is. Indok: az orosz "terjeszkedés" megállítása. Miközben a NATO teszi ezt.
http://index.hu/belfold/2015/07/22/amerikai_harckocsikat_telepitenek_magyarorszagon/
 

tomsinner

Well-Known Member
2015. június 13.
1 468
1 872
113
Ennel tisztabb peldat a gyuloletbeszedre nemigen lehet osszehozni.
Egy pszivhiater kb. kiverne ra oromeben es a hallgatoinak mutogatna, en csak szegyellem magam helyetted is.

Ne szégyenkezz más miatt, fölösleges. Én soha sem voltam se demokrata, se liberális stb engem nem köt a polkorrektség, hogy nem szabad valós problémákról beszélni, mert az gyűlöletbeszéd. Amit írtam annak minden szavát tartom. Szerintem finoman fogalmaztam, de ha te nem így látod a dolgokat... nos én is minősíthetnélek téged, ahogy te tetted velem, de én nem foglak.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 000
113
Amúgy hány nőt számoltatok meg a képeken? :)

Hát igen, ezen filóztam én is. Továbbá, hogy vajon ezen "menekültek" hozzátartozóinak, anyja apja, nagyszülői, kistestvéreinek élete nincs veszélyben ott, ahonnan jöttek ? Csak huszonéves kölkökre lőnek ? Netán az AK-lövedék szelektíven tudja értelmezni a célbavett személy életkorát ???
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
<blockquote rel="antigonosz">Amúgy hány nőt számoltatok meg a képeken? :)

Hát igen, ezen filóztam én is. Továbbá, hogy vajon ezen "menekültek" hozzátartozóinak, anyja apja, nagyszülői, kistestvéreinek élete nincs veszélyben ott, ahonnan jöttek ? Csak huszonéves kölkökre lőnek ? Netán az AK-lövedék szelektíven tudja értelmezni a célbavett személy életkorát ???

</blockquote>

Ezekben a kultúrákban a nő, gyerek olyan mint falun a macska -fogyóeszköz. Ma van, hol nap nincs -majd lesz másik. Csadorban meg amúgy is igen egyformák; ha meg minden kötél szakad...

<i>"A leggusztustalanabb része az volt, ahogy a kislányokkal bántak, őket a velük egykorú meg az idősebb fiúk is ütötték-rúgták minden ok nélkül, ha meg kaptak tőlünk csokit, rögtön kitépték a kezükből. Ezt azért már mi sem hagytuk annyiban, általában még a környékükről is elrugdostuk a fiúkat, amíg meg nem ették.

Míg a nőket állatokként kezelték, addig az állatokat nőként. Az éjszakai őrségben tisztán láttuk éjjellátóval, amikor a birkáikat vették kezelésbe hátulról. A nagydolgukból sem csináltak nagy ügyet, sokan ott könnyítettek magukon, ahol rájuk jött a szükség, az utcáik tele voltak ürülékkel. A fenéktörlés is csak homokkal ment, aztán csodálkoztak, hogy miért csak kesztyűben vagyok hajlandó velük kezet fogni. A kutyákat a legtöbb helyen simogatni szokták, itt verték őket. Csak úgy szórakozásból."</i>
http://francia-idegenlegio.blog.hu/2014/08/14/72_az_afgan_kultura_rejtelmei_es_a_nagy_fogas
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 000
113
epp gondolkodom..

ezek most nyugodtak...ugyehogy..

de mi lesz ha egy ido utan enek a sok ezer fiatalnak folal a farka?

mivel ezek elege ra vannak szokva arra hogy a noket semibe nezzek es eroszakkal kapjak meg amit szeretnenek, lesznek itt europaban olyan bajok veluk hogy csak na..

Azokban a "kultúrákban" ahonnan ezek jöttek, csak az erősek, rámenősek maradnak talpon, következésképp nem kérik, hanem <b>elveszik</b> amire szükségük van.

http://www.napigazdasag.hu/cikk/46832/
Nemierőszak-dzsihádról beszélnek Svédországban.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 000
113
A tervek szerint jövőre komolyabb, Bradley típusú harcjárművek is érkezhetnek Magyarországra, sőt, felmerült M1-es amerikai harckocsik gyakorlatozása is a Várpalota melletti lőtéren. A tankok ideiglenes áttelepülése akkor került szóba, amikor Frederick Hodges altábornagy, az európai erők főparancsnoka látogatást tett Magyarországon.
http://www.napigazdasag.hu/cikk/50622/
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 568
14 470
113
http://www.atv.hu/videok/video-20150722-mszp-az-embercsempeszeket-buntessek-ne-a-menekulteket

Kunhalmi Ágnes.

A riport alapján ostobaságával csak az önbizalma vetekszik.

Tarjányi Péter

http://www.atv.hu/videok/video-20150721-tarjanyi-peter-eb

Vannak kétségeim a szakértelmével kapcsolatban.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 000
113
Eörsi Mátyás az egykori SZDSZ-es, napjainkban DK-s politikus hétfőn késő este posztolt egy jóízűt nekünk , suttyó magyaroknak - nyaralás közben:
http://index.hu/index2/#bloghu/jobbegyenes/2015/07/21/eorsi_matyas_salvadorbol_uzen_haza_a_beteg_magyaroknak
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 634
1 384
113
Tomsinner:

"Ne szégyenkezz más miatt, fölösleges."
Ez igaz.

"Én soha sem voltam se demokrata, se liberális stb engem nem köt a polkorrektség, hogy nem szabad valós problémákról beszélni, mert az gyűlöletbeszéd."

En sem vagyok sem demokrata, sem liberalis; ruhellem a polkorrektseget es szeretek a valos problemakrol beszelni.


"Amit írtam annak minden szavát tartom. Szerintem finoman fogalmaztam, de ha te nem így látod a dolgokat... nos én is minősíthetnélek téged, ahogy te tetted velem, de én nem foglak."

Nem minositettelek, hanem azt minositettem, amit irtal.
Azt, hogy "megerdemelte" (nem hiszem, hogy barki ilyet erdemelne), azt, hogy "faji tisztasagrol" beszeltel, etc.

Az a baj a borszin szerinti gondolkodasmoddal, hogy eppugy nem oldja meg a problemakat, mint ahogy az "idegen szep" gondolkodasmod sem. Az emberek egyenileg ertekesek. Vagy sem.
Ehhez nem kell "polkorrektnek" lenni, csak gondold vegig.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Hát igen, ezen filóztam én is. Továbbá, hogy vajon ezen "menekültek" hozzátartozóinak, anyja apja, nagyszülői, kistestvéreinek élete nincs veszélyben ott, ahonnan jöttek ? Csak huszonéves kölkökre lőnek ? ...

A "jogvédők" szerint azért menekülnek az életerős fiatal férfiak mert őket akarják besorozni és ezért ők vannak a legnagyobb veszélyben. (khmm...!)
 

ecso

Active Member
2014. szeptember 15.
1 201
0
36
Kedves Panzerfaust!

Osztom az egyik fórumozó véleményét:
"Az ilyen férgeket nyilatkoztatni bármilyen kampánynál többet ér.

Ezeknek az Eörsi Mátyás, Kertész Ákos féléknek a kiszólásait kellene kiplakátolni az országban, alatta meg ennyit: "Megint ezt akarjátok?"

Soha többet liberalizmust!"

Bár Kertész Péter írónak jó!
 

tomsinner

Well-Known Member
2015. június 13.
1 468
1 872
113
Tomsinner:

"Ne szégyenkezz más miatt, fölösleges."
Ez igaz.

"Én soha sem voltam se demokrata, se liberális stb engem nem köt a polkorrektség, hogy nem szabad valós problémákról beszélni, mert az gyűlöletbeszéd."

En sem vagyok sem demokrata, sem liberalis; ruhellem a polkorrektseget es szeretek a valos problemakrol beszelni.


"Amit írtam annak minden szavát tartom. Szerintem finoman fogalmaztam, de ha te nem így látod a dolgokat... nos én is minősíthetnélek téged, ahogy te tetted velem, de én nem foglak."

Nem minositettelek, hanem azt minositettem, amit irtal.
Azt, hogy "megerdemelte" (nem hiszem, hogy barki ilyet erdemelne), azt, hogy "faji tisztasagrol" beszeltel, etc.

Az a baj a borszin szerinti gondolkodasmoddal, hogy eppugy nem oldja meg a problemakat, mint ahogy az "idegen szep" gondolkodasmod sem. Az emberek egyenileg ertekesek. Vagy sem.
Ehhez nem kell "polkorrektnek" lenni, csak gondold vegig.

Nem csak bőrszínre utaltam, a más muszlimoknál pl a koszovóiakat is értettem akik ugye ugyanolyan fehérek mint a románok. Az írásaim alatt folyamatosan arról esik szó, hogy menekültéknél milyen világ van, meg hogyan bánnak a nőkkel. Behunyni a szemet és nem beszélni róla, mert nem általánosítunk, álszentség. A faji dolgokat szándékosan idézőjelbe tettem, nem tudom figyelted-e?
Ami a svéd leányzóval történt: ha csak a képet nyitod meg, már bőven eleget tudsz róla. Propagálta a "fajkeveredést" mert az milyen jó, sőt egy videoklipben még imitálja is a közösülést egy bevándorlótól. Kellett neki a fekete kuki, megkapta. Nem tudom, milyen lett ott náluk az eseménynek a visszhangja, de remélem sok kislány észhez tért. Ha ez kellett ahhoz, hogy néhány fejben fény gyúljon, akkor nagyon sajnálom, de halálával megmutatta, hogy amit ráakart erőltetni másokra, tragikus szintű tévedés.

Kicsit oldva a hangulatot, és kapcsolódva a friss infókhoz, én szólok, ha Kunhalmi Ágnes egyszer rájön, hogy amiben eddig hitt, és amiket eddig propagált enyhén szólva butaság volt, én szívesen örökbe fogadnám őt, vagy legalábbis sokkal hamarabb, mint akármelyik "menekültet".
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 263
13 644
113
Jó kis tényfeltáró riport. Kellemes csalódás, hogy az Index ilyesmiben is utazik.

Beszélték a minisztériumban Szilárdról, hogy KGB-s, senkit nem érdekelt
http://index.hu/belfold/2015/07/21/kiss_szilard_keskeny_erno_jelena_cvetkova_lena_orosz_titkosszolgalat_meszaros_lorinc_4_resz/