[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 001
113
Ha ezt meglépik az komoly gazdasági bukás lenne mindkét félnek.
Ne lépik meg mert nem lehet kirakni senkit.
Momentán a magyar lakosság döntő többsége pedig bőven uniópárti.
Eddig biztos nem jutunk el.
Ez egy belharc, hogy milyen irányba menjen ez az egész akármi. A ballib oldal öngyilkos technikája nem nagyon érthető, hiszen ha nem az őslakosok, akkor a villámgyorsan beszaporodó migránsok fogják parkolópályára tenni őket.
Minél nagyobb az ide beáramló idegen kultúra, annál esélytelenebb az integrálása. Illetve már ma sem lehetséges, millió példa van rá.
És a no-go zónák csak a kezdet. Ennél sokkal durvább dolgok fognak jönni a gazdasági lecsúszás mellé.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 833
65 414
113
A sógorok szárnyas kapukat építenek bőszen,nem fognak tudni visszamenni....
A sógorok már hamarosan nem, fognak építeni semmit sem, nem lesznek olyan helyzetben hogy dönteni tudjanak. Az ünnepeik jelentős része valamilyen vallási ünnep jelenleg de ez a muszlimoknak egyre kevésbé tetszik náluk. Szerintem 10 éven belül beiktatnak valami muszlim ünnepet a naptárba, mit tudom én Mohamed mennybe menetelét, vagy ramadán záró napját ilyesmi. Az eredeti osztrákok fogynak, de legalábbis visszaszorulnak, fizikálisan értem. Ha kimész melózni más nincs akit látsz mint bevándorló K-európai , muszlim,török,néger, ex-jugó. Az üzemeik zömében már a kisebb főnökök is nagyrészt törökök, osztrák melóst alig látni. Az utcákon szintén ha végig mész Bécsig tele bevándorlóval. Kb 6 millió osztrák van, 2-3 millió török + egyéb Allah hitű, meg vagy 1-2 millió egyéb ,főleg balkáni ahogy mondják.
Ezeknek reszeltek, egy emberöltő alatt kisbbségben lesznek ha nem tiltják be a muszlim vallást.
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
A jelenlegi magyar politikai mezőnyben egyedül a Jobbik az, ami nyíltan ellenezte az ország EU csatlakozását. Viszont most a törpeführer van döntési helyzetben.


A jelenlegi Jobbik egyáltalán nem ellenzi az EU-t, nyíltan EU barát párt. A tranzakció óta már teljesen világosan ezt képviselik.
 

Telak2

Well-Known Member
2016. október 28.
1 101
1 221
113
Szomoru, hogy a Jobbik ballib pártba megy át. Egész sok dologgal tudtam azonosulni velük. De úgy látom, hogy a jelen kormányon kívül mindegyik párt kinyitná a déli határt, meg benyelne minden kvótát. Rémisztő, vagy inkább elszomorító, hogy a Fidesz maradt a leg kisebb rosszal kecsegtető alternatíva.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 533
44 986
113
Szomoru, hogy a Jobbik ballib pártba megy át. Egész sok dologgal tudtam azonosulni velük. De úgy látom, hogy a jelen kormányon kívül mindegyik párt kinyitná a déli határt, meg benyelne minden kvótát. Rémisztő, vagy inkább elszomorító, hogy a Fidesz maradt a leg kisebb rosszal kecsegtető alternatíva.
Nagyon érdekes a Jobbikon látni szépen lassan a Simicska hatást, csak figyelek és ámulok, egyelőre még nem tudom hova rakni őket, s nem látom hogy ez hova fog kifutni végül.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Nagyon érdekes a Jobbikon látni szépen lassan a Simicska hatást, csak figyelek és ámulok, egyelőre még nem tudom hova rakni őket, s nem látom hogy ez hova fog kifutni végül.
Remélem Vona elhúz a francba, mint angoloknál egykor Chamberlain! Legalább olyan dicstelenűl.
Kíváncsi vagyok hogy Toroczkai László mikor fogják ki tenni, mert ő sem cukiskodik.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 533
44 986
113
Remélem Vona elhúz a francba, mint angoloknál egykor Chamberlain! Legalább olyan dicstelenűl.
Kíváncsi vagyok hogy Toroczkai László mikor fogják ki tenni, mert ő sem cukiskodik.
Régen nem mondtam volna ezt, mert bírtam Vonat, de mostanra egyet kell értsek, számomra teljesen hiteltelen lett. Toroczkai jó választás lehetne, igen, csak arra kell vigyázniuk, hogy az ilyen Novák féle önjáró hülyéket, és Zagyva féle sötét barlangi trollokat nem szabad a párt közelébe sem engedni. Ezek nélkül a lépeések nélkül teljesen esélytelenek lesznek, én azt tippelem.
 
  • Tetszik
Reactions: Telak2

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 634
1 384
113
Remélem Vona elhúz a francba, mint angoloknál egykor Chamberlain! Legalább olyan dicstelenűl.
Kíváncsi vagyok hogy Toroczkai László mikor fogják ki tenni, mert ő sem cukiskodik.

Vona kb. OVi junior; sosem birtam a Jobbikot, de az elveik feladasaval ez konkretan rosszabbodott. Az egy dolog, hogy valakivel nem ertek egyet, de a koponyegforgatast a legkevesbe sem birom (nem osszekeverendo a felnotte valassal).
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 610
14 570
113
A jelenlegi Jobbik egyáltalán nem ellenzi az EU-t, nyíltan EU barát párt. A tranzakció óta már teljesen világosan ezt képviselik.

Nem. Vona többször is elmondta, hogy amíg a magyar társadalom többsége EU tagság párti, addig nincs értelme a kilépést forszírozni, inkább belülről kell abba az irányba terelni az EU-t, ami jobban megfelel nekünk.
 
  • Tetszik
Reactions: szuvorov

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Régen nem mondtam volna ezt, mert bírtam Vonat, de mostanra egyet kell értsek, számomra teljesen hiteltelen lett. Toroczkai jó választás lehetne, igen, csak arra kell vigyázniuk, hogy az ilyen Novák féle önjáró hülyéket, és Zagyva féle sötét barlangi trollokat nem szabad a párt közelébe sem engedni. Ezek nélkül a lépeések nélkül teljesen esélytelenek lesznek, én azt tippelem.
Novák Előd személye érdekes kérdés. Egyrészről Dudai értelmiségi család sarja. HVM Toroczkai, Hubatka és Magvasi Adriánnal Szentkoronarádió, Valamint Novákhoz köthető Kurucinfóval. Annó megteremtették az alternatív magyar médiát felismerték az internet jelentőségét. Budaházy, Tomcat, Gaudí Nagy Tamás stb közösséget építettek. Megjelent a nemzeti subkúltúra.
Tomcat Polgár Tamássékat akik csinálták a Tolvajkergető mozgalmat egy drogos miatt ellehetetlenítették. A biciklis nyomkövetőket fejlesztő céget bezárraták!
Pedig ezen szervezett is rengeteg embert megmozgetot.
Gaudí Nagy Tamás és Morvai Krisztina nemzeti jogvédő alapítvány stb.
De jött cuki Vona a nagy mellényű nímand. Fokozatosan tönkre tette a nemzeti sub kultúrát aminek a hátán felmászott!
Mert ő cukiskodik buziskodik, balra tolódik nem erre kapták a mandátumot.

Így marad a FIDESZ! Mint jobboldali párt.
 
  • Tetszik
Reactions: closed society
T

Törölt tag 008

Guest
Anno 9 éve egy politológus ismerőssel beszélgettem, aki mondta, hogy Vonát elég jól ismeri. Csak és kizárólag a pénz érdekli. Nincsenek elvei gátlástalan és semmi köze a nemzeti jobb oldalhoz. Nem hittem neki. Így utólag belátom, tényleg neki lett igaza. Megdöbbentő.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 161
10 900
113
Szomoru, hogy a Jobbik ballib pártba megy át. Egész sok dologgal tudtam azonosulni velük. De úgy látom, hogy a jelen kormányon kívül mindegyik párt kinyitná a déli határt, meg benyelne minden kvótát. Rémisztő, vagy inkább elszomorító, hogy a Fidesz maradt a leg kisebb rosszal kecsegtető alternatíva.

Véletlenül van egy kis rálátásom a dologra, és a Jobbik honvédelmi kabinettje 1; jó viszonyt ápol Simicskóval. Mármint a Miniszterrel, hogy egyértelmű legyen. Mind a Jobbik, mind a Fidesz honvédelmi kabinetje kidolgozta a maga határvédelmi hogyishíjjákját, amik igen nagy fedésben vannak egymással, a fő vonal az, hogy a zöldhatárt csak katonák védjék, a rendészet meg maradna a BM-nél. Simicskó csinálná is, de nem hagyják.

Régen nem mondtam volna ezt, mert bírtam Vonat, de mostanra egyet kell értsek, számomra teljesen hiteltelen lett. Toroczkai jó választás lehetne, igen, csak arra kell vigyázniuk, hogy az ilyen Novák féle önjáró hülyéket, és Zagyva féle sötét barlangi trollokat nem szabad a párt közelébe sem engedni. Ezek nélkül a lépeések nélkül teljesen esélytelenek lesznek, én azt tippelem.

Na, innen látszik, hogy lövésed sincs erről a rétegről. Ha volna, akkor nem a Tv-híradóból tájékozódnál Zagyva-ügyileg.
 
  • Tetszik
Reactions: silurusglanis

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 533
44 986
113
Véletlenül van egy kis rálátásom a dologra, és a Jobbik honvédelmi kabinettje 1; jó viszonyt ápol Simicskóval. Mármint a Miniszterrel, hogy egyértelmű legyen. Mind a Jobbik, mind a Fidesz honvédelmi kabinetje kidolgozta a maga határvédelmi hogyishíjjákját, amik igen nagy fedésben vannak egymással, a fő vonal az, hogy a zöldhatárt csak katonák védjék, a rendészet meg maradna a BM-nél. Simicskó csinálná is, de nem hagyják.



Na, innen látszik, hogy lövésed sincs erről a rétegről. Ha volna, akkor nem a Tv-híradóból tájékozódnál Zagyva-ügyileg.
Pont elég volt az a pár dolog amikor láttam nyilatkozni Tv-ben, vagy láttam élő kapcsolásban ahogy fizikialag fenyegetett meg másik képviselőt. Kritikán aluli. Attól hogy nem komálom én sem az MSZP-seket, az Országháznak, és a honatya tisztségnek járna annyi, hogy nem mondom azt pláne mikor nálam van a szó joga, ÉS parlamenti közvetítés van, hogy "majd a folyóson megbeszéljük" agresszív stílusban, fenyegető kézcsóva mellett, fröcsögve.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Pont elég volt az a pár dolog amikor láttam nyilatkozni Tv-ben, vagy láttam élő kapcsolásban ahogy fizikialag fenyegetett meg másik képviselőt. Kritikán aluli. Attól hogy nem komálom én sem az MSZP-seket, az Országháznak, és a honatya tisztségnek járna annyi, hogy nem mondom azt pláne mikor nálam van a szó joga, ÉS parlamenti közvetítés van, hogy "majd a folyóson megbeszéljük" agresszív stílusban, fenyegető kézcsóva mellett, fröcsögve.
Igen ám de ennek az esetnek volt előzménye. Kedves MSZP képviselő mindenféle személyeskedő sértéseket tett miközben Zagyva György Gyula felszólalt. Ezt a maga fajta nem hagyhatta szó nélkül. Amúgy meg egy józan paraszti ésszel megáldott villanyszerelőről beszélünk aki a HVM egyik vezére volt Toroczkai mellett. Áram lopás elleni harca képviselőként igen gyakorlatias volt. Tabu témát döntögetett. Ő is egy igazi háttér ember egy szervező.
Sok mozgalmi ember áldozata kellett ahhoz, hogy a jobbik komolyan vehető politikai tényező lehessen. Ezen emberek zömét cuki Vona el üldözte és Simicska most Kálmán Olgával fényezteti Cuki muki ülepét. Azzal az újság íróval aki ATV-n egyik legaljasabb módon beszélt a nemzeti ügyek kapcsán. Először Kálmán Olgáról azt gondoltam Lendvai Ildikó lánya.
Sajnos Budaházy Györgynek lett igaza, Jobbik a nemzeti radikalizmus sírásója.
Cukker mukker azt hiszi majd Simicska embereként lehet miniszter elnök, hazafias érzelmű emberek akik FIDESZ alternatíva ként gondoltak rájuk benyelik, hogy liberális kommunistákkal együtt kell majd tapsikolni. Hát Nem!
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 006
53 980
113
Urak,kell ide ennyi belpol?
Csak megoszt minket,legalább száműzzük a kantinba,vagy valami.
Több tábor feszül egymásnak a semmin,a csapból is ez folyik,vagy nyissatok 1 gumiszobát,és nem borul a képembe folyton,köszi.
 
  • Tetszik
Reactions: nekerdez
Status
Not open for further replies.