1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Magyarország

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Guest által indítva @ 2013. február 20..

1. plushun

plushun Well-Known Member

Lehet félre érthető volt. Én az ominózus műsorban elhangzottakat mondtam, mert ott ez hangzott el.

"Az egy ízben pogromként emlegetett fegyveres felkelés kapcsán emellett elhangzik, hogy nem elég, hogy a forradalmárok szétzavarták az állambiztonsági szerveket, de eközben ezrével engedtek el nácikat a börtönökből."

http://pestisracok.hu/forradalmarok...kat-allitja-havas-szofia-az-orosz-kozteveben/

2. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

bocs,én értettem félre a dolgot

3. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Lehet, hogy ennyi volt a Hídfőnek és a BalRad-nak, ha minden igaz Győrkös István agyonlőtt egy rendőrt, őt meg hátbakapták.

4. Fennek

Fennek Well-Known Member

És mi a kapcsolat?

5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Mikor?

6. joker

joker Well-Known Member

7. joker

joker Well-Known Member

Aki sport / vadász / gyűjtemény fegyverre áhítozik az most rohanjon, mert ezután esélyesen szigorítani fognak az engedélyezési eljáráson, mivel a legtöbb kormány a szigorításon, az adóemelésen meg a hirtelen kapkodáson kívűl nem sokhoz ért, esetleg a visszafolyatott pénzekhez.

8. tindalos

tindalos Well-Known Member

Hogyan merészelsz minősíteni minket a kényelmes foteledbol? Ki a franc vagy te hogy itelkezel felettünk ? Fogalmad nincs hogy mi folyik a határon,hogy hogyan is történt az eset pontosan !
    Gondolom gyáva vagy felszerelni ahoz hogy legyen egy minimális fogalmad rola hogy...ehhh mindegy csak felhúzom magam az ilyen barmokon!

antigonosz, lgabo, svajcibeka and 5 others like this.
  9. Panzerfaust

Panzerfaust Well-Known Member

A történelem folyamán minden nagyhatalom csak lábtörlőnek használta/használja Mo-t, és ez alól az USA sem kivétel.
    Klintonné alatt meg főleg.

fip7 likes this.
  10. tindalos

Gondolom nem vagy Ennyire ostoba (vagy mégis?) ugyhogy feltételezem csak provokálsz ...
    Ezért csak annyit írok hogy KIAK !
    Persze fogalmad nincs arrol hogy mi ez csak frocsogsz és frocsogsz...

karpatalja likes this.
  11. Panzerfaust

Panzerfaust Well-Known Member

Mi meg frusztráltak vagyunk, hogy elfogadják. A kormány hozzáállása miatt is.
    Épp most vitázik Magas meg Csáth a rádióban, az előbbi védi, az utóbbi ellene van.

fip7 likes this.
  12. emel

emel Well-Known Member

Nem Csáth, hanem Csath Magdolna. Ritka normális nőszemély...

fip7 likes this.
  13. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

Nem hiszem, hogy ehhez túlzott merészség kéne.

Annyit tudok, amit a munkáltatód az esetről elmondott.

És most akkor mi lesz?

Megruháztok a kollégáiddal ahogy 10 éve tettétek több száz magyar emberrel?

14. tarzaan

Gondolom a mai előállítás - ami ugye a hírek szerint feltételezett illegálisan tartott lőfegyverek miatt történt - is teljesen szakszerűen zajlott. Ezért is halt bele az egyik társatok.

15. tarzaan

Nem volt elég hat év, hogy rágyere, megfelelő áron a magyar haza is eladó?

16. emel

emel Well-Known Member

Egyébként az egészről van egy olyan véleményem, hogy egy demokratikusan megválasztott kormány gazdasági intézkedései miatt senkinek sem lenne szabad jogot adni feljelentgetésre semmilyen nemzetközi, külső bíróságnál, illetve semmilyen szervezetnek sem, aki NEM VÁLASZTÁS útján került a pozíciójába (tehát semmiféle gazdasági vállalkozásnak és semmiféle beosztásban lévő vezetőjének ne legyen ilyen jogosítása).

fip7 likes this.
  17. tindalos

Nem kollégám de bajtársam éppen már lehetett a határon...

18. plushun

plushun Well-Known Member

Szerintem ez picit sántít. Értem mire gondolsz, de ugye azt se felejtsd el, hogy a jogképesség az nem csak magánszemélyekre vonatkozik és ha ezen a logikán megyünk tovább akkor ha a te cégednek az állam kárt okoz vagy szerinted téged jogsérelem ért az állam által, akkor nem lenne jogod perelni őt és így a jogos vagy jogosnak vélt jogsérelmedet sem tudnád érvényesíteni.

19. zeal

zeal Well-Known Member

Ha pedig a TEK menne minden ilyen helyszinre akkor azert sirnal.
    Aljas a hozzaallasod. Vallalhatatlan vagy.

karpatalja, antigonosz, lgabo and 3 others like this.
  20. emel

emel Well-Known Member

Bocsika, én azt írtam, hogy KÜLSŐ/NEMZETKÖZI bírósághoz ne jelentgessen fel, a nemzetközi jogászkodást hagyjuk meg a kormányoknak. Ha egy bármilyen vállalkozás/cég/multi az adott országot korábban elismerte annyira működő gazdaságként/országként/demokráciaként, hogy ott gazdasági tevékenységbe/pályázatba/beruházásba/befektetésbe stb. kezdett, akkor ott forduljon a helyi bírósághoz, és keresse ott az igazát a helyi törvényeknek megfelelően!! Ne akarjon senki külső törvényeket exportálni egy országba a saját gazdasági tevékenységéhez, mert az úgy neki előnyösebb lenne!!

Ezen oldal megosztása