1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Magyarország

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Guest által indítva @ 2013. február 20..

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Messze nem biztos. Borkaival szépen begyurcsányozhatják magukat. Minél később basszák ki, annál inkább nő ennek az esélye és igy nyitott lesz 2022.
    Kövérnek mindig igaza van!!! :)

2. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Szerintem meg simán 2/3-aduk lesz majd, most is az lett volna, mások a körzetek összetételei és még egy Borkai ügy nem lesz akkor. Szerintem.

3. papajoe

papajoe Well-Known Member

fip7, borisz, megazez and 2 others like this.
  4. Schurrer

Első és második kerület nagyon erősen Fideszes volt, korábban stabil MDF-es, most meg Rózsadombon is ki kaptak, nekem ez újdonság volt. Pokorni meg simán nyert. Nem lesz még egyszer Budán kutyavásár. Ne reménykedj Silvio, nem nyer a baloldal.
    :cool:

5. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Én a holnapi csirkepörköltet várom, amihez - természetesen - lesz KoviUbi :)
    Mátyás egy volt és megismételhetetlen! (Egyesek szerint jó román király volt :) )
    A királyságban egy jó dolog van. A politikusok felett van valami (valaki), akire jó adag hányás után felnézhetünk... (meg sok más is).. :)

antigonosz likes this.
  6. fenntartható fejlövés

fenntartható fejlövés Well-Known Member

Az ellenzék stratégái rájöttek, hogy botrányokozással, (rossz) hangulatkeltéssel sok szavazatot szerezhetnek, ha már jó teljesítménnyel és hiteles emberekkel nem büszkélkedhetnek. Lesz itt még Borkai-ügy 22 előtt.

borisz, SilvioD and zeal like this.
  7. tomcat1

tomcat1 Well-Known Member

Én is királypárti vagyok.
    Alkotmányos monarchia forevör!

fip7, FilcTroll, svajcibeka and 3 others like this.
  8. Schurrer

Az lehet, csak ehhez azért kellett egy Borkai féle gruppen is. Mostantól remélem visszafogják a libidójukat a többiek.

borisz likes this.
  9. SilvioD

Még a Borkai ügynek sincs vége, tolják maguk előtt a xart. Amíg polgi, addig rajtuk bélyeg.

10. fenntartható fejlövés

fenntartható fejlövés Well-Known Member

Ez igaz, de a "független" sajtó ezerrel nekirontott a Borkainak és mesét költött a videó köré, miközben a szoci botrányokat elhallgatta.

BiancoGasto, fip7, svajcibeka and 4 others like this.
  11. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Szerintem meg ez a hatalmas baloldali összeborulás ideiglenes. Hirtelen össze kellett borulni mert nem lett volna itt szavazás. Most meg majd megy a vita, hogy kinek is köszönhetik a szavazókat.

svajcibeka and marton like this.
  12. SilvioD

Csak Pesten belül tűnt úgy. 50% alatt voltak. Pokorni az antiborkai faktort hozta.
    Reménykedik benne a halál!!! :D

13. SilvioD

Én meg azt szeretném ha lenne következménye a dolgoknak, ugyhogy Borkai takarodj van!! :hadonaszos:

fip7, emel, 2ndt and 2 others like this.
  14. SilvioD

Mki csak tette a dolgát. Ez nem fog változni. Másnak viszont kellene...

15. tomcat1

tomcat1 Well-Known Member

fip7 and ladagrant like this.
  16. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Mit is csinalt ez a Borkai?

17. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

A Mesterhazy? Ertelmeeees?

zeal and megazez like this.
  18. SilvioD

Lehet, de lehet hogy hosszú távú együttműködés lesz. Sztem az okos politikus a számára rosszabb verzióra készül és akkor nem éri meglepetés.

Jobb ha nem tudjuk! :)

Egyébként majdnem mind1, mert ő már egy politikai hulla és magának köszönheti. 2 percnél többet nem tud kiállni a sajtó elé és egy fél kérdésre válaszolni. Helyette másokat basztatnak olyan kérdésekkel amire neki kellene választ adni.

Egyébként a kurvázással nincs bajom, az vesse rá az első kovet, aki még nem kurvázott! :cool:

Viszont a kurvázás további körülményei (és nem a csajokra gondolok, azzal szintén nem volt gond, főleg ha ikreket vittek, az bakancslistás sok faszinál:cool:) és a piti családi bizniszek gázosak. Ide a lányát, oda a fiát tolta be, ráadásul full amatőr módon.

anonim999 likes this.
  19. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

A Mi hazank sajnos sulytalan meg a hulye maradek Jobbikosok miatt, pedig hamarosan egy mindent eldonto merleg nyelve lehetnenek egy 6-7%-al. Es oket meg tisztelem is, szornyu ez a balllibsi jobbik, hogy tudnak tukorbe nezni...

zeal likes this.
  20. SilvioD

Most ez relatív megállapítás volt MSZP-n belül. Ez olyan mint a fekete afrikai átlag IQ. Európában már értelmi fogyatékosnak számít, de ott az az átlag.

fip7, zeal and borisz like this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Ezen oldal megosztása