1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Magyarország

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Guest által indítva @ 2013. február 20..

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

Szükség van rájuk, sárkány ellen sárkányfű. Demokrata kifejezetten szinvonalas. Pesti Srácok meg sokszor megír érdekességeket az ellenzékről,amit az index,mérce,hvg soha nem tenne.

2. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Konkrétan van ez a montenegroi oldal

https://www.blikkruzs.me/?m=1

Erről már többet cikkeztek Csak full kamu hírek, de a face-en mindig nagyit megy. Mondjuk azt is minősíti aki megosztja.

3. zsolti

zsolti Well-Known Member

Annyival muszáj kiegészítenem, hogy bár egyet értek azzal amit írsz, ez nem csak magyarokra jellemző, hanem emberi igény globálisan, tehát senkitől sem rosszabb, butább, beszűkültebb a magyar, pusztán átlagos ember. Azért kell ezt deklarálni, mert e nélkül hamar megkaphatja valaki a hazaáruló jelzőt, ha folyton azt hangoztatja CSAK ÉS KIZÁRÓLAG, hogy mi milyen szarok, kicsinyesek és beszűkült félnomád semmirekellők + természetesen korruptak is vagyunk.

HAndrás and BiancoGasto like this.
  4. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

Valószínüleg igazad van. Azért hoztam az itthoni helyzetet, mert azt ismerem, és az zavar igazàn.

zsolti likes this.
  5. zsolti

zsolti Well-Known Member

Semmi gond ezzel András, tényleg, mert amit írsz szerintem is igaz. Csak én mint magyar érzelmű ember, azért ha valós rosszat kell írjak/olvassak rólunk, mindig kínosan ügyelek rá, hogy azonnal kontextusba helyezzem, hogy nem ám ránk igaz csak és kizárólag. Pont úgy figyelni illik erre, mint amikor a másik oldal tolja a hasonló faszságait, hogy minden ami jó azt MAGYAR ember találta fel, meg a legnagyobb írónk Verne Gyula, egyenesen a Szíriuszról származó zsenik a MAGYAROK, és a föld csakrája is természetesen itt van :D.

6. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Kicsit lezárom.
    Sok a belpol.

Thread Status:
Not open for further replies.

Ezen oldal megosztása