1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Nyugat-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Tcat által indítva @ 2013. május 13..

1. fonak9

fonak9 Member

2. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Viccesek ezek a digók, pár régi tábla és második világháborús relikviák de főként silány ukrán hamisitvanyok mint neonáci propaganda, de úton útfélen lehet kapni olasz fasisztás cuccokat, Mussolinis bögrék, pólók, borok, öngyújtóķ és sok minden más, és nem csak eldugott boltom áruljak ám, hanem a lehető legtermészetesebb módon ajándékboltok, vásári árusok. Persze a fasizmus és Mussolini más, az olasz az mehet.
    A kézifegyverek nagyrésze szinten világháborús rozsdás, valószínűleg működésképtelen kacat. A modern fegyverek viszont elég ütősen néztek ki, de félautomata fegyvereket simán be lehet írni vadászatra is, ezek akar lehetnek sima bár kicsit militáns kinézetű vadászfegyverek is.
    A lérakot én sem értem, lehet hogy tényleg csak egy hatástalanított disz.

3. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

4. Lator

Lator Well-Known Member

Íme a Francia kormány szóvivője, kiöltözve a nemzeti ünnep alkalmából. Egy igazi divat diktátor:rolleyes:

5. gergo55

gergo55 Well-Known Member

Ehhez képest a makkos cipős egy kifinomult decens stílus....

borisz, fishbed, Loken and 5 others like this.
  6. zsolti

zsolti Well-Known Member

Szánalmas.
    Engem lehangol, komolyan!

7. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

És a pólófelirat!!!!! Ez egy idézet egy hatvanas évekből való bugyuta popdalból, amit a leghíresebb yé-yé girl, Francoise Hardy énekelt. Arról szól, hogy 'minden korombeli fiú és lány kézenfogva sétál, mert szerelmes, blablabla, csak én járok egyedül, fájdalommal a szívemben, mert senki nem szeret, blablabla.' Külön vicces, hogy Francoise Hardy egy modellalkatú, fehér bőrű jócsaj volt. Íme:

fishbed, antigonosz, tonyo and 3 others like this.
  8. papajoe

papajoe Well-Known Member

Látszik,hogy azonosul a Francia hagyományokkal,ünnepekkel,tiszteli,szereti a hazáját.
    :D

Loken, tonyo, szuvorov and 6 others like this.
  9. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Ez a "nő" egész eltében egyedül marad.

FilcTroll likes this.
  10. Fennek

Fennek Well-Known Member

A hazáját lehet, de az Szenegál. Lehet ott ez a díszes népviselet. Nem jártam még ott, csak láttam olyan autókat amik oda mentek. Azok is színesek voltak. :p

FilcTroll and zsolti like this.
  11. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Fasiszta és rasszista hozzáállás..... Délvidéki tősgyökeres francia! A'la Gloire!!!!

borisz and svajcibeka like this.
  12. Premortem

Premortem Well-Known Member

Mit akartok, nemzeti színekben van, ez így annyira sovén, hogy Mutti már le is tépte volna a hajráfját.

antigonosz likes this.
  13. minszk2

minszk2 Well-Known Member

Szerintem ez mindenkinek így jó.....(Még tán neki is.)

antigonosz likes this.
  14. Lator

Lator Well-Known Member

Ha rákerestek a nevére a Google rengeteg jó képet dob ki róla:D

15. krokomach

krokomach Well-Known Member

https://index.hu/kulfold/ep/2019/07...k_ep_europai_parlament_szavazas_megszavaztak/
    "Szűken, de megvolt a többsége a német politikusnak az Európai Parlamentben.
    383 támogatták, 327 ellenezték, 22-en tartózkodtak, így az Európai Parlament megszavazta az eddigi német védelmi miniszter Ursula von der Leyent az Európai Bizottság új elnökének. A többséghez az összes hivatalban lévő EP képviselő szavazatának többségére 374 szavazatra volt szükség. Ő az első nő és 1967 óta az első német az Európai Bizottság élén.
    Von der Leyen október 31-e után veszi át ténylegesen az Európai Bizottság vezetését a leköszönő Jean-Claude Junckertől..."

Három és fél hónap még Junckeréké...

zsolti likes this.
  16. anonim999

anonim999 Well-Known Member

17. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

18. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Ez nő vagy férfi?

19. hana

hana Active Member

Még nem döntötte el.

zsolti likes this.
  20. anonim999

anonim999 Well-Known Member

Érdekes genetikai adottságokkal rendelkező nő.

Ezen oldal megosztása