1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Nyugat-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Tcat által indítva @ 2013. május 13..

1. miértnemjó

miértnemjó Well-Known Member

Én ezért nem is olvasom el.
    Népszavát olvasni a józan ész elleni vétek.

2. papajoe

papajoe Well-Known Member

Van még népszava,egyszer már megszűnt,nem?

3. Fennek

Fennek Well-Known Member

Az a népszabadság.

4. zeal

zeal Well-Known Member

Tudja, de ezt mindig olyan jo hallani. :)

5. papajoe

papajoe Well-Known Member

"Mint a télapó,meg a gestapo,a két öreget mindig összekeverem...."
    :D

anonim999 and svajcibeka like this.
  6. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Meg nem erősített hírek szerint zavargások törtek ki a bevándorlók és a hatóságok között Nyugat-Európában arra a hírre, miszerint az EU felvette a kapcsolatot a Borggal. Az első kocka leszállásakor elhangó üzenet, miszerint "Itt a Borg! Minden ellenállás hasztalan! Asszimiláljuk Önöket!" pánikot okozott a no go zónák békés migránsainak körében! :) :) :)

antigonosz likes this.
  7. fip7

fip7 Well-Known Member

Littlejohn

Nekem a Star Trek Csillagflotta vs. Borg felállása úgy jött le, hogy a balliberális csillagflotta (színes "egyenlőség") találkozik a kommunizmussal (kollektíva).
    Persze attól mese a Star Trek, hogy a csiri biri csillagflotta brigád mindig nyer a végén. Pedig valljuk be őszintén, igazából ha kicsit is reális lenne a széria, akkor minden részben kipicsázták volna őket, és már rég nem lenne se csillagflotta se emberiség :)
    (Az orosz klingonok, a kínai romulánok és a zsidó ferengik is :D:D:D)

Luthero, antigonosz, tonyo and 3 others like this.
  8. hunter85

hunter85 Well-Known Member

Hétfő délelőtt, nem sokkal 10 óra előtt Frankfurt főpályaudvarán az érkező gyorsvonat alá löktek egy 8 éves fiút és édesanyját. A gyerek a helyszínen életét vesztette, édesanyja ki tudott menekülni a sínek körül — írta meg a német Welt. A lap szerint a helyszínen gyilkosság gyanújával letartóztattak egy 40 éves eritreai állampolgárt.

Mint írják: a gyereket és édesanyját a férfi szándékosan a sínekre tolta, majd az érkező vonat halálra gázolta gyereket. Több szemtanú is orvosi segítséggel próbálja feldolgozni a történteket, beszámolók szerint a tragédia idején több gyerek is a sínek közelében várakozott, végignézhették a támadást. Az elkövető megpróbált elmenekülni a helyszínről, de a szemtanúk követték, végül megállt.

antigonosz likes this.
  9. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

10. ozymandias

ozymandias Well-Known Member

Nagyon kevés helyen beszélnek erről az esetről. Néma csend. Pár oldal van, ahol lejött és meg kevesebb, ahol lehet kommentelni. A kommenteket automatikusan törlik.

Ellenben ami most a nagyon friss hír, hogy egy szegény eritreaira légpuskával rálőttek egy autóból és ez micsoda idegengyűlölet. A Völkischer Beobachter ami a "német" újságokhoz képest kismiska.

vilmoci, fip7 and BiancoGasto like this.
  11. fonak9

fonak9 Member

"Megjelent a Népszava, benne van a pék f.sza"

antigonosz likes this.
  12. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

Ez az ember félelmetes! Minden jobboldali orgánumban beszélni kell erről a cikkről. Szerencsétlen náci barma.
    Fraudi elszólás tetszett a demokratikus választáson nyertes lengyel-magyar kormányokra nincs szükség de az országokra igen.
    Azért valahol sajnálom ezt a barnainges faszt,szar lehet magyarnak születni,és wannabe nyugatiként leélni az életét.
    Ja meg a végén szinte reméli,hogy valami trianon vagy holokauszt-szerű csapás fogja érni az országot.
    Édes Istenem.Legközelebb valaki megkérdezi,hogy miért támogatom Doktor Miniszterelnök Urat,az orra alá dugom ezt a förmedvényt! :p
    Pedig Mészáros már nekem is bassza a csőrömet, oktatás-egészségügy bassza a csőrömet, de elolvasok egy ilyet és előtör belőlem a harcos, FIDESZ o Muerte!!!

blitzkrieg, tindalos, fip7 and 2 others like this.
  13. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

A Star Wars majdnem ugyanez :)
    Vannak a demokraták meg a nácik.

Ez a klingon-romulán hasonlat sose esett le, de a ferengi-zsidó az az első gondolatom volt, amikor megláttam őket (földönfetrengősszmályli)

fip7 likes this.
  14. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Én is háromszor olvastam vissza azt a részt, magyar kormány nem kell,az azt törvényesen megválasztó magyarok se, de bezzeg a terület az igen.:hadonaszos:
    Azt liberális ex komcsi formáját... Na ezért linkeltem be. :D

BiancoGasto and fip7 like this.
  15. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

A borg mindent visz. :) Remélem az új filmekkel eljutnak odáig hogy valami úton módon megjelenik, pedig a történet szerint sajnos nem lehetne.

16. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Bocsánat, nem vitatva a hasonlatokat :) én csak a hatékony asszimilációra gondoltam. Náluk hatékonyabban senki se :) :)

17. blogen

blogen Well-Known Member

A borg a világegyetem egyik legfejlettebb faja volt, hanyatlásuk akkor kezdődött, amikor eritreai bevándorlókat próbáltak asszimilálni.

arcas, Loken, fip7 and 5 others like this.
  18. phaidros

phaidros Well-Known Member

19. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

svajcibeka likes this.
  20. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Ezen oldal megosztása