1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Nyugat-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Tcat által indítva @ 2013. május 13..

1. duckdodgers

duckdodgers Active Member

Nehogy azt hidd, hogy az átlagos holland ehhez tapsol. A fekák az ex-gyarmatokról özönlenek (Suriname, Curacao stb), a törökök, marokkóiak vendégmunkásként kezdték. A gond az, hogy mivel egyre többen vannak, egyre erőszakosabbak és nagyobb a pofájuk is.

fapp_supervisor and Pogány like this.
  2. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Ma odabaszott az AFD az NDK-ban.
    Még csak előrejelzés, most számolnak
    Sachsen
    Mki bukott csak az AFD nyert jelentős szavazókat.

3. SilvioD

Brandenburg

plushun likes this.
  4. Lator

Lator Well-Known Member

Szerintem egyik országban sem szeretik a bevándorlókat, legalábbis ahogy veszélybe kerül az életszínvonal és a biztonság többé már nem akarják annyira a "welcome réfugés" szarságot. A politikusok erőltetik mert üzlet

Pogány likes this.
  5. Lator

Lator Well-Known Member

Ez mit ér valójában az ADF szempontjából? Ok erősödtek de nem lettek elsők. Az SPD és a CDU kettőst együtt még csak megszorongatni sem tudja

Pogány likes this.
  6. Lator

Lator Well-Known Member

antigonosz likes this.
  7. SilvioD

Nagyon nehéz lesz mindket tartományban kormányt alakitani. Az eddigi koalíciók buktak. Blokkoló kisebbség lehetnek.
    Ennél többet jelenleg nem érhetnek el.
    Az AFD ünnepel

8. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Ez a párt a kelet-európai bevándorlók ellen is fel fog lépni idővel, én nem tapsikolok nekik.

9. Lator

Lator Well-Known Member

Azok ellen nehezebb lesz. Teljesen más tészta, mindenkinek vannak lengyel, magyar szlovák stb. spanjai. Általában hasznos munkásemberek is a Kelet európaiak

kiskrumpli, arcas, anonim999 and 3 others like this.
  10. megazez

megazez Well-Known Member

AfD-vel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy itthon is volt egy jobbik.... (aztán mi lett a jobbikból?)

antigonosz, fip7, zeal and 1 other person like this.
  11. Schurrer

Az FPÖ is fellépett a k-európaiak támogatása ellen, (szociális segélyek), a románok és bolgárok sem túl népszerűek ott, ne hidd, hogy azért mert Orbán példakép, akkor a magyarok vagy lengyelek kimaradnak majd. Képzett munkaerő persze kell, de árat letörő szakmunkások, munkások egyáltalán nem biztos. Mindenkit a saját érdekei mozgatnak, meglátjuk.

Lator likes this.
  12. SilvioD

Ez egy érdekes dolog. Készültek felmérések a migrációs hátterű szavazók között. Van itt is stabil bázisa az AFDnek. Nah ők a Kelet-Európai, főként orosz bevándorlók. Manapság az AFD szövetségest es bázist lát a Kelet-Európaikban.
    Alapvetően az én örömöm sem az AFD-nek szól, hanem az elit CDU-SPD-Grüne bukásának
    Sőt Sachsenben kifejezetten egy Merkellel szemben politizáló CDU nyert! Ez erősíteni fogja őket párton belül és végre elindulhat egy jobboldali irányváltás.

Schurrer likes this.
  13. SilvioD

Kár hogy a nők is szavazhattak. :cool:

antigonosz likes this.
  14. Schurrer

Persze, én ezt elfogadom, tényleg csak az ahol vágják a fát, ott hullik a forgács effektus miatt érzem azt, hogy van bennem aggódás. Lehet alaptalanul, de lehet, hogy nem. Ezért is írtam, hogy meglátjuk.

15. SilvioD

Én dolgoztam többször is kint. Pont a kritikus 2015-ös migránsinváziókor is. ( nah akkor érdekes szituk voltak a német-osztrák-magyar autópályán) Hát nem ellenünk irányult az AFD szavazók haragja, hanem épp a wilkommenskulturnak tapsoló németek ellen.

16. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

fip7, jurgenbauer, tindalos and 3 others like this.
  17. Roni

Roni Well-Known Member

Kérhetnék egy fordítást :oops:?

18. Schurrer

Mondom, oké, csak az osztrák FPÖ is ráment egy idő után arra a témára ami nem magyarellenes volt, csak beleestünk a szórásba. Ismerek németeket, Orbánt kedvelik, de a magyarokat lenézik és nem kedvelik. Igaz a muszlimokat még kevésbé.

zeal and FilcTroll like this.
  19. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Ha e férfiak látnák a mai Európát, együtt harcolnának, és nem egymás ellen. Védd meg Európát!

anonim999 and Roni like this.
  20. Python

Python Well-Known Member

Ezen oldal megosztása