1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Nyugat-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Tcat által indítva @ 2013. május 13..

1. papajoe

papajoe Well-Known Member

Némá,chipsen,kólán,okostelón,fészbúkon,meg video játékokon meghülyülnek a gyerekek?:rolleyes::D

antigonosz likes this.
  2. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Merkel alatt nottek fel... :rolleyes:

BiancoGasto likes this.
  3. megazez

megazez Well-Known Member

Az Audi német autógyártó társaság 9500 állás felszámolására készül a hazai üzemeiben, Ingolstadtban és Neckarsulmban – jelentette kedden a hírportálján a Handelsblatt.
    https://kuruc.info/r/4/205406/

Roni likes this.
  4. nagyoncivil

nagyoncivil Active Member

anonim999 and fip7 like this.
  5. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nehogy nekünk is fájjon ez nemsokára! A VW csoport elleni támadássorozatnak + zöld lobby ténykedésének kezd beérni a hatása...

6. zsolti

zsolti Well-Known Member

Sajnos csak a nyilvánvalót fogalmazta meg! Ez így sokáig már nem mehet tovább, lendület viszi már csak őket. Korrigálniuk kell hamarosan, és az nem lesz egyszerű!

7. Serathis

Serathis Well-Known Member

Audi Hungaria kb ezerpárszáz embert bocsájt el. Ezek leginkább nyugdíj előtt állok lesznek, illetve a határozott idejű szerződéseket nem hosszabbítják meg. Nem lesz kellemes :(

zsolti likes this.
  8. zsolti

zsolti Well-Known Member

Biztos voltam benne hogy előbb utóbb nekünk is fájni fog. Az a kemény, hogy otthon még több embert akarnak elküldeni a németek.
    No meg hogy hagyják hogy bár ilyen nyíltan kilóg a lóláb, és még sem tesznek érdemben semmit az USA ellen.
    Mert a kínaiak mikor szopatják őket, legalább visszabüntetnek. A németek meg, néznek ki a fejükből.

9. leplezo

leplezo Well-Known Member

Az Eu és a liberális politika hátránya. A töketlenkedés.

Amikor szemétkedtek a német autógyártókkal, akkor én rábasztam volna egy hatalmas vámot az összes amerikai autótípusra, és ezen felül minden megvámolt euró értékre 2 megvámolt dollár érték lett volna a válasz.
    És kinyílvánítottam volna, hogy nem fogadjuk el az amerikai bíróságokon ez ügyben meghozott kártérítési ítéleteket. (főleg annak tekintetében, hogy az amerikai autók jóval szennyezőbbek még a csaló szoftveres európai modelleknél is)
    Továbbá megemlítettem volna ha így folytatják, akkor kiszámlázzuk az amerikai csapatok Európában való állomásoztatásának költségtérítését (fizessék ki az 1945 utáni területek bérleti díját, kamatostul, és jó magas nm ár lesz)
    És ezt lehetett volna a végtelenségig fokozni mivel kb. a földön minden komolyabb gazdasággal konfliktusuk van, hamar visszakoztak volna.

De nem az EU inkább tökönszúrja saját magát és még az állampolgárait is feláldozza pár amerikai kamu kára miatt (miért is kér kártérítést ha hibátlanul működik az eszköze? Tipikus amerikai mentalitás, őt nem éri kár vagy csak elhanyagolható, de úgy állítja be mintha legalább levágták volna 2 végtagját)

gergo55, svajcibeka, tindalos and 2 others like this.
  10. Fennek

Fennek Well-Known Member

öööö mindezek után ugye nem VW Phaetonnal mentél volna haza? Tudod, mint Haider :p

svajcibeka, zsolti and zeal like this.
  11. leplezo

leplezo Well-Known Member

Hát ez kényes ügy, de azért egy magas rangú európai politikust, aki a kontinens 2/3-ának egyik ura az azért védve van a titkosszolgálatok és testőrök által. Továbbá túl feltünő lenne likvidálni. Persze tökéletes védelem nincs. Erre kell egy hangadó balek, aki a színész a kirakatban.

12. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Németek már nincsenek. Se Hitlerek, se Beethovenek, se Bach, se Bismarck, Goethe, Thomas Mann........ már csak Hans Abdul, Johann Öcon, Karl Nbada stb.... meg egy rakás balf..Antifa....

anonim999, szegcsab, plushun and 4 others like this.
  13. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nyilván aki olvas itt pár éve, az tudhatja hogy tőlem sem állt volna messze valami hasonló válasz. Azt gondolom én vagyok itt aki a legrégebben leírtam már évekkel ezelőtt nyíltan, hogy mi ellenfelek vagyunk, nem barátok. Akkor mindenki hülyének nézett, meg írta a nagy megbonthatatlan Észak Atlanti meg szabad fejlett világos okosságát. Aztán jött Trump, és kezdett tiszta víz kerülni a pohárba. Előtte sem voltak ám jobbak, pl. 2008-ban Obama alatt is lenyelették az EU-val a békát, csak Trump már a látszatra sem ad.
    Ismételten leírom, nekünk ha Európában gondolkozunk, az USA nem barátunk. Magyarországnak még lehet, addig amíg tudják bomlasztani velünk az EU-t, pozíciókat nyerni a magországokkal szemben a V4 el, és nem demokrata kormányuk van. Ezért ez olyan fura helyzet ami most van...

Pogány, gergo55 and b4l4g3 like this.
  14. Serathis

Serathis Well-Known Member

Ez az USA firstből adódik. Ha Trump csak az amcsi érdekeket nézi akkor a többi szövetségese mihez kezdjen...

15. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

68 fős többség a konzervatívoknak.

16. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Mi volt ez a macsetas mozizas a briteknel?

17. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Angela úgy mászik hogy Juncker is megirigyelhetné.

arcas, b4l4g3, tonyo and 1 other person like this.
  18. szegcsab

szegcsab Well-Known Member

19. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

antigonosz likes this.
  20. emel

emel Well-Known Member

Amennyi eszük van meg se lepődnék rajta ...

Laci1970 likes this.

Ezen oldal megosztása