1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Nyugat-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Tcat által indítva @ 2013. május 13..

1. alali77

alali77 Well-Known Member

Hát nem, én még mindig nem értem mitől lenne rossz miniszterelnök?
    Az államtitkár meg rossz vicc... ...nekem és minden ismerősömnek/barátomnak annyi esze volt 22évesen mint egy mosómedvének, vannak persze akik okosabbak/érettebbek voltak nálam, de elenyésző a részarányuk.

2. leplezo

leplezo Well-Known Member

Akkor elég gyenge volt az ismerettségi köröd. Az én ismerettségi körömben (pedig ismertem néhány igazi még ma is putrist,) és bizony a nagy többség már 7-8 évesen igencsak a mosómedve felett állt, a leghülyébbek is 12 évesen túllépték a szintet. Meg volt néhány aki korábban.
    Szóval igenis lehet képes 22 évesen komoly feladatra felkészült, pláne ha 6-7 éve erre készítik fel. (amit ugye nem tudhatunk)

anonim999 and silurusglanis like this.
  3. zeal

zeal Well-Known Member

Nekem voltak olyan ismerőseim, barátaim akiknek 22 évesen már benőtt a feje lágya. Értelmesek, szorgalmasak akikre komolyabb munkákat is rá lehetett bízni. Nem egy ilyet ismertem.
    Én sem tartoztam közéjük. Sosem értettem, hogy lehet valaki nem elcseszett ebben a világban, de tényleg vannak ilyenek. :)

silurusglanis and gergo55 like this.
  4. alali77

Sajnálom hogy butákkal nőttem fel, bár nekem jó volt így is . :)
    22évesen max azon járt az eszem hogy mi lesz a statika vizsgán, lesz-e koleszbuliban sörakció, sikerül-e a CIV2-ben nyernem. És szerintem ez így volt jól, az való abba a korba.
    (nyilván sarkítok valamennyire)

zsolti likes this.
  5. alali77

Jé, szinte egyetértünk valamiben, mi a franc?! :)

zsolti and zeal like this.
  6. blogen

blogen Well-Known Member

7. rejsz felügyelő

rejsz felügyelő Well-Known Member

Nagyon ígéretes:

„Egy szivárványcsalád gyermeke vagyok. Számomra az emberi jogok vagy az emberek egyenlősége soha nem volt vélemény kérdése. Azért kezdtem el politizálni, mert meg akarom változtatni, ahogy a társadalom a tagjait és azoknak jogait látja. Ezenkívül kiáll a környezetvédelem fontossága mellett is. Személyes hitvallásaként három szót tart fontosnak: szabadság, egyenlőség, szolidaritás.”

https://index.hu/kulfold/2019/12/10/finnorszag_minszterelnok_legfiatalabb_rekord_sanna_marin

borisz likes this.
  8. emel

emel Well-Known Member

Nem ezzel van probléma, hanem azzal, hogy a csini leányzónak nincs meg a törvény által előírt végzettsége, ami elvileg mindenkire kéne hogy vonatkozzon. Kivéve persze a gyevi bírót... (meg a mi kutyánk kölykének a kislányát ...). Mátyás király meg elmehet a ..csába?!!

Robur, anonim999, svajcibeka and 2 others like this.
  9. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Hat ezaz. Nem tudom miert kell kulon kiemelni hogy meleg szulok gyereke. Ezzel most fokozottan hatranyos, vagy elonyos, vagy mi? Vagy ez mit jelent, mit kellene varnunk tole? Valamit amit varunk, vagy annak az ellenkezojet?

ghostface likes this.
  10. zeal

zeal Well-Known Member

Semmi baj nincs vele, maximum az, hogy fideszes. o_O
    A jogi(!) végzettsége is meglesz nemsokára. Nem a rokoni kapcsolatai miatt lehet vezető, hanem mert okostojás. (Nyilván nem az utolsó évben tanulja meg a szakmát egy hallgató sem.)
    Nem mellesleg fiatal, okos és szép is(, ami sokak számára nem kicsit lehet frusztráló). Igaz, nem a Blanka és a Gréta által kitaposott egy igaz úton indult el, de azért még ne írd le. :rolleyes:

BiancoGasto likes this.
  11. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Nulla élettapasztalata van. Eddig csak tanult és eltartott volt. Szakmai tapasztalata sincs.

fishbed, antigonosz, krisss and 2 others like this.
  12. zeal

zeal Well-Known Member

Akkor reméljük elég jó a magyar oktatás, mert különben végünk van. ;)

Elemzőként dolgozott az Alapjogokért Központban. Nem sokan vállalnak be komoly melót a jogi kar mellett, ezt azért ne felejtsük el. A fiatalok ügyeiért lesz felelős. Az meg pont az a hely, ahova hiba lenne egy "boomer"-t kinevezni, a mai felgyorsult világban... :rolleyes:

antigonosz and BiancoGasto like this.
  13. emel

emel Well-Known Member

Persze, megfelelő meggyőződéssel mindent ki lehet magyarázni, magas szintű gyakorlatoddal neked még a Kúrcsányt is sikerülne kimosdatni. :eek::D:p Csak nem nálam ... :hadonaszos:
    Persze azt se mindenki hinné el, mint ahogy ennek az ügynek a korrektségét sem. :mad: Most őszintén, milyen alapon várják el az állampolgárok szabálykövetését, ha még azok se tartják be akik a törvényeket hozták?!!

fishbed, zsolti and fip7 like this.
  14. zsolti

zsolti Well-Known Member

Be fogják tartani, csak még most nem jó :D! Majd ha módosítják jó lesz, csak ki kell várnod és máris törvényes lesz az :p!

BiancoGasto likes this.
  15. csibeszke

csibeszke Well-Known Member

De nagy az ellenszenv a leányzóval szemben. Ez most azért van ,mert fideszes?

16. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nem, azért mert 22 évesen úgy hogy hamarabb van kinevezve egy magas állami pozícióra mint sem meglenne hozzá a kötelezően előírt iskolai végzettsége, azért többen szerintem is okkal szisszenek fel, hogy "ez meg miaf!!!".

Arrogancia a köbön. Már megint, sajnos. Ha ő kell mert 22 évesen egyedi tudás és tehetség tapasztalat birtokában van(kétlem), akkor meg kell várni míg lesz végzettsége, és utána kinevezni.

Ez így pofátlanság, sajnos.

borisz, krisss, Robur and 2 others like this.
  17. zeal

zeal Well-Known Member

Gyurcsány diploma nélkül nem helyettes államtitkár volt, hanem ifjúságügyi miniszter, aztán meg miniszterelnök. :p;)

18. emel

emel Well-Known Member

Aha, szóval szerinted az oké volt, most már ő a példakép, a hivatkozási alap??!! Na szépen vagyunk ....
    De mint korábban írtam nekem Kúrcsányt és csapatát nem fogod eladni, még ha egy zsák pénzt is kötsz hozzá akkor se ...

misinator and zsolti like this.
  19. zsolti

zsolti Well-Known Member

Őt is megköpködöm ahol érem, ne izgulj :D!

emel likes this.
  20. zeal

zeal Well-Known Member

Milyen kirekesztőek vagytok, pedig jönnek az ünnepek. :):p

Ezen oldal megosztása