1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Nyugat-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Tcat által indítva @ 2013. május 13..

1. Hegylakó

Hegylakó Well-Known Member

Oszt mit osztod még mindig az észt? Mindenki tudja hogy a szakik lőtték le!
    Arról bezsélj miért észleltek ukrán katonai gépet...! Pls!

De a lényeg! Hiába szólongatunk a Kelet-Európa topikban az atomterrorista Porosenkópárti haverod miatt? Hogy van ez?
    Áthozod a keletet a nyugati topikba inkább?
    Mesélj a Bp elleni atomcsapásról inkább! Különösen a piszkos bomba diverzánsok általi bevetése érdekelne! :hadonaszos:

antigonosz, fip7, tindalos and 2 others like this.
  2. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

Ha már térképet hozol az igazad bizonyítására*, akkor legalább nézd már meg, hogy hol helyezkedik el Ukrajna, illetve hol van a topic címét adó terület.

*valódi bizonyíték még mindig nincs.Én is rajzolok neked bármit.

F*szért kell szétcseszni a komplett fórumot.Tegnap adtam neked egy lájkot, inkább olyanokat posztolj, mint a marsi jég.

3. KoviUbi

Csak semmi sztereotípia, de Wesley Snipes azóta már megjárta a börtönt:D

bartinieffektus likes this.
  4. Wilson

Wilson Well-Known Member

Kiírthatatlan:):):)

bartinieffektus and ogretankHU like this.
  5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Adócsalásért, ha jól emlékszem. :rolleyes:

KoviUbi and svajcibeka like this.
  6. plushun

plushun Well-Known Member

Ezt végignéztem és szakadtam a röhögéstől :D Ennyire szánalmas paródiát :D :D

7. milagro

milagro Well-Known Member

arcas, borisz, b4l4g3 and 1 other person like this.
  8. Fennek

Fennek Well-Known Member

NeoMaoista szarháziak jól megtanulták hogyan működik a kultúrális forradalom. Végülis csak a bejáratott receptet kell megismételni. :(

gergo55, borisz and b4l4g3 like this.
  9. KoviUbi

Arra már nem emlékeztem, hogy verekedés vagy adócsalás miatt, csak arra, hogy a karrierét kettétörte vele :)

A milliomosoknál, milliárdosoknál sose fogom megérteni, hogy miért olyan fontos elcsalni az adót.Előbb-utóbb úgyis lebuknak, szóval semmi értelme.De örökre rájuk ég.Még azt sem lehet mondani, hogy azért milliomosok, mert adót csalnak, hiszen anélkül is lenne egy valag pénzük.Lehet, hogy azért nem leszek sose milliomos, mert nem értem :D

b4l4g3 likes this.
  10. KoviUbi

Az egész ország a rabszolga-kereskedelemből élt, meg a gyarmatosításból.Mikor kezdik el vödörrel hordani a vizet az egész "szigetre"?

Ezeket vagy most vágják pofán vagy később már nem fogják tudni két pofonnal helyreigazítani az értelmi ficamot amivel rendelkeznek.Elment a jómódban az eszük.

b4l4g3 likes this.
  11. fip7

fip7 Well-Known Member

KoviUbi

Sok esetben nem szándékosan csalnak adót. Ugyanis nem ők intézik a pénzügyeiket, hanem valamilyen megbízottjuk.
    Messi meg C. Roni is állt adócsalás vádjával a bíróság előtt. Ha jól emlékszem Messi esetén az apja, C. Roni esetén meg egy könyvelő cég kezelte a lóvét. Közük nem volt a saját adócsalásukhoz.
    Én is a saját cégemnél a könyvelő cégnek küldöm tovább a dolgaimat. Valamennyire követem a dolgot, de nem vagyok napra kész az aktuális adózási lehetőségekkel kapcsolatban. Ha a könyvelő cég hibázik, én leszek adócsaló, a tudtomon kívül. Sajnos ilyen világ ez :(

b4l4g3 and vilmoci like this.
  12. Fennek

Fennek Well-Known Member

Már nem a könyvelő/könyvvizsgáló felelőssége?

13. leplezo

leplezo Well-Known Member

Közös felelősség van, de a könyvelőt kevésbé veszik elő. Meg az nem akkora hír a bulvársajtóban, hogy Ronaldo könyvelője adót csalt. Az viszont nagyobb Clickbait, hogy Ronaldo adót csalt. Tudod a nézettségért/olvasottságért mindent.
    Ezekben az ügyekben amúgy fizetési kötelezettségen és pénzügyi büntetésen kívül nem szokták fizikálisan börtönbe zárni, ha kiderül, hogy nem személyesen csaltak.
    (Persze vannak kivételek)

fip7, vilmoci and Fennek like this.
  14. Pogány

Pogány Well-Known Member

Tűz ütött ki egy francia atom-tengeralattjárón pénteken Toulon kikötőjében végzett felújítási munkálatok közben.
    Forrás: https://kuruc.info/r/4/213657/

15. ulippo

ulippo Well-Known Member

Ezeket most mutatta be a holland ügyészség Hágában, ott zajlik a tárgyalás, Hollandia perel a polgárainak meggyilkolása miatt.

Még mindig nem elég a bizonyíték? Akkor jöjjön még több. Addig jön amíg elég nem lesz. A gyanúsított Igor Girkin Buk rakétát kér Oroszországtól személyzettel együtt.

16. b4l4g3

b4l4g3 Guest

most már sokkal hihetőbb...

arcas, tong djagbu, KoviUbi and 2 others like this.
  17. mentuhotep

mentuhotep Well-Known Member

arabok...

KoviUbi and b4l4g3 like this.
  18. mcs

mcs Well-Known Member

Uli nekem is van bizonyítékom:
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=451vlagyimir_putyin_idege.jpg

:D

fip7 and KoviUbi like this.
  19. b4l4g3

b4l4g3 Guest

milagro and mentuhotep like this.
  20. mentuhotep

mentuhotep Well-Known Member

ki nem szrja telibe az ukrán témát itt? ott van a külön topik ennek a semminek, a másik eltűnt maláj gépre persze nincs ennyire rápörögve a propaganda, röhej, ott is meghaltak több százan és azt is putyinék lőtték le az Indiai óceán felett :) :) :) :) :) :)

bartinieffektus likes this.

Ezen oldal megosztása