1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Oroszország és a Szovjetunió utódállamai

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Montezuma által indítva @ 2013. február 8..

1. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Jó az a kanapé. :)

2. antigonosz

Kb, minden olyan füves, piszkos csak a kala tiszta. Na meg az ujj a ravaszon... :)
    Ez olyan lehet arrafelé mint itthon mikor a vaddisznó szájába tölgyfaágat raknak.

zeal and Premortem like this.
  3. gioo

gioo Well-Known Member

én örülnék ilyen adatoknak itthon...

4. gioo

gioo Well-Known Member

Itt a video semmi beállított a fazon lőni akart de nem jött be....:rolleyes:

Pal, zeal, szegcsab and 1 other person like this.
  5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Viktorunk még csak a 9. évében van, a napokban láttam álláshirdetést,amiben a 15évvel ezelőtti bérem dupláját ígérték,szóval valami van.
    :)

6. antigonosz

Köszi! Pedig megesküdtem volna rá.

gioo likes this.
  7. boki

boki Well-Known Member

Itt a videó linkje, az előző nem müködik.

8. boki

boki Well-Known Member

Hogyan rakod be a videót, hogy neked látszik ? :)

9. arbalest

arbalest Well-Known Member

Próbáld meg a További lehetőségek, utána az Előnézet, és csak utána a közzététel.

10. boki

boki Well-Known Member

Na ezt a videót linkeltem , hogy megértsd a posztot. (nem értetted mivel a videó nem müködött) :)

11. gioo

gioo Well-Known Member

nekem simán jobb egér és copy embed code-al berakja

12. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Ki is merültek a lányok :)

13. gioo

gioo Well-Known Member

Oroszország-Szaud Arábia 5:0 :D

14. wankel

wankel Well-Known Member

Moszkva központja, állítólag elaludt a taxisofőr...

Sniper and fishbed like this.
  15. Roni

Roni Well-Known Member

16. Loken

Loken Well-Known Member

http://kitekinto.hu/2018/06/19/euro...rnyeken-elok-lassan-belefulladnak-a-szemetbe/
    Érdekesség Oroszországból...
    Moszkvából kukásautók tömkelege szállítja folyamatosan a szemetet a főváros környékén lévő hulladéklerakókba. Az így keletkező hulladékhegyek káros gázokat bocsátanak ki, valamint szennyezik a közeli vizeket, veszélyeztetve a Moszkva vonzáskörzetében élőket, akiknek pedig nagyon kezd ebből elegük lenni.

A „vertikális hatalommegosztásnak” nevezett rendszerben a kormányzati tisztviselők sokszor egyáltalán nem válaszolnak a választóiknak, hanem politikai feletteseikhez fordulnak, így végül az ügy eljut Putyin elnökhöz. A nem válaszoló vagy inkompetens tisztviselők miatt a polgárok Putyinhoz fordulnak, aki megoldhatja problémáikat.
    Az „Egyenes vonal Vlagyimir Putyinnal” rendszeres, minden évben megrendezett médiarituálé Oroszországban, amely során az elnök beszélget a néppel: négy-öt órán keresztül válaszol az előzetesen beküldött kérdésekre. Bizonyos esetekben segít is.
    Eközben Moszkva regionális kormányzati tisztviselői óriási nyomást gyakoroltak a vertikálisan alattuk elhelyezkedőkre, hogy mindenáron szüntessék be a tüntetéseket, valamint tegyék lehetővé a hulladék folyamatos továbbítását. A felsővezetők a kerületi és városi tisztviselők letartóztatásával és tulajdon-elkobzással is fenyegetőztek, ha nem sikerül sürgősen elhallgattatni az embereket. Ezek a megfenyegetett kisebb tisztviselők szintén Putyinhoz fordultak segítségért.

A szemétpolitika az alapvetően nem politikai aktivizmust is képes a politikai rendszer kritikájává tenni.

Mert amikor a kormány nem védi meg a polgárokat a mérgező kibocsátásoktól, és az utcára kell vonulniuk, hogy felhívják a figyelmet a problémára, joggal kezdhetik kérdezni: „Mire való a kormány, ha nem arra, hogy megoldja az ilyen gondjainkat?”

Úgy néz ki Putyin megkerülhetetlen minden fontosabb társadalmi kérdésben is...Csak akkor azt nem értem, hogy nem omlott még össze az a hatalmas ország? Mert egy ember nem viselhet ekkora terhet a vállán...hosszútávon.

antigonosz likes this.
  17. szegcsab

szegcsab Well-Known Member

Migalovo légibázis, Tver' region.

tindalos, fishbed, antigonosz and 5 others like this.
  18. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Hölgyeim és Uraim! Itt kérdeném meg, hogy megvan-e valakinek a "2017 Háború Oroszországgal" c. könyv pdf vagy e-book formátumban?
    Megköszönném

19. excess75

excess75 New Member

20. excess75

excess75 New Member

Ezen oldal megosztása