1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Szíriai helyzet

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. gacsat

gacsat Well-Known Member

a gépek nem véletlenül települtek át a Hmeinim légi bázisra, ahonnan a bevetéseik többségét végrehajtották.
    http://index.hu/index2/#bloghu/jetplanes/2017/01/09/befejezte_elso_beveteset_a_kuznyecov

2. tomippo

tomippo Well-Known Member

fishbed likes this.
  3. boki

boki Well-Known Member

Olvastam, de csak feltételezés amit ír. Viszont tobb pontatlanság van az írásban.

De ez a hsz tetszet a legjobban :)
    Attila Alacskai:
    Nagyon jó összefoglaló volt. Én is figyelemmel követtem a dolgot, és ugyanerre a következtetéste jutottam. Mondjuk a HTKAn az orosz ügynök, és a fanok (majdnem mindenki) nem értett egyet velem. A Paz üggyel valami nem lehetett rendben. Amikor összekócolódtak a leszálló kábelek, nem küldték fel a negyedik 29est egy kis pót naftával, a levegőben szomjazóhoz. Valakinek ezért sitten kellene lennie. Vagy a repülésvezetőnek, vagy a tervezőnek.
    Vagy kamu az egész légi utántöltési képesség, vagy men volt bevethető a negyedik repülőgép, vagy a cucc nem is volt a Kuznyecovon. Esetleg nem voltak kiképezve rá a pilóták. Valahol mindenképpen komoly hozzá nem értés volt.

4. gacsat

gacsat Well-Known Member

5. gacsat

gacsat Well-Known Member

A hszt én írtam álnéven.

jani22 likes this.
  6. boki

boki Well-Known Member

tudom :)

gioo, karpatalja and dragonette like this.
  7. bat77

bat77 Well-Known Member

8. gacsat

gacsat Well-Known Member

És nem láttuk a videókat a Kuznyáról bevetésre induló szuhojokról. Nem tartom lehetetlennek, vagy okvetlenül kamunak, csak kétségesnek.

9. notaricon

notaricon Well-Known Member

Ja, ja az a sok ventilátor...

misinator, gioo, svajcibeka and 3 others like this.
  10. comandante

comandante Member

Vagy nem akarták mutatni mi van rajta.

11. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Ez most irónia? Láttunk elég videót, ahol Szu-33-asok szálltak fel éles bombákkal. Hogy bevetésre-e, azt már tényleg nem tudni, de ugyan hova máshova?

fishbed, lgabo and boki like this.
  12. boki

boki Well-Known Member

amnézia szerintem :)

13. jani22

jani22 Well-Known Member

A tájképben üdítőleg hat a méreten aluli piros konténer. Púposra rakták, az első tengelyen még volt teherbírás. :):)

14. jani22

jani22 Well-Known Member

Valami nem várt gubanc lehet.

15. jani22

jani22 Well-Known Member

A közölt kép, talán már többször díjnyertes volt. :eek:

16. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Nem megerősített hír szerint az IÁ visszavette az SDF-től a Jabar kastélyt és környékét.

17. kacsacsor

18. jani22

jani22 Well-Known Member

19. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Ma a süket csajszi a Petőfi reggeli műsorában a disznóvágás kapcsán óbégatott egy reggelnyit. Mit mondana erről?

20. kacsacsor

Az USA több hét után újraindítja az Al Bab környéki légifelderítést és várhatóan légitámogatást is nyújt.
    Úgy tűnik döntöttek.
    https://www.washingtonpost.com/world/national-security/us-increases-support-for-turkish-military-operations-in-syria/2017/01/09/08760aae-d6be-11e6-9f9f-5cdb4b7f8dd7_story.html

Ezen oldal megosztása