Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Amúgy tényleg nem értem mi lett a világgal.

Honnét jönnek ezek az elmebajok. Ez a nagy elhülyülés rohadtul fog fájni, mert visszacsap a dolog egy idő után.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 934
53 511
113
Amúgy tényleg nem értem mi lett a világgal.

Honnét jönnek ezek az elmebajok. Ez a nagy elhülyülés rohadtul fog fájni, mert visszacsap a dolog egy idő után.


Mi lenne,teret kapnak a beteg elmék is,meg média felületet,ill. pénzt ehhez.
Mivel liberális demokrácia van, nem húzhatod deresre őket a főtéren,srmminek sincs következménye,ezért nincs fék a rendszerben.
No meg addig sem figyel a nép másra.:D
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Mehetnek ezek is a lakatlan szigetre a pedofil elismerőkkel, a kannibálokkal, meg a ne fejjük meg a tehenet mert az szexuális zaklatás pártolókkal együtt.

Ne a Földre, pont tegnap néztem egy videót arról, hogy a Mars helyett a Vénuszt kellene kolonizálni :D
Azt hittem hülyéskednek, de tényleg komolyan gondolja pár idióta, ott is "a technológia" úgyis megoldja....o_O
Nahh szóval a Vénusz szerintem is pont megfeleleő hely lenne a sok haladó szelleműnek :rolleyes:
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Mehetnek ezek is a lakatlan szigetre a pedofil elismerőkkel, a kannibálokkal, meg a ne fejjük meg a tehenet mert az szexuális zaklatás pártolókkal együtt.

Ne a Földre, pont tegnap néztem egy videót arról, hogy a Mars helyett a Vénuszt kellene kolonizálni :D
Azt hittem hülyéskednek, de tényleg komolyan gondolja pár idióta, ott is "a technológia" úgyis megoldja....o_O
Nahh szóval a Vénusz szerintem is pont megfeleleő hely lenne a sok haladó szelleműnek :rolleyes:

Kénsavfelhők meg lávatavak, milyen "szép" vidék. Ha nem maródsz szét, majd elolvadsz...
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Kénsavfelhők meg lávatavak, milyen "szép" vidék. Ha nem maródsz szét, majd elolvadsz...

Meg a légnyomás ami szétlapítja a szondákat is...
De ilyen apróságokat leszámítva kellemes hely lehet :D Pont a sok meg nem értett zseninek való :rolleyes:
 
T

Törölt tag 008

Guest
..... hogy a Mars helyett a Vénuszt kellene kolonizálni :D
Azt hittem hülyéskednek, de tényleg komolyan gondolja pár idióta, ott is "a technológia" úgyis megoldja....o_O
Nahh szóval a Vénusz szerintem is pont megfeleleő hely lenne a sok haladó szelleműnek :rolleyes:
Jah a Venyerák is milyen jól kibirták vagy 2 órát. :)
1x régen és is láttam egy hasonló agymenést, hogy milyen jó lenne, mert ott a sűrű légkör tetején lebegő városokban lehetne lakni és ha ki kell menni javítani nem kell űrruha elég egy sima oxigén maszk mert hőmérséklet és légnyomás van.
Az eszébe sem jutott, hogy ha hiba van ez elkezd süllyedni a 9 MPa + 240 celsius fokba akkor már senki sem sétál.:hadonaszos:
 

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 960
113
Ne a Földre, pont tegnap néztem egy videót arról, hogy a Mars helyett a Vénuszt kellene kolonizálni :D
Azt hittem hülyéskednek, de tényleg komolyan gondolja pár idióta, ott is "a technológia" úgyis megoldja....o_O

Én máshol láttam ezt, jégaszteroidákkal megbombázva pár ezer évre élhetővé lehetne tenni, míg a napszél ismét le nem fújja a felső légréteget, lakhatatlanná téve.
Mars kicsi és gyenge az emberi élethez, csak hermetikusan zárt kolóniákat lehetne létrehozni rajta.

Szerintem az ilyesmin való filozofálás teljesen helyénvaló, ha nem lépünk a következő szinte a Nagy Szűrőn akkor kihalás lesz a sorsunk.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 584
63 960
113

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Az hagyjan, de egy masik oldalon volt meg egy cikk masik ket kisfilmmel. Az egyiken bedobtak egy tyukot 15 kakas koze, na gondolhatod mennyit kapott. A masikon meg a halakkal csinaltak vagy mit beszelt a piercinges vega csaj

(hogy menne vegig rajt egy tucat afrikai migrans).
:D


Amúgy az ilyennek tényleg jobb lenne egy másik bolygó, de minimum kizavarnám akkor legeljen a réten, de semmi eszköz, ruha stb. bármi ami a civilizációhoz köthető mert az gonosz és rossz.

A következő a növények jogai lesznek talán? :confused:
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 421
17 560
113
Az hagyjan, de egy masik oldalon volt meg egy cikk masik ket kisfilmmel. Az egyiken bedobtak egy tyukot 15 kakas koze, na gondolhatod mennyit kapott. A masikon meg a halakkal csinaltak vagy mit beszelt a piercinges vega csaj

(hogy menne vegig rajt egy tucat afrikai migrans).
:D


Amúgy az ilyennek tényleg jobb lenne egy másik bolygó, de minimum kizavarnám akkor legeljen a réten, de semmi eszköz, ruha stb. bármi ami a civilizációhoz köthető mert az gonosz és rossz.

A következő a növények jogai lesznek talán? :confused:
Ne aggódj eljön annak is az ideje... Na és akkor majd kitalálják, hogy együnk levegőt, meg fényt, mert mi micsoda szemét, parazita, aljas lények vagyunk és csak pusztítani tudjuk a világot.
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Ne aggódj eljön annak is az ideje... Na és akkor majd kitalálják, hogy együnk levegőt, meg fényt, mert mi micsoda szemét, parazita, aljas lények vagyunk és csak pusztítani tudjuk a világot.

Azt támogatom, hogy egyenek ők fényt..........
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 934
53 511
113
Ne aggódj eljön annak is az ideje... Na és akkor majd kitalálják, hogy együnk levegőt, meg fényt, mert mi micsoda szemét, parazita, aljas lények vagyunk és csak pusztítani tudjuk a világot.

Azt támogatom, hogy egyenek ők fényt..........


Én nem, hamar belehalnának.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 359
22 890
113
Az egyikük panaszkodott, hogy ellopták a gyermekkorát

021d36c14cb041f2211dc46e5c49dba4.jpg
 
Status
Not open for further replies.