[BIZTPOL] Társadalmi folyamatok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
12 075
16 355
113
Nem, nem ugrott be. De most már piszkálódós lett a napom. Redgreget idézném, csak én nem tehetem meg szerintem retorzió nélkül amit ő igen. Szóval inkább csak annyit, hogy legalábbis trollfilterre mégy.
Jajj, ne, ne tedd, ne csinald ezt!

:rolleyes: "Ezuton itt egy uj topicban bejelentem, hogy kilepek innen!" :cool:

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
10 296
27 432
113

Wilson

Well-Known Member
2017. szeptember 19.
14 683
34 276
113
Számomra felfoghatatlan miért van filmektől a valóságig az emberi arc rájuk erőltetve. Ha emberi arca van, akkor majd jól szimpatikus lesz és azt gondolják, hogy nem robot? Minek kell egy robotnak arc?
Úgy gondolják, hogy így jobban elfogják fogadni az emberek a robotokat, és tagadhatatlan, hogy ezen a téren is rohamosan fejlődnek a robotok, és a közeljövőben
(számomra már most is megdöbbentően élethűek) nagyon élethű emberi arcú robotokat fognak tudni létrehozni.

• Vicces
Reactions: Kim Philby

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
10 296
27 432
113
Úgy gondolják, hogy így jobban elfogják fogadni az emberek a robotokat, és tagadhatatlan, hogy ezen a téren is rohamosan fejlődnek a robotok, és a közeljövőben
(számomra már most is megdöbbentően élethűek) nagyon élethű emberi arcú robotokat fognak tudni létrehozni.
Nem változtat a számomra az ésszerűtlenségén.

• Tetszik
Reactions: Kim Philby and altx

altx

Well-Known Member
2019. január 13.
3 415
8 490
113
uristen..
most jutott eszembe..

par evtized mulva majd men a rinya h tobb feketearcu, migri vagy transznemu robot kel..meg h a robotporszivonak is milyen jogai vannak (hetente csak 1 orat szabad majd hasznalni)..

tartsatok meg ezt a komentet emleknek, milyen hulyek az emberek mostanaba, 100% h ugy lesz..

Wilson

Well-Known Member
2017. szeptember 19.
14 683
34 276
113
Most kellene bezúzatni az összeset, amíg nem késo.
Szerintem ezzel már elkéstünk.

Amúgy meglepő a hasonlóság ezen robot és a Will Smith filmjében (Én a robot) szereplő robot között....

• Tetszik
Reactions: plushun

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
4 759
8 342
113
Számomra felfoghatatlan miért van filmektől a valóságig az emberi arc rájuk erőltetve. Ha emberi arca van, akkor majd jól szimpatikus lesz és azt gondolják, hogy nem robot? Minek kell egy robotnak arc?
Pontosan! Az emberibbé tétele könnyebben elfogadhatóbbá teszi a társadalom számára, és elhiheted, hogy a többség egyáltalán nem lát ebben semmiféle veszélyt.

• Tetszik
Reactions: Pogány and Wilson