1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Command: Modern Air Naval Operations

Diskurzus a(z) 'Szimulátorok' témában - Kulso_54 által indítva @ 2014. március 21..

1. Kulso_54

Kulso_54 Well-Known Member

Ajánlom mindenki figyelmébe.

2. Kulso_54

Nagyon jó kis adatbázis alapján dolgozik a szimulátor.
    Mondjuk olyanok is benne vannak amikről elképzelésem sincs hogy igaz vagy sem. Gondolok, olyanokra, hogy mi milyen frekvencián üzemel, hát csatornás meg stb.

De a lényeg hogy ismeretterjesztő anyagnak sem utolsó.

Igaz képek alapból nincsenek benne de egy packal szépen lehet illusztrálni minden teknikát benne.

3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Lényegében a Harpoon széria legújabb inkarnációjának tűnik. A Harpoon 4 asszem soha nem jelent meg, de pár éve minta lett volna egy ehhez nagyon hasonló próbálkozás.

4. Kulso_54

http://www.warfaresims.com/?p=3918

Alakul ez a kis progi.
    Lassan EMP is lesz és lehet nuke-t dobálni agyba főbe.

5. Kulso_54

A teljesség igénye nélkül pár kép.

Egyébként a szárazföldi egységeknek <b>IS</b> lehet előre definiált területeket, waypointokat, küldetéseket megadni, nem ugy mint a DCS ben, de ezek mellet a beépülő LUA scrip toolal lehet jó kis küldetéseket összerakni, ahol reagál egymásra szárazfüldi, fízi légi egység minden mindenkire.
    Elég sok minden le van modellezve, kezve az EMP hatástól a terepkövető radartól kezdve a k szimultán célleküzdésig.
    és a többi és a többi...

6. Kulso_54

7. Kulso_54

8. molnibalage

Ez kurvajónak néz ki.

9. Kulso_54

10. molnibalage

Nagyon komoly cucc. Az első trainin mission alapján ezt ki tudom jelenteni. Multiplayer lehetőség viszont nincs benne...?

11. zsolti

zsolti Well-Known Member

Igen, ez valóban egy nagyon komoly cucc. Az a baj, hogy egy élet is kevés hozzá...

12. Terminator

Terminator Well-Known Member

Hol lehet ebből legalább egy demo-t letölteni?

13. molnibalage

Ahhoz, hogy mester legyél, ahhoz igen. Az alapszintű használat egész egyszerűnek tűnik annak, aki ismeri a haditechnikát.

14. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nyilván az elsőről van szó, aki ilyen rétegszoftvert megvesz akár csak féláron is, ami még mindig egy AAA kategóriás játék teljes ára, az sanszos hogy ért hozzá, szerintem, mert ezt nem egy átlagos 11 éves kiskölök fogja leszippantani magának hétvégén a steamről 70+dollárért, ebben gondolom egyet értünk.

15. molnibalage

Nincs demo. Ma már nem divat.

16. molnibalage

Jelenleg azzal van nehézségem, hogy a repcsik szárazföldi célokat támadjon. Hol hajlandó rá, hol nem. A mission editorban is hol engedett hozzáadni köteléket a létrehozotthoz hol nem.

A modellezése elég jónak tűnik eddig.

17. Terminator

Terminator Well-Known Member

Nincs demo. Ma már nem divat.

</blockquote>

Akkor fogalmazzunk úgy, van-e bármilyen legális lehetőség a kipróbálásra? Gondolom, senki sem ad ki ~70 USD-t látatlanban.

18. zsolti

zsolti Well-Known Member

Én néztem 1 éve kb. és akkor sehol sem találtam "közösségi" honlapokon, ahol ki lehetett volna próbálni :p. Valamint, de van aki megveszi, főleg azok, akiknek már van kapcsolata a forgalmazó hasonló kategóriás grand-strategy játékaival, pl. II.VH témában.

19. molnibalage

Nekem most van lehetőségem kipróbálni a közösség egy tagjának segítéségével. Nincs rá túl sok időm, de ha összegyűjt elég tapasztalat, akkor írhatok róla majd egy cikket. A Wargame RD-ről is volt, lehet akkor erről is.

Egyébként én bátorítok mindenkit katonai témájú játékokról komoly mélységű cikk írását, a HTKA-n elfér ez is.

20. Kulso_54

Alapbúl nincs, de létezik hozzá egy felület amit egy baloogan nevezetű egyén készített(csatornája is van tubeon)
    http://baloogancampaign.com/command-plugins/joint-command/

Szal letöltve telepítve beregleve lehet csatlakozni másokhoz és te is indíthatsz pályát. Van még benne jó kis chatszoba megmiegymás.

Én pár éve virágbolti verziót próbáltam ki aztán beleszerettem és féláron megvettem.

Elég sok órát beletoltam már, készítettem pár jó kis missiont is, már csak azzal is sok időm ment el, hogy műholdképeket illesztettem a küldieimhez layerként, na meg persze bár száz mega képet adtam az adatbázismhoz.

Ezen oldal megosztása