1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Csengdu J-20

Diskurzus a(z) '5. generációs, vagy afölötti vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. ghostface

ghostface Well-Known Member

Igen, kb. erre tippelek én is. Ködösítés. Fugázi .:rolleyes:

2. weasel007

weasel007 Well-Known Member

Eltévesztették, az emberek arcát akarták kitakarni. A tévedésnek köszönhetően felismertem az eggyiket, itt dolgozik a kínai diszkontban :)

zotyek78 likes this.
  3. emel

emel Well-Known Member

Mert lehet, hogy az a része csak Legóból van!! ;)
    Illetve bocs dehogy lehet, az túl drága lenne, inkább bambuszból, abból azon a tájon van bőven meg ott occó is!! :D

4. Capslock27

Capslock27 Well-Known Member

.
    .
    A fotosoppos mappámban megtaláltam a kép 100% hiteles eredetijét! :) :)

5. emel

emel Well-Known Member

Ja, ugyanaz a 3 gép hol itt, hol ott terjed?!! Majd ha 10-nél több lesz egyetlen fotón azonosíthatóan, akkor kezd elterjedni - magyar méretekben Kínában!!? Ott még az se lenne nagy szám, szóval jó lenne nem hasra esni csak azért mert kínai... :D

Bleroka and ghostface like this.
  6. Roni

Roni Well-Known Member

7. Roni

Roni Well-Known Member

8. arbalest

arbalest Well-Known Member

9. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Egy jó ideje elapadtak a képek...

Nagy Csaba likes this.
  10. arbalest

arbalest Well-Known Member

Néha van egy-egy, de tényleg ritkán. Vagy csendben folyik a rendszeresítés, vagy belefutottak valami problémába, és most azon dolgoznak. Elég feszített, erőltetett tempójú volt eddig a program.

11. Roni

Roni Well-Known Member

12. Mackensen

6 db egy képen

Nagy Csaba and Pocok75 like this.
  13. Roni

Roni Well-Known Member

Most akkor csak 6 db létezik :D:D:D:D:hadonaszos:

14. Mackensen

Lehet csak egy és PS-ben meghatszorozták.

Roni likes this.
  15. Capslock27

.
    .
    Kellemesen homogen sötetszurke hatter, körberajzol, kimasol, beilleszt, meg nagyon a szelek összemosasaval se kell bajlodni. Nekem mindig alapbol gyanusak ezek a kinai "kiszivargott" kepek, hogy egy orszagbol, ahol mindent kamerak, arcfelismerö rendszerek örult halozata figyel, a mobiltelefonok, es minden halozati eszköz alapbol mindent jelent, szoval hogy jönnek ezek az al-spotter fotok ebböl a környezetböl, hogy jutnak a top haditechnika közelebe "szörfösök" es a többi.

Nagy Csaba and megazez like this.
  16. Mackensen

Teljes mértékben igazat adok neked.

17. emel

emel Well-Known Member

HURRÁÁÁÁÁ ... haladás (???)
    Szóval egyébként nem mindegy hogy 4 vagy 6 J-20-uk van??
    Egy kínai méretű légierőnél ez kb. annyit számít, mint hogy nekem 4 vagy 6 db 200-forintos csörög a zsebemben!! Kínánál majd az számít, ha 4 helyett 40, vagy 6 helyett 60 ilyen gépük lesz - és tényleg azonosíthatóan, bizonyíthatóan annyi!!

18. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Mack semmi olyasmit nem állított, hogy ez számít. Pusztán ez tényközlés volt, hogy itt tartanak. Ennyi. Nem kell ezt túlgondolni.
    Az első stealth gép fotóit én is PS-nek gondoltam, oszt kiderült tévedtem...

19. Capslock27

megazez likes this.
  20. Mackensen

Ha a találgatások igazak, akkor két kiképző és egy harci alakulat kapta meg a típust. Gondolom a feltöltésük most zajlik.

Ezen oldal megosztása