1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Csengdu J-20

Diskurzus a(z) '5. generációs, vagy afölötti vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

2. ulippo

ulippo Well-Known Member

Ezek közül a harmadik van megszerkesztve, nem csak a kontraszttal de rá van téve egy kerek átmenetes keret is, egyébként ez a kép ugyanaz mint a második csak nagyobbra vágva és megfilterezve.

3. Capslock27

Capslock27 Active Member

.
    .
    Megnézve az elsőt, itt is kételkednem kell, olyan gyanúsan egyenes pixelcsikokat látok ránagyitva. A többit meg se néztem, ahol egy ennyire gázos és minimum szerkesztett, feljavitott, ott feltehetően a többi is kaki.
    .
    Nézd:
    .
    https://kepkuldes.com/images/b1ef3d77c965520c3f07084f82990598.jpg

borisz and rappali_ like this.
  4. Roni

Roni Well-Known Member

62001, l'un des J-20 de la 9e brigade basée à Wuhu, sur la côte Est de la Chine. Cela devrait être la première photo officielle de J-20 dans cette unité d'élite.

therob and tonyo like this.
  5. Mike

Mike Well-Known Member

Túlmaszkolás+szar élesítés egy eleve gyenge képre és ezt kapod...

6. Capslock27

Capslock27 Active Member

.
    .
    Igen, ezt sem akarom kizarni nyilvan. De mivel a feltetelezesem, hogy a kinai "alspotter" fotok, meg szörfösök tudatosan iranyitva szivarogtatnak, könnyen lehet, hogy azert van "tulmaszkolas+szar elesites" hogy siman elfedjen tenyleges manipulaciokat. Ha csak a kontrasztot ide-oda huzogalnam kicsit, ennyire nem menne el a kep falsba ranagyitva. Es szerintem ezek a kepek az informacios hadviseles reszekent is terjednek a neten, es nagyon kicsibe kerul odarajzolni pl egy plusz antennat, vagy leszedni egy antennat, es akkor a nyugati elemzök agyalhatnak, hogy ez most mi. Azutan az egeszet tulmaszkoljuk.
    .
    Mindegy, nem akarom tulragozni. Nekem az ilyen szarravarialt kepek inkabb gyanut keltenek, mint erdeklödest irantuk.

rappali_ likes this.
  7. Mike

Mike Well-Known Member

Én is jobban szeretem ha a gép kitölti a teljes képet :) ott nincs agyalás

8. Roni

Roni Well-Known Member

Már a Tajvanhoz közeli reptéren vannak a j -20.sok szolgálatban .
    Friss kép

Látszik hogy már ez van a pilótán .

9. Mackensen

Megint szivárogtatnak valamit.

10. Roni

Roni Well-Known Member

Új gyártású j-20! Semmi új 2020-ig 100 db állítanak hadrendbe

11. Mackensen

Lehet új hajtómű?

12. Galcom

Galcom Well-Known Member

Sziasztok,

arra gondolsz, hogy 100 db J20-ast adnak át 2020-ig? A kínaiak igazából csak a MiG-19-es tudták/akarták nagy mennyiségben gyártani, amikor a Szovjetunióval a legrosszabb viszonyban voltak. Minden más típust, kifejezetten alacsony darabszámba gyártottak előtte és utána is.

Ha megnézzük a korábbi nagyvas, a Szu-27 klónok gyártását, a felfutás után évente átlag 20-25 gépet adtak át, az elmúlt 19 évben. Ez gyakorlatilag egy-egy ezred feltöltését jelentette évente. A J20-ast még csak ez év januárban kapta meg az első aktív alakulat.

A J20-as felfutás előtti gyártása még csak alacsony lehet. De ha már el is érték a Szu-27 klónok gyártási ütemét, a 2020-ig 100 darab J20-as, szerintem irreálisan sok.

fip7, fishbed and vilmoci like this.
  13. Roni

Roni Well-Known Member

Python and Mackensen like this.
  14. Mackensen

Amit szinte biztosra lehet állítani, hogy nem vektorálható a fúvócső.

15. Roni

Roni Well-Known Member

Meg valami parádé is van arrafelé

16. Roni

Roni Well-Known Member

17. Roni

Roni Well-Known Member

A j-20 és a j-10C már kínai hajtóművekkel repülnek

18. Mackensen

Ma kell legyen a felvonulás

19. Roni

Roni Well-Known Member

nem erre a felvonulásra igérték a lopakodó repülésést?

20. Roni

Roni Well-Known Member

Mármint a H-20-as repülését

Ezen oldal megosztása