1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Csengdu J-20

Diskurzus a(z) '5. generációs, vagy afölötti vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. arbalest

arbalest Well-Known Member

Tényleg, ezeknek a hajtóműveknek Oroszországvan végzik az ipari nagyjavítását?

2. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Maguk végzik a nagyjavítást.

arbalest likes this.
  3. Roni

Roni Well-Known Member

The text roughly translate to "I will have two more". It seem to be a hint that the J-20 is able to carry two SRAAM in each sidebay

4. Mackensen

Na, erre nagyon kíváncsi vagyok?

5. Roni

Roni Well-Known Member

Képet behozza?

6. Mackensen

Én látom

Roni likes this.
  7. Roni

Roni Well-Known Member

8. Roni

Roni Well-Known Member

9. arbalest

arbalest Well-Known Member

A rakéták egy részét csak kívül tudja talán hordozni, nagynak tűnnek a vezérsíkok. Vagy csak a szemem csal, vagy öblösebb a J-20 belső tere.

10. Galcom

Galcom Well-Known Member

fishbed likes this.
  11. Roni

Roni Well-Known Member

Én már akkor tudtam hogy illusztráció mikor már beraktam :confused:
    Mert ezt a képet a 2007-es aranyasaban is láttam először;)

12. Roni

Roni Well-Known Member

Nagy áttörést értek el az új hatóművel .

És a kínai hozzászólók írják hogy ma 8 j-20A repült el a felvonulási tér felett

13. Mackensen

Amennyi pénzt geleöltek fejlesztésbe, lassan eredmények is kell szülessenek.

Roni likes this.
  14. DINAMO

DINAMO Well-Known Member

2.08 nal lehet latni hogy a hajtomu vedolemezen SAFRAN felirat van. Ezek szerint a Franciak besegitenek a hajtomunel?

15. Mackensen

Összevágott felvételekből csinálták. Ennyire nem venném komolyan.

16. DINAMO

DINAMO Well-Known Member

De honnan a pontosan merethelyes egyedi hajtomutakaron a SAFRAN felirat ??? Ez nem egy AIRBUS gyarban keszult felvetel!

17. Roni

Roni Well-Known Member

Nem a video a lényeg hanem a video címe az a hír meg amit beszélnek de azt mi nem értjük

18. Mackensen

Szerintem ott egy EF hajtóművét cserélik.

19. emel

emel Well-Known Member

Onnan, hogy ott egy Rafale francia harcigépbe történő hajtómű-beszerelésről készült videót láthatunk. :eek:;) Szóval tényleg nem Airbus-gyár ... de persze nem is kínai J-20!! :D:p

fip7 and fishbed like this.
  20. emel

emel Well-Known Member

Egyébként ugye nem képzelitek, hogy az 1,57-től látható hatalmas átmérőjű ventilátoros hajtóműnek bármi köze lehet a J-20-hoz, vagy akár bármilyen más hangsebesség fölötti harcigéphez??!! Ez a hajtómű egy szigorúan hangsebesség alatti gépen fog a szárny alatt lógni, ekkora kétáramúsági fokkal harcigépben nem használnak hajtóművet. Szóval ez egy sok helyről összevágott/összelopott videó, aminek annyi köze van a J-20-hoz hogy azt is belevették ... magyarán propaganda, ha az orosz ilyet csinál, akkor rögtön azt mondják, hogy maszkirovka (kínaiul nem tudom).

fishbed and molnibalage like this.

Ezen oldal megosztása