1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Csengdu J-20

Diskurzus a(z) '5. generációs, vagy afölötti vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. zsolti

zsolti Well-Known Member

A szivárogtatás az szivárogtatás. Kínai módi.

Nekem teljesen mindegy, hogy egy rajzot látok, vagy egy "fényképet" ahol 300m-ről lehet látni egy J-20-ast, a szárnya alatt meg egy kivehetetlen pacát, ami szénné van mosva, hogy csak azt lásd ott valami fehér hosszú tárgy van a szárny alatt, de még azt sem mondod meg hogy póttartály, vagy rakéta.
    Aztán pár hónap múlva látod az új nagy hatótávú rakétát is, FULL HD-ben.
    Ők így tolják.

Én azt mondom most hasrapacsi szinten, jönnek az új hazai hajtóművek záros határidőn belül Kínában is a J-20-ba.

2. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Még mindíg jobb mint mikor az egyik gyár főkonstruktőre kezdett el verseket írkálni, hogy "felszálla vala ama főnixmadár... égre vala" stb. stb. Aztán ebből jőjj rá, hogy mit is akar.

3. zotyek78

zotyek78 Well-Known Member

Mert most is van kb. 100 tipp... Az egyik tényleg csak bejön. :D

ghostface, gacsat, dudi and 1 other person like this.
  4. deze75

deze75 Well-Known Member

Vicces vagy ...karikatúrákat védesz... még azt elhiszem,hogy ezt Roninak be tudod nyomni bizonyítéknak ..persze ha poénnal írogattad akkor tárgytalan.

5. zsolti

zsolti Well-Known Member

Igen messze álljon tőlem, hogy én védjem meg Mac-et, de sztem kb. vitaindítónak dobta be ezt a képet/karikatúrát. Általában valóban utalnak amúgy ezek a kis szivárogtatásra, lehet belőle bármi, én azon vigyorognék nagyot, ha kikapnák a frissen megvett Szu35 ből a hajtóműveket, azt átdobnák a J-20 ba :p!

6. Mackensen

Nem védtem. Elemezd és szedd szét darabkákra!!!
    Pontosan!!!
    Arra lennék kíváncsi, hogy a Szu-35-ben lévő hajtóművek visszafele mennyire kompatibilisek a régebbi sárkányokkal? Mert ha igen, akkor elvileg semmi akadálya.
    És igen! Ez is egy lehetséges értelmezése lehet a képnek :)

7. Roni

Roni Well-Known Member

8. gacsat

gacsat Well-Known Member

Nekik nyilván kettő darab kellett volna. Minél többet rendeltek volna, annál előbb kapják meg.

9. Mackensen

Kurfürst and rappali_ like this.
  10. Fennek

Fennek Well-Known Member

Akkor másnap a gyárudvaron tarkónlőnék.
    A kínaiak vettek a szu-35-höz tartalék hajtóművet? Egyszerűbb lenne azt betenni. :)

11. Roni

Roni Well-Known Member

Némi előrelépés a WS-15 motoron

12. zotyek78

zotyek78 Well-Known Member

Esküszöm, még a "15"-öt sem látom.

Kurfürst and zsolti like this.
  13. Roni

Roni Well-Known Member

14. Mackensen

Eredetileg ebben is 3+3 rakéta volt

Nagy Csaba likes this.
  15. Roni

Roni Well-Known Member

16. Roni

Roni Well-Known Member

17. Roni

Roni Well-Known Member

Imagery from the Xi'an Aircraft factory dated 9/10. 13 new Y-20 heavy transport aircraft and 19(!) new H-6 bombers visible. Oh, and 3 J-20 stealth fighters, too.

18. Mackensen

[0]=68.ARAYvcEm2g8T6AjkeXkZk2X-ws4AM49Hjop01hRmUo4vwjD2HtTBh242UmAnI4Pafmwmx_XWBSnjEiF3Gn4473ZDpyIK6tg5N5fZCotXLZcVVZQez1A2eTQWub8DV7EMu7un9Fh03kvWOTImgEnjVyHtkHP5eIFBMu9whh26KgHtgNMgBF4tGyqIGIyXRXNl0_WZa4E2_I-aSdUHjEMk8fL4mC7X4HdoCgAZCJN87gkktij6mGW8AbH-xNpXeCCVpDVeDlbaLQ8YWLxaHEnBcvS-nJVaObCC0JugYr_COauWTa5CtiSX1oBYokzn7FLzTJMnMursxS9oLt4xCtQE0d-6ig&__tn__=-R

Roni and therob like this.
  19. Roni

Roni Well-Known Member

20. Roni

Roni Well-Known Member

Ezen oldal megosztása