1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dán vadászgépbeszerzés

Diskurzus a(z) 'Katonai repülőgépek közbeszerzései' témában - Phoenix által indítva @ 2014. április 18..

1. dudi

dudi Well-Known Member

molni

Na ez az!!!Fade épp csak azt hagyta ki amit számon kérsz rajtam(és én is rajta),hogy mennyi repült órára vonatkozik ez az adat.

2. Fade

Fade Well-Known Member

zsolti:
    F-35 fyaway árak: Ennyit fizettek értük LMnek LRIP 7ben. Ezek USban nem feketedoboz adatok onnan tudjuk ennyire pontossan.

molni: 2 év alatt 34db hajtoműleállás, az sanszosan 2év alatt -34db gép lett volna. Mondjuk ezt akarom mondani. 200-220dbos flottánál -34db gép hatóműhiba miatt az iszonyatosan sok.

Nem nincsenek pontos adataim, hogy mennyit repülnek velük, de aki nem vak annak ez az adat sokat mond. Ha neked nem, hát nem avval sincs bajom.

dudi: detto.

3. zsolti

zsolti Well-Known Member

Fade, a te statisztikád szerint a legolcsóbb variáns az F-35 A kb. 110 millió, amit Fip7 berakott statisztikát, ott másabb árak voltak azért, ott 150-től ment fölfelé. Na most azt nem tudom eldönteni, hogy mennyi az annyi. Mert 110 az nem 150...

4. dudi

dudi Well-Known Member

Fade

A repült óraszám a lényeg nem a naptárban eltelt idő.

5. Fade

Fade Well-Known Member

zsolt: Az enyém az nem statiksztika, ezek hivatalos LRP-7es flyaway árak. Ennyit fizetnek a gyártásukért LMnek.

Azt pedig nem tudom, Fip honna szedi az adatait, erről ő tud nyilatkozni.

mellesleg ha beleszámoljuk a fejlesztési költségeket 20m$+/db, hozzáadsz supportot nincs olyan messze az a 150m$/dbár.

6. deze75

deze75 Well-Known Member

Számomra nem kérdés,hogy jobb F35 .......de jelenleg bármelyik "gonosz oldal" ellen bőven elég az EF......plusz EU-ba menne a lóvé.

7. Fade

Fade Well-Known Member

dudi: Nem tudom, mennyit repültek az Indiai Su-30ak, de 34 hajtóműleállás mellett kb mindegy is.

sztem már molninak is összejött.

Ezen oldal megosztása