1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dassault Rafale

Diskurzus a(z) '4/4+/4.5 generációs vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Anno a rádiós majom majdnem csinált egy ilyet, a fékernyőt engedte ki repülés közben. Még jó, hogy nem lassú áthúzás közben, mert akkor lett volna palacsinta...

2. arbalest

arbalest Well-Known Member

Ezek szerint vissza tudja vinni a fel nem használt bomba fegyverzetet a fedélzetre.

fip7, Python, svajcibeka and 5 others like this.
  3. Roni

Roni Well-Known Member

Milyen érdekes hogy a franciák miylen jól elvannak egy típussal is .Hála istennek az oroszoknál is ez fog fenn állni 8 éven belül .Mert frissen gyártott gép nem lesz már csak a szu-57 :D:D

4. Roni

Roni Well-Known Member

5. vilmoci

vilmoci Well-Known Member

Azt láttam élőben a kerítésen kívülről...
    A Bocskor volt állítólag, de nem nyitotta a fékernyőt, hanem egyből leoldotta, szóval csak kiesett a hátuljából a kis batyu.

fishbed likes this.
  6. Wilson

Wilson Well-Known Member

Bár nem lenne rossz,de azt még az USA sem teheti meg,hogy lecseréli az összes 4 gen gépét F35-e,de amúgy az oroszokat nem kell félteni.:)pl:
    http://www.aerotech.hu/m-newsdetail...Szu-57_Felon_PAK-FA_Szu-35_Flanker_2020-06-29

7. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Nyitotta, belobbant és leszakadt.

8. vilmoci

vilmoci Well-Known Member

Akkor az "enyim" valamikor máskor volt...
    Pedig úgy emlékeztem, hogy repülőnap előtt láttam...

9. borisz

borisz Well-Known Member

Ezen oldal megosztása