1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

DCS World

Diskurzus a(z) 'Szimulátorok' témában - molnibalage által indítva @ 2015. január 20..

1. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Az F-14B-nél és még a jóval nehezebb D-nél is az F110GE400-asokkal csak maximál rezsimmel szálltak fel és még a fedélzetelhagyás után se kapcsoltak fáklyát (nem igaz, egy ilyen jelenetet láttam már).
    Ami esetleg sokakat megtéveszthet az a hőtől felizzó lángstabilizátorok látványa alkonyati körülmények közt.

fulcrum11 and fishbed like this.
  2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Te is tudod, én is, sanszosan a készítők is, csak sanszosan erre nem figyeltek videózáskor. Ha volt utánégetős felszállás.

3. blaze

blaze Active Member

Elvileg az A belsejét mutogatták most mert a B még nincs teljesen kész.

4. Allesmor Obranna

A külseje alapján a B van kész és az A nincs. Csak a fúvócsövet kell szuggerálni, ott a legnagyobb az eltérés a két verzió közt.

blaze likes this.
  5. blaze

blaze Active Member

Igen, én a kabin belsőt írtam :)

6. molnibalage

Az F-14A esetén kíváncsi leszek, hogy a hajtómű pompázs hajlama modellezve lesz-e.

7. Kulso_54

Kulso_54 Well-Known Member

Egyébként a SAR mode van/lesz a játékban. Mert be volt ígérve?

8. Allesmor Obranna

Arra viszont emlékszem, hogy az alapvetően eltérő D verziót egyátalán nem fogják lemodellezni (erre utal a modul F-14A/B neve is).

Engem ezek után az érdekel, hogyha a második kabin is aktívan használható lesz, akár onlien, cooperative módban is, akkor az olyan, már valahol a csőben levő gépek, mint pl a Szu-24, vagy a Mi-24P milyen király lesz majd.

9. blaze

blaze Active Member

Igen és elég részletesen. https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=203063

Hogy ez most hogyan áll azt nem tudom. De az A-t elvileg csak később kapjuk meg.

A Horneten biztos lesz.

molnibalage likes this.
  10. blaze

blaze Active Member

Azt mondták, hogyha kapnak engedélyt a D-re akkor az is lesz. A multi crew téma nem olyan egyszerű, a korábbi modulokban amennyire tudom nem igazán kiforott az egész. Ismerősöktől hallottak alapján a multicrewhoz ugyan hiába van egy "platform" ED-től, de jelentősen múlik a végeredmény minősége az adott fejlesztő csapattól.

11. Allesmor Obranna

Íme, végre a MiG-29-est is megcsinálták. Felhajló szárny, rendes fúvócsőmozgás (alapjárat, maximál, utánégetés), páraleválás, mint a Hornetnél is.
    Alakul, mint púpos gyerek a prés alatt!

fishbed and arbalest like this.
  12. molnibalage

Azért ez csak minimál tudtommal, ugyanúgy arcade szinten van a gép a többihez képest, FM lett újabb külsőségek javultak.

13. molnibalage

Ezen oldal megosztása