Drónok elleni hadviselés

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
1 531
719
113
Egy kérdés -hogyan nézett volna ki az azeri -örmény háború, ha örmény oldal is kapott volna olyan hírszerzési adatokat, mint amit a másik fél megkapott, és lett volna fenn mondjuk egy Hawkeye szintű Awacs?

• Tetszik
Reactions: Littlejohn

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 363
35 630
113
Egy kérdés -hogyan nézett volna ki az azeri -örmény háború, ha örmény oldal is kapott volna olyan hírszerzési adatokat, mint amit a másik fél megkapott, és lett volna fenn mondjuk egy Hawkeye szintű Awacs?
Ugyanígy. A drónok ellen semmit nem ért volna egyik sem szerintem.

• Tetszik
Reactions: rudi

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
5 180
6 467
113
A kérdés szerintem úgy teljes, hogy ha az emlitetteken felül lettek volna örmény drónok (izraeli, kínai),hasonló méretben, képességekben, mennyiségben.

Hpasp

Well-Known Member
2018. január 28.
2 541
11 464
113

Véleményem szerint kissé túl van tolva a drónok hatásossága, részben az Azeriek ügyes propagandájának hatására.

Gyakorlatilag elég 4 jármű az olcsó drónveszély jelentős csökkentésére.
Kell 2db rádió iránymérő állomás, ami kiháromszögeli a drónok irányítóközpontját, 1db GPS zavaró hogy a drónoknak nehezebb legyen az életük, meg 1db sorozatvető, ami jól megszórja a kiháromszögelt hektárnyi területet.

Persze komolyabb cuccok ellen ez kevés, de azok már annyiba is kerülnek.

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
1 766
3 092
113
Véleményem szerint kissé túl van tolva a drónok hatásossága, részben az Azeriek ügyes propagandájának hatására.

Gyakorlatilag elég 4 jármű az olcsó drónveszély jelentős csökkentésére.
Kell 2db rádió iránymérő állomás, ami kiháromszögeli a drónok irányítóközpontját, 1db GPS zavaró hogy a drónoknak nehezebb legyen az életük, meg 1db sorozatvető, ami jól megszórja a kiháromszögelt hektárnyi területet.

Persze komolyabb cuccok ellen ez kevés, de azok már annyiba is kerülnek.

Hasonlóért vagy 2 hete majdnem lehülyéztek ! De örülök , hogy nem csak én osztom ezt az elvet !

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
20 050
9 467
113
Elég ritkák róla a fényképek