1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Egyéb, kiegészítő felszerelések

Diskurzus a(z) 'Gyalogsági fegyverek és felszerelések' témában - ijasz által indítva @ 2014. január 15..

1. thomashewitt

thomashewitt Active Member

FOXot "kis gladius"nak nézem, Emerson opener, ja meg DLC a bevonat.

2. Szittya

Szittya Well-Known Member

Valami femotvozetbol. A csavar adta meg magat 2x is elosszor a penge "csapszege" csavarja eset ki a zsebe!bol darabokba vettem ki bicskat majd kesobb ujra akkor a csavar el is veszett... Lett helyette masik... Majd a penge biztosito is megadta magat nem sokra ra na akkor dontottem ugy hogy a penge marad mert azt jo anyagnak neztem a tobbi meg irany a taska alja...

Mar meg nem mondom mi volt a pontos neve. Fekete volt a penge es a markolat is. A markolat majdnem olyan mint ami a linkbe szerepel a penge vonalvezetese is hasonlo horony nelkul es az el mindket oldat hagyomanyos elezesu szinten fokeles /ami bicskanal nem tul nagy elony/ de nem volt valodi ele a fokelnek. /lehetett vele vagni de egyaltalan nem volt eles./ a normal el viszont gyarilag jol elezett volt...

Szerencsere ugyanekkor vettem egy torok bicskat is nagyon szep kecses kis bicska /nem tartottam sokra inkabb szepnek./ de bebizonyitotta hogy egyszeru strapabiro konstrukcio nagyon jo pengevel es nyelezessel.... Egy 2. Vhs nemet wermacht szallonazo kesem van meg ami nagyon bejott szenacel onelezo pengeje fogott meg a legjobban.../soha nem eleztem konzervet is nyitottam vele jo parat itthon./ de betyar eles meg mindig/folyton.

3. wolfram

wolfram Well-Known Member

Háát, a 11 centis pengehossz egy bicskánál már tényleg szinte gladius.

A csavart, ha állandóan kilazult, érdemes lett volna pillanatragasztóval megpróbálni rögzíteni, hátha.
    A pengebiztosító alatt a zárat érted?
    Amúgy "rendeltetésszerűen" használtad? Mármint nem ütötted a nyelét ütőfával, vagy ilyesmi? Mert ha nem, akkor nem tudom... Foxokkal ugyan személyesen még nem találkoztam, de nem hallottam, hogy különösebben gond lenne velük. Lehet, hogy kifogtál egy gyártási hibásat.

4. Lator

Lator Well-Known Member

Nagyon tetszik ez a zsák. Talán ez lesz a következő, bár a 340 euros ár azért húzós

5. dudi

dudi Well-Known Member

Elképesztően jó minőségű cuccokat gyárt a Savotta és a Sarma is.

6. Lator

Lator Well-Known Member

Bevallom én eddig nem ismertem egyiket sem, de ez a zsák rohadtul funkcionálisnak tűnik. Különösen tetszik hogy teljesen vízhatlan

7. dudi

dudi Well-Known Member

A finn hadseregnek gyártanak.

8. Lator

Lator Well-Known Member

Na ránéztem à Sarma rá is. Csak 500 euro egy zsák:) De nagyon odabasz. Úgy látszik a finnek tudnak valamit

9. dudi

dudi Well-Known Member

Nem Kínába gyártják.

fishbed likes this.
  10. rudi

rudi Well-Known Member

Az L3 Harris elkezdte szàllítani az ARMY nak az új Enhanced Night Vision Goggle Binocular (ENVG-B) éjjellátókat

Az éjjellàto kombinált IR / thlermál és ez is hàlózatos, vagyis felvetíti a fegyverre szerelt irányzék képèt a katona látómezejébe.
    Az USA àra valamivel több mint $20 ezer / db ($153 millió 7,000 db)

Celebra likes this.
  11. Terminator

Terminator Well-Known Member

Ezen oldal megosztása