1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

EMBT (European Main Battle Tank)

Diskurzus a(z) 'Harckocsik' témában - Masztiff által indítva @ 2018. augusztus 13..

1. Fennek

Fennek Well-Known Member

Szerintem egy háború esetén az ősmigráncsaink száma nagyon megcsappanna. Egy része tovább migrulna nyugat felé másik része a fronton hagyná a fogát és masszív mennyiség lenne akit a rögtön ítélő bíróság vagy a rendőrség instant kivégez az első bűnesetnél.

2. Fade

Fade Well-Known Member

Azok nem mennek sehova. Amúgy is szted ehez háború kell. Nekünk az sem. Simán kihalunk anélkül is.

Mi lenne ha visszatérnénk lánctalpa vonalra?

3. Ratamahata

Ratamahata Well-Known Member

Tök jó.... ez most mennyivel jobb/védettebb/potensebb mint egy A7+??? Érdekes hogy közepes tanknak neveznek egy 60tonnás böszmét.... akkor mi a heavy??? :) a Maus????

antigonosz likes this.
  4. Ez egy tesztjármű. Szerintem arra szolgál hogy a KMW és Nexter "összeszokjon", ugyanis közösen tervezik a következő generációs európai MBT-t(Leo3 vagy iylesmi fantázinévvel).
    Nem tudom hol láttad ezt, a neve European Main Battle Tank.

Ratamahata likes this.
  5. Ratamahata

Ratamahata Well-Known Member

Igaz én képzeltem bele :)

6. alba

alba Active Member

Most nem azért de egy francia Leclerc torony mennyivel jobb egy Leo 2a7+ toronynál? Ha jól tudom a leonak van a legpontosabb löveg tornya!

7. krisss

krisss Well-Known Member

A toronynak köze nincs a pontossághoz, hanem az ágyúnak meg a tűzvezető rendszernek van. Azt meg több toronyba is be tudod tenni. De a fő különbség hogy ebben a leclerc automata töltője van bent.

8. dudi

dudi Well-Known Member

Azzal jobb hogy könnyebb(hasonló védettség mellett) így nem terheli a már amúgy is túlterhelt Leopard 2 alvázat.
    Ha ezt nem lépik meg akkor kb itt véget is ért a Leopard 2 fejleszthetősége.

rejsz felügyelő likes this.

Ezen oldal megosztása