1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Film-Front

Diskurzus a(z) 'Képek & videók' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Most olvasom Usztics is elment...

2. Luthero

Luthero Well-Known Member

Szegecselési kisokos. (Régi)

3. Luthero

Luthero Well-Known Member

4. reich_und_roll

reich_und_roll Well-Known Member

Unsere Mutter, Unsere Vater... En nagyon rajta maradtam. Leginkabb mert kivetelesen sok figyelmet forditottak a felhasznalt eszkozokre, egyenruhakra... Komoly es rendesen elvezheto alkotas. Szerintem.

gacsat likes this.
  5. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Drága Elza (teljes film HD minőségben):

haubagoi likes this.
  6. arbalest

arbalest Well-Known Member

Egy kis 70-es évek a tengeren: a nyugat-német Mölders romboló, szerintem kiváló felvételek (ma múzeumhajó Wilhelmshavenben). :D

fishbed likes this.
  7. gacsat

gacsat Well-Known Member

Na, ez jó kis sorozat.

8. gacsat

gacsat Well-Known Member

Tőlem csak hat pontot kapott. A tankos részre nem is emléxem.

9. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

16.03 egy fél másodpercre tűnik fel.
    Ahhoz képest, hogy nagyon kevés pénzből forgatták nem olyan rossz, a történeten lehetett volna még csiszolni, a főhős két énjét ügyesen megcsinálták.
    Érdekes, hogy senki sem akart pénzt adni rá, és amikor nagy nehezen elkészült szinte semelyik mozi sem akarta vetíteni, majd állítólag a szponzor tiltotta meg a dvd kiadást és a további forgalmazást.

Kukorica János likes this.
  10. Kukorica János

Kukorica János Well-Known Member

Akkor picit hasonlít a lovasíjászra? Azt sem akarták játszani a mozik :D

11. sidewinder12

sidewinder12 Well-Known Member

Boki linkelte a Szaljut-7 trailerét. Nagyon ígéretes filmnek tűnik, várom, bár sajnos nem valószínű,hogy magyar moziban valaha is láthatjuk.
    Az oroszok idén nagyon belelendültek az igaz történeten alapuló űrhajós filmek gyártásába, a tavasszal az Elsők Ideje című filmet mutatták be, ami Alekszej Leonov űrsétájának történetét mutatja be a felkészüléstől a végrehajtásig. Láttam a filmet(sajnos nem 3D-ben), nagyon jó és teljesen őszintén bemutatja a felmerülő technikai problémákat.Persze ez valószínűleg nem véletlen, a film fő szakmai konzultánsa ugyanis maga Alekszej Leonov volt. A CGI is minőségi,kivéve a meghibásodott MiG-gel való leszállás jelenetét.

fishbed likes this.
  12. sidewinder12

Maradva az űrhajóknál következzék egy sci-fi sorozat,ami szerintem az utóbbi időkben a legjobb.The Expanse. Eddig 2 évad ment le, a harmadik jövőre várható:

Luthero and Kukorica János like this.
  13. sidewinder12

Na jól van... ezeket sikerült rossz helyre tennem, a film frontba, a filmek és sorozatok téma helyett. Így jártam,elnézést.

14. Kukorica János

Ez nagyon jó sorozat évek óta a legjobb sci fi és a megvalósítása is gyönyörű:D:D

15. Kukorica János

Ezt főként az idősebb korosztálynak ajánlom, akik a szocializmus hazugsága után a nyugati hazugságban nőttek fel. Itt második világháború a németek szemszögéből.

16. csibeszke

csibeszke Well-Known Member

Ez csak neked újdonság ifjú titán.

17. Kukorica János

nincs ebben semmi újdonság nekem :)

18. blogen

blogen Well-Known Member

Szerintem ne ajánld senkinek, mert lényegében úgy hazugság és propaganda, ahogy van. Ha valakit érdekel a döntések gazdasági és politikai háttere az eredeti dokumentumok fényében, akkor ezt ajánlom:

Tömören az volt a lényeg, hogy példátlan mértékű és ráadásul hitelből finanszírozott költekezés után a gazdasági összeomlás elől (a hitelből finanszírozásról egész nemzetek kifosztására átállás) menekült Hitler a háborúban egy olyan időszakban, amikor úgy látta, hogy még nyerhet, mielőtt a nyugati fegyverkezés felfutna. Ez a pőre valóság a mítoszok mögött.

19. gacsat

gacsat Well-Known Member

Tudom. Nagyon vártam is.

20. gacsat

gacsat Well-Known Member

Én letöltöm őket. Aztán általában angol felirattal nézem meg. A leonovost nagyon várja a Vosztok blog is, úgyhogy valószinűleg lessz hozzá magyar felirat is.

Ezen oldal megosztása