1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Filmek és sorozatok

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Unio által indítva @ 2013. január 17..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ez is jó.

Luthero and fedett_mókus like this.
  2. Roni

Roni Well-Known Member

Nem csak shrek hangja volt hanem Rambo-nak és Vin Diesel-nek is ő adta a magyar hangját :(

svajcibeka likes this.
  3. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Találtam egy igazán kellemes csatornát. Könnyed kis film, nagyon látványos vágott képekkel. Igazán jó lazulást nyújt így vasárnap estére. Persze vannak olyan videói is a pasasnak, ahol bemutatja a kocsiját, miket épített bele stb. stb.
    De ez most kimondottan jól esett.

Luthero and arbalest like this.
  4. Luthero

Luthero Well-Known Member

Nemrég néztem végig a The Mandalorian. Nekem hatalmas csalódás volt. Olyan szar sztorija,forgatókönyve már csak egy "brazil,mexikói" szappanoperának van.
    Itt 3 perces kis CGI film csak úgy.

gacsat likes this.
  5. dudi

dudi Well-Known Member

Miért szar a sztori?Kevés olyan fontos karakter van az SW univerzumban mint Yoda és semmit nem tudunk a fajáról(még a nevét sem),erre fog fényt deríteni a 2. éved.Az pedig,hogy kicsit belelátunk a Mandaloriak életébe megint jó.A fejvadász nekem sem a szívem csücske de ez van,ez a szükséges rossz a Star Warsban.

6. Luthero

Luthero Well-Known Member

Egyszerűen kib@szottul untatót a sztori. Szinte csak a grafika miatt néztem a filmeket. A végén lévő concept art képek viszont nagyon jók voltak, szinte csak ezért néztem végig. Ez csak az én személyes véleményem. Kikellet adnom a csalódottságom.

7. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Yoda 1000 eves, szoval a mandalorian sorozat YE kb 1000 korul jatszodik.

8. antigonosz

Operation Red Sea film, kinai. Nem olyan xar, kicsit Solyom vegveszelyben szeru, de egesz jo. Sok kicsi kinai technikaval. Megneztem ketszer a youtoubon.

anonim999 likes this.
  9. kelepisti

kelepisti Well-Known Member

Szerintem a Mandalorian egy Sergio Leone Western fejezetekre bontva az SW világában. Nagyságrenddel jobb, mint a Disney féle három részes saga... (sajnos egyetlen normális SW film készült el náluk a Rouge One... ) Ami a Disney kezében van az mind szarrá válik, lásd a Tranformers univerzum is (persze az sehol sincs szerintem a Lucas féle SW világtól..)
    No ennyit a sci-firől :)

Spartan.asfv, fip7, fishbed and 2 others like this.
  10. dudi

dudi Well-Known Member

Csak 800-900 és már halott a sorozat idejében.Amúgy miért is írtad ezt?

Pocok75 likes this.
  11. zeal

zeal Well-Known Member

A Baby Yoda nem az a Yoda, csak egy fajba tartoznak.
    Wiki: "...The Child is a member of the same alien species as Yoda, a popular character from previous Star Wars films, but is not a younger version of Yoda himself. ..."

12. dudi

dudi Well-Known Member

13. antigonosz

Mert az az ize nem lehet Yoda. De ettol megmindenki Yodazik. Ez a sorozat meg valamikor YU 5-ben jatszodik.

14. zeal

zeal Well-Known Member

Igen, Yodázzák, mert a Baby Yoda jobban hangzik mint a "child" vagy az "izé", ahogy a sorozatban nevezték.

dudi likes this.
  15. dudi

dudi Well-Known Member

No meg bökdösni sem érdemes mert harap.:hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:

zeal likes this.
  16. antigonosz

Adtak volna egy nevet neki inkabb... Majd otszaz evesen is Yodazni fogjak? Ehh Disney... Mindent elbaxnak ujabban.

17. Roni

Roni Well-Known Member

fip7 and gacsat like this.
  18. gacsat

gacsat Well-Known Member

19. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Az EP VI. és EP VII. között játszódik.

Az az izé vsz tényleg Yoda, és Palpi klónozása miatt ilyen fontos a Birodalomnak.

20. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

gacsat likes this.

Ezen oldal megosztása