Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 042
113

Első nagyon tetszett hatalmas film ! Nagyon jól össze lett rakva ! A film végén mikor Tom odamegy a csajhoz és már nem közlegénynek szólítja hanem uramnak és Tom elmosolyodik az jó volt meg is könnyeztem :D .Főleg hogy a még erősebb omegától kapta a vért így még visszább ment és hiába pörgette vissza az időt az időt a sérült omega már csak az ő pusztulása lesz .(Ha jól Írom )
Tom legjobb filmje szerintem
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 969
13 953
113

Első nagyon tetszett hatalmas film ! Nagyon jól össze lett rakva ! A film végén mikor Tom odamegy a csajhoz és már nem közlegénynek szólítja hanem uramnak és Tom elmosolyodik az jó volt meg is könnyeztem :D .Főleg hogy a még erősebb omegától kapta a vért így még visszább ment és hiába pörgette vissza az időt az időt a sérült omega már csak az ő pusztulása lesz .(Ha jól Írom )
Tom legjobb filmje szerintem
Látványos, de végtelenül bugyuta, és totál értelmetlen film. (Mint a legtöbb időutazós sztori)
Tom Cruise meg Tom Cruise-t játsza mint szinte minden filmjében, nekem ő olyan mint a Tom Hanks is, aki csak egy karaktert játszik az összes filmjében (Forest kivételével).
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 042
113
Látványos? Igen! Tom nagyon jól játsza hisz senki sem cselekedne másképp mint a filmben. Nem álmenőskodik + plusz azt is megcsinálja hogy tojik az egészre es kocsmazik egy jót,es kiderul hogy akkor sem fogja megúszni így rakenyszerul hogy harcoljon.
 
M

molnibalage

Guest
Látványos, de végtelenül bugyuta, és totál értelmetlen film. (Mint a legtöbb időutazós sztori)
Tom Cruise meg Tom Cruise-t játsza mint szinte minden filmjében, nekem ő olyan mint a Tom Hanks is, aki csak egy karaktert játszik az összes filmjében (Forest kivételével).
Tom Hanks minden filmjében ugyanazt karaktert? WUT?
A Felhőatlaszban pl. melyik karaktere volt hasonló bármelyikhez? Majdnem mind szarházi volt.
Hát, a maffiás bérgyilkososban?

Akkor Frances McDormand -hez mit szólsz? Ami filmet láttam, minden a tökös nőt játszotta. És ezt ért meg annyi szobrocskát...
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Látványos, de végtelenül bugyuta, és totál értelmetlen film. (Mint a legtöbb időutazós sztori)
Tom Cruise meg Tom Cruise-t játsza mint szinte minden filmjében, nekem ő olyan mint a Tom Hanks is, aki csak egy karaktert játszik az összes filmjében (Forest kivételével).

Az időhúrok azért odabax, full agyhalál mikor jön a végén a hurokcsavar :D
Mondjuk Heinlein könyvön alapul, úgyhogy ez a minimum.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 576
14 485
113
Gyerekként ezt iszonyatosan szerettem:






vagy



 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 042
113
A magyar rendezők szeretik a magyar embereket SS katonaként bemutatni .Utálom az összes magyar filmet főleg a mostaniakat ! A rasszista filmrendezőket úgy mellbe tudnám vágni hogy repülővel kéne utánuk vinni a levegőt !!
 

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
4 854
15 215
113
Akkor Frances McDormand -hez mit szólsz? Ami filmet láttam, minden a tökös nőt játszotta. És ezt ért meg annyi szobrocskát...

Most amikor befutott és egy csomó bugyuta woke filmet készítettek vele.

Igazából a Cohen fivéres filmjeiért érdemelne önmagában egy Oscad díjat, az egyik kedvenc házi színészük és azokban nagyon jó, mindig mást játszik.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 315
54 788
113
A magyar rendezők szeretik a magyar embereket SS katonaként bemutatni .Utálom az összes magyar filmet főleg a mostaniakat ! A rasszista filmrendezőket úgy mellbe tudnám vágni hogy repülővel kéne utánuk vinni a levegőt !!
Érdekes lenne megkérdezni róla a vajdát.

Sajnos a minősíthetetlen szar gyártása állami pénzből nem most kezdődött:
A cikk a méltán népszerűtlen VESPA című filmről szól, ahol minden magyar rasszista.
 
  • Dühítő
  • Tetszik
Reactions: enzo and zeal
M

molnibalage

Guest
A magyar rendezők szeretik a magyar embereket SS katonaként bemutatni .Utálom az összes magyar filmet főleg a mostaniakat ! A rasszista filmrendezőket úgy mellbe tudnám vágni hogy repülővel kéne utánuk vinni a levegőt !!
?????
  1. Szar beismerni, de hát ez a valóság. Bizony a magyar honvédek követtek el emberiség elleni bűntetteket.
  2. Ettől még nem minden katonai ilyennek van ábrázolva.
  3. Fogalmazzunk úgy, hogy amióta Andy átvette a filmek finanszírozását először készültek nézhető magyar filmek is a sok szenny mellett. Konkrétan a Kontroll és a Viszkis között semmilyen magyar film nem jut eszembe, amit láttam volna és tetszett is... Persze ennek ellenére továbbra is léteznek a pappa pia szenny izék is.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
17 951
30 826
113
?????
  1. Szar beismerni, de hát ez a valóság. Bizony a magyar honvédek követtek el emberiség elleni bűntetteket.
  2. Ettől még nem minden katonai ilyennek van ábrázolva.
  3. Fogalmazzunk úgy, hogy amióta Andy átvette a filmek finanszírozását először készültek nézhető magyar filmek is a sok szenny mellett. Konkrétan a Kontroll és a Viszkis között semmilyen magyar film nem jut eszembe, amit láttam volna és tetszett is... Persze ennek ellenére továbbra is léteznek a pappa pia szenny izék is.
Üvegtigris
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and tarzaan