Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
15 993
26 477
113
Már vártam a hosszabb trailer megjelenését de egy kicsit csalódást okozott a 91 meséhez képest.

pl a szörny túl emberi formát ölt, Gaston nem elég izmos de a film régi zenét használva eléggé nézhető.


Igazad van, meg lehetett volna csinálni jobban is!
soros.jpg
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 784
30 551
113
Megnéztem. Jó kis film, ajánlom midnekinek.

Ha akartok még jobbat látni:
Hell.or.High.Water.2016.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG


Nálam eddig holtversenyben az idei év legjobb filmje.
Melyik a másik holtversenyes? Ami még jónak néz ki az Arrival.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 487
14 276
113
Melyik a másik holtversenyes? Ami még jónak néz ki az Arrival.

Ar Arrival még annyira friss, hogy kifelejtettem.
Jó film az is, nem kár a jegyárért!

A másik film az Eddie a sas

Szvsz a legjobb sport-motivációs film,a mit valaha láttam. Nagyon jól van felépítve, és nagyszerű a színészi játék. Jól egyensúlyoz a poénok és a dráma közt.

Szigorúan eredeti nyelven, felirattal. Általában is, de itt - és a Hell or High waternél is - igen hangsúlyos a szereplők akcentusa.


Szóval nálam eddig ez a két idei film az, ami 10/10-es iill. 9,5/10-es.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 487
14 276
113
Remélem a Rogue One ott lesz mellettük az idei "dobogón".

Jövőre meg az Ep. 8 és a Logan az a két film, amiben nem akarok csalódni.
Az Alien Convenant annyira nem érdekel, sem a többi képregényfilm. Talán még a Szárnyas fejvadász 2, de én nem vagyok az első rész akkora rajongója.

Más.

Tegnap olvastam, hogy remake-et kap a Csillagközi Invázió/Starship Troopers.
Az a film úgy tökéletes, ahogy van. Bár a remake állítólag a könyvet fogja követni.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 932
53 494
113
Az alien vs predator-nak lett 2. Része?
Úgy lett vége az első résznek,hogy az elesett predátorból kikelt a hajón a dög,ami biztató kezdet.:rolleyes:
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 487
14 276
113
Az alien vs predator-nak lett 2. Része?
Úgy lett vége az első résznek,hogy az elesett predátorból kikelt a hajón a dög,ami biztató kezdet.:rolleyes:

Ső, májusban jön a Prometheus folytatás, ami elvileg már rendes Alien film lesz, és 2008-ban jön Shane Black-tő la Predator foyltatás.

Antal Nimród is csinált egy Predators filmet pár éve:)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 932
53 494
113
Neki kell fogni és két óra alatt behozod a lemaradást.


Tegnap láttam az argo 2-t,de ilyen filmek nem családi mozi,csak egyedül tudom nézni,még az asszonyt is a nyavaja töri az ilyen filmektől,a srácok meg még végképp kicsik hozzá,de megoldom.:)
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 784
30 551
113
Megnéztem. Jó kis film, ajánlom midnekinek.

Ha akartok még jobbat látni:
Hell.or.High.Water.2016.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG


Nálam eddig holtversenyben az idei év legjobb filmje.
Egész jó volt a Hell or High Water, mondjuk kicsit lassú, de meglepően sok jó poén volt benne attól függetlenűl, hogy nem komédia. Még ami jó volt, de ugyancsak lassú az a Snowden.
http://www.imdb.com/title/tt3774114/?ref_=nv_sr_1
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 784
30 551
113
Azt hiszem harmadik része is van. Sőt van egy Predator film amit Antal Nimród rendezett azt hiszem.
Hármasról nem tudok, linket tudsz-e küldeni hozza? A Prométeuszban jött elő a végén, abból úgy néz ki lesz folytatás is jövőre, de őszintén nem értem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz, mert az idővonal nem jó, vagy csak a Prométeuszban látott evolúciós szarságot raktam rosszul össze.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 487
14 276
113
A Predátornak nincs harmadik része - illetve a Nimród féle Predators tulajdonképpen harmadik rész.

Van egy Ragadozó 3 magyar címen futó hulladék sz*, de annak semmi köze nincs a Predátor szériához.