1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Filmek és sorozatok

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Unio által indítva @ 2013. január 17..

1. gacsat

gacsat Well-Known Member

The Winter War 1989
    Van egy másik három órás a folytatólagos háborúról, de annak a címére nem emléxem.

2. papi

papi Active Member

Szerintem az Ismeretlen katona valamelyik változata lehet.
    https://www.imdb.com/title/tt4065552/

A finnek ebben nagyon jók. A talvisotat kb. 20 éve láttam. A háborús hőseposzok után eszméletlen durvának hatott.

gacsat likes this.
  3. blogen

blogen Well-Known Member

Most már mindegy. A régi filmek nem hozzák a karaktert, Bernthal meg igen és a Daredevil második évadával a felvezetés is megvolt.

4. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Pocok75 likes this.
  5. zeal

zeal Well-Known Member

Engem meglepett. Szerintem tenyleg jo. A zombis filmek kozott valoban az egyik legjobban sikerult darab. A bena trailer ne ilyesszen el senkit se.

6. molnibalage

A trailer pontosan hozza az a B filmes hangulatot, amit elvárok egy ilyen filmtől. Haverokkal sörözve nézegetős filmnek röhögni egy jót simán elmegy, ha nem veszi magát véresen komolyan.

Mondjuk az afro amerikai ejéset nézve nem veszi magát komolyan, mert ugye ilyen nem vót, de mai PC világunkban kell ilyen is. Meg úgyis a feka hal meg elsőnek a filmhumor szerint, bár itt úgy tűnik nem. :)

antigonosz and zeal like this.
  7. Pista a hegyről

Pista a hegyről Active Member

Na megnéztem ezt az Overlordot, tényleg jó kis állatság, jó értelemben. Kicsit zavaró a túltolt PC, meg csinálhatták volna teljesen retro stílusban mint ahogy Tarantino szokta néhány filmjét, úgy még jobban visszaadná a 70-es évek zs-kategóriás nácis filmjeit.

8. molnibalage

9. Terminator

Terminator Well-Known Member

10. FilcTroll

FilcTroll Active Member

Az Alitát látta már valaki? Milyen?

11. zeal

zeal Well-Known Member

Kamaszoknak valo. Szvsz. kidobott ido.

12. boki

boki Well-Known Member

FilcTroll likes this.
  13. FilcTroll

FilcTroll Active Member

Ettől tartottam :). Szeretem a látványos scifit, de jobb, ha szól is valamiről.
    Köszi!

14. boki

boki Well-Known Member

A NATO Jugoszlávia elleni agresszió 20. évfordulója alkalmából készült ez az orosz-szerb film. Bemutató márc. 21-én. БАЛКАНСКИЙ РУБЕЖ címmel-Balkáni határ magyar fordításban. Orosz Specnaz alakulatnak kell Pristyina (Koszovo fővárosa)repterét elfoglalnia és megtartania az erősítés érkezéséig, miközben az ellenfél egy koszovói UCK parancsnok és Nato katonák....

Előzetes:

gacsat and fip7 like this.
  15. boki

boki Well-Known Member

UCK parancsnok szerepében,ha jól látom Gojko Mitics.

szuvorov and gacsat like this.
  16. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

rudi likes this.
  17. FilcTroll

FilcTroll Active Member

Hátha valaki még nem ismeri Jeff Quitney csatornáját. Bődületes mennyiségű haditechnikai anyag, kiképzési segédletek, történelem, hadtörténet meg minden. Erősen addikt :)
    https://www.youtube.com/user/webdev17/playlists

gacsat likes this.
  18. csakb

csakb Active Member

Azta, ez az ember nagyon ráér! Csak playlistből 797 van az oldalán. XD

FilcTroll likes this.
  19. FilcTroll

FilcTroll Active Member

És egy csomót ő digitalizált és kijavította a hangját is. :) Gondolom egy vén obsitos, aki elkötelezett a téma iránt.

20. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Kettő darab dokumentumfilmet szeretnék megosztani veletek, szerintem mindkettő tökéletesen bemutatja a modern társadalom egy-egy aspektusát:

Első a Behind the Curve című doku-szatíra a lapos földesek mindennapjait mutatja be, bevezetve a nézőt a konteóhívők legbénábbjai közé.
    A film egyik érdekessége, hogy a megjelenéséig a lapos földesek úgy emlegették, mint a szent grált ami elhozza a végső győzelmüket a háttérhatalom ellen, majd a hosszú csöndet végül tegnap törték meg, hogy az egész a háttérhatalom műve volt, hogy őket lejárassa...

Magyar vonatkozása sajnos nincs, pedig Székely Sanyiék (Magyar Lapos Föld társaság, kis t-vel...) mindent megtettek a hírnévért, még diszkólézerrel is kivonultak a Balaton partjára, sajnos végül egyiküket bíróság elé rángatták saját gyereke megölése, a vezért pedig holmi 500 tő füvecske és 840.000 ft-nyi lopott áram miatt.
    https://mindmeghalunk.com/wp-content/uploads/2018/03/jkv_lezer.pdf

A másik FYRE: the greatest party that never happened.
    Ez a tipikus "zoomer" ügyeskedőt mutatja be, a sehonnan jött szélhámost aki a kortársai egóját kihasználva jut pénzhez és az egyetlen dolog amihez ért az a blöff és mások lehúzása, míg egyszer csak túl nagyot próbál harapni ezért végül belebukik.
    A film végén elhangzó mondat tökéletesen leírja mi az egyik fő hibája a modern "nyugati" társadalmaknak.

Egy rövid összefoglaló magáról a fesztiválról (a dokumentumfilm szinte csak az előzményekkel és utóhatásokkal foglalkozik).

Ezen oldal megosztása