1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Filmek és sorozatok

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Unio által indítva @ 2013. január 17..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A T2 után soha semmilyen T filmet nem szabadott volna csinálni. Az T2JD a T1000-es CGI-t leszámítva is ma ütne, ha holnap mutatnák be a moziban. A történet jó, és a praktikus effektek miatt a film többi része is ül.

papi, fip7 and zeal like this.
  2. Robur

Robur Well-Known Member

A jövőben játszódó történetekben még van fantázia. Nekem pl. a T4 tetszett sokakkal ellentétben. Viszont ez az ezredszerre is visszaküldünk valakit az időben, hogy ott aztán kinyírjon valakit, ez már übergáz!

3. jani22

jani22 Well-Known Member

szuvorov, fip7, fishbed and 1 other person like this.
  4. molnibalage

Ketten már nincsenek köztünk. :(

fishbed, Pocok75 and jani22 like this.
  5. jani22

jani22 Well-Known Member

Ez igen sajnálatos!

Sajnos nem tudom, hogy kik Ők, de meg kellett volna írnod, ha már jelzed a hozzászólásodban a szomorú tényt!

Az jobb lett volna, ha az írod le, hogy te hogyan élted át a filmet - már, ha láttad -. :D :D

6. molnibalage

Harry Dean Stanton
    John Hurt

Az Alien "animátor" Bolaji Badejo sem él már.

jani22 and fishbed like this.
  7. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Hát nem mai film.

jani22 likes this.
  8. rejsz felügyelő

rejsz felügyelő Well-Known Member

Nem ő játszotta az 1984 főszerepét?

9. molnibalage

De, ő volt az. Meg a Kancellárt a V for Vendettában.

rejsz felügyelő likes this.
  10. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Az alsó képen Bilbó nagyon komoly! Szerintem éppen a zsebbe nyúl a gyűrűért! :oops:

11. gacsat

gacsat Well-Known Member

Az egyik igen. Nagyon jó szinész.

rejsz felügyelő likes this.
  12. gacsat

gacsat Well-Known Member

Ha tudnátok, hogy 80ban ez a film mekkorát ütött !!!:eek::confused:o_Oo_Oo_O
    14 éves voltam. Úgy kellett beosonnom a hátsó ajtón. Brrr.

jani22 likes this.
  13. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Elhunyt Edelényi Gábor, számos híres magyar repüléssel kapcsolatos film készítője.

1994-es budaörsi repülőnaphoz is ő készített számos kiváló légi felvételt az akkor még vadonat új MiG-29-eseinkről is:

szuvorov, fishbed and fip7 like this.
  14. Huba

Huba Member

Egy újabb ajánló a Chernobyl minisorozatról a RetroShock! csatornától. A kevesek egyike, akik színvonalas audiovizuális élményt tudnak nyújtani magyar nyelven a Youtubon.

Igaz, elkapta őt is a sorozat ki nem mondott gondolata, miszerint nagyon veszélyesek az atomerőművek. (Ha van hibája a sorozatnak, akkor az ez, semmi más. Ezt megfelelő háttértudással együtt érdemes és ajánlott nézni.) S mégis egy atompárti kommentre ezt írta a videó készítője:
    "Senkinek sem kellene szégyellnie újat tanulni, pláne ilyen kaliberű kérdésekben. Rögzítettem a kommented." Mennyivel egyszerűbb lenne a világ, ha mindenki ennyire nyitott lenne a számára ellentétes gondolatokra.

A mondandójával teljesen egyet tudok érteni. Megmutatta a számok emberi oldalát. Bemutatja, hogy mit éltek át azok az emberek egy-két példán keresztül bemutatva. Itt-ott vannak eltérések a valóságtól, de azok (amelyekről tudok) műszaki szemmel nem támadhatóak. A felirat készítői keverték össze a fúziót a fisszióval, de angol nyelven helyesen mondták. Egyszerűsítések nyilván vannak, pl.: a kutató tudósokat egy nő jelképezi, de ez nem ront számomra a színvonalon. Erről van is egy lista a neten.

fip7 likes this.
  15. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

16. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Craig Mazin, a forgatókönyvíró a negyedik rész végi interjúban pl magát is atompártinak nevezi. Ez elhangzik.

17. molnibalage

Hát especiel ez a videója nem az. Ameddig csak az emberi sorsokról beszélt volna, akkor oké. De sajnos elkövette a szokásos hibákat. A kommentek között meg már sorjáznak a szokásos hülyeségek és városi legendák.

fip7 and megazez like this.
  18. molnibalage

19. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Dokumentumfilm a kereszténység kialakulásáról, szerintem elég tanulságos.

20. anonim999

anonim999 Well-Known Member

Egyik kedvenc vígjátékom, habár nem egy ismert film.

Ezen oldal megosztása