1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Filmek és sorozatok

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Unio által indítva @ 2013. január 17..

1. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

2. wolfram

wolfram Well-Known Member

Hát, ugyan fosrakásnak nem éreztem (a robotok tök jók voltak szerintem, meg amikor leszedték a drónt, az a jelenet a zenével együtt bejött), de rohadt nagy csalódás volt nekem azok után, hogy Kip Thorne is benne volt a készítésében...

Sajna a Kapcsolat nyomába sem ért...

2ndt likes this.
  3. 2ndt

2ndt Well-Known Member

A Kapcsolat zsenialis volt.

fip7 and wolfram like this.
  4. megazez

megazez Well-Known Member

fip7 likes this.
  5. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

A Marvel nem művész filmeket akar alkotni. szimplan szórakoztatni szeretne. Sokan ennyit varunk nem többet. Nem mély mondani valóert ülünk be a moziba. Ne egy forres gump, vagy remeny rabjai legyen mar az összehasonlítasi alap. A dráma/kepregeny film nincs is egy lapon. Egyebkent ma is keszülnek jo drámák.
    Illetve a marvel filmek összes kulcsfiguraja mar az Mcu előtt is ismert volt, talan nem volt a csucson, de ismert. Illetve az sem lehet veletlen, hogy ezekbe a filmekbe jo par nagy színesz is letette a nevjegyét.
    A marvel a 3. fazissal bezárolag akkor is filmtörtneti jelentőségüt alkotott.

Roni likes this.
  6. Laci1970

Szerintem kapasból egy szereplőt nem tudnal megnevezni az elfujta a szélből, a sztorijárol nem is beszélve. Amikor ez a film keszült talan ha egy tucat bemutato volt az egesz evben (szerintem sokat is mondtam) plusz nem volt torrent, sőt mas szorakozasi alternatíva sem nagyon. Velemenyem szerint abban az evtizedben az egyetlen megfilmesithető sztori volt az elfujta a szél. Ezt ki is maxolták.

Shed likes this.
  7. megazez

Ebben jelen pillanatban igazad van, úgy kb este 10 után már mást fogok mondani.

8. Shed

Shed Well-Known Member

Zeneipar ugyanez. Hanglemez nagy példànyszàmban nem készült, csak a legnagyobb sikerekböl. Ès nyilvàn csak a nagy példànyszàmban kiadottak terjedtek el. Egyébként én elolvastam a könyvet, a film az, amit nem làttam. A könyv sztem idötàllò mü.

9. Laci1970

Persze. :)

10. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nekem az sem tetszett. Már gimisként falat kapartam benne a "tudós sztereotipizálásán".

Hogy hallgatja a jelet, hogy értelmet találjon benne és ilyen hülyeséget. Ja persze, a szuperszámítógépek meg viccvből dolgoznak az adatokon. Eleve hülyeség hallgatni azt, ami elve valami transzformált szar, mert rádióhullám tartományban kerestek a filmben. A film vége volt a csúcs. Felépítették azt a vackot, de senkinek nem tűnt fel csak a sok marhulás után, hogy a felvett anyag mérete milyen hosszú? Ami kb. egy mp3 fájl másolásánál is feltűnne, hogy fúúúúúúúúúú, de rohadt hosszú az 1 sec-es anyag?

Áh...

Amit 1939 óta picit többször bemutattak újra a moziban és más korszak volt. A kanyarban sincs erős számszaki túlzás.

Akkor nálam nem érik el ezt. Evvan.

11. fip7

fip7 Well-Known Member

molnibalage

"Hogy hallgatja a jelet, hogy értelmet találjon benne és ilyen hülyeséget. Ja persze, "

Ez az elhivatottság művészi ábrázolása volt :)

" Felépítették azt a vackot, de senkinek nem tűnt fel csak a sok marhulás után, hogy a felvett anyag mérete milyen hosszú? Ami kb. egy mp3 fájl másolásánál is feltűnne, hogy fúúúúúúúúúú, de rohadt hosszú az 1 sec-es anyag?"

De föltűnt. Pont ez volt a lényeg! Úgy hurcolták meg a csajt a meghallgatáson, hogy közben nagyon jól tudták, hogy nem hazudik.
    E nélkül lehetett volna nyitottabb a film vége, és rá lehetett volna bízni a nézőre a döntést. De a film készítők nem ezt tették, hanem igazolták az "űrutazó" verzióját.

BiancoGasto likes this.
  12. megazez

Igaz nem egy nagyságrend a különbség, de ~1 milliárd azért 1 milliárd

13. Laci1970

Csak James woods tudta hogy nem hazudik. Szerintem a többiek nem tudtak semmit.

14. fip7

fip7 Well-Known Member

Úgy érzem ez most ide illik:

15. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

TOP GUN 2, csak retrosítva.

zsolti likes this.
  16. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Vigyázz! AZ X-MEN is Marvel! :rolleyes:

17. zsolti

zsolti Well-Known Member

Kenny Logginsal az igazi!

18. dudi

dudi Well-Known Member

Magneto meg Xavier?

19. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Végül is Patrick Stewart később a kaka emoji hangja lett az Emoji filmben, amit karrierje csúcspontjának hívott :D

20. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Fiatalon és öregen is.
    Mystique. Beast. az idős Storm
    Az X-Men sorozatban nehezebb olyan nevet sorolni, aki nem már befutott színészként került a sorozatba. Ott inkább pénzügyi kirándulásokat tettek a főbb szereplők
    Deadpoolban is Reynolds és Brolin. ;)

Ezen oldal megosztása