1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Filmek és sorozatok

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Unio által indítva @ 2013. január 17..

1. gacsat

gacsat Well-Known Member

Ezek nálam is mennek, de még a némafilmek is.

papajoe likes this.
  2. Celebra

Celebra Well-Known Member

3. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Mivel Briteknél jegyezték be ezért sajnos volt kisebbségi kvóta, de megoldották nagyrészt azzal, hogy pl. Ciri-t lengyel származású leányzó játssza és az amúgy is 99%-ban unszimpatikus elfek lettek n******k.

therob, szuvorov and Luthero like this.
  4. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Egész jó lett a szinkronja, nem cseszték el.

migfun likes this.
  5. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

6. gacsat

gacsat Well-Known Member

Az UK lakosságának 3.3%a néger. Tehát 1,7 %a néger férfi. Ezeknek harmada sitten van, sitten volt, vagy sitten lessz. Marad 1,2 %. Tehát nagy jóindulattal minden 100.szereplő lehetne jó néger. Buzi dettó. Ez így rendbe is lenne.

antigonosz likes this.
  7. bartinieffektus

bartinieffektus Active Member

superjet100 and gacsat like this.
  8. gacsat

gacsat Well-Known Member

Pár hónapja néztem újra.

Schurrer and bartinieffektus like this.
  9. dudi

dudi Well-Known Member

Holnap jön a Mandalori első trailere!

Kurfürst likes this.
  10. dudi

dudi Well-Known Member

11. dudi

dudi Well-Known Member

12. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Ahogy olvastam ez a Jedi visszatér után játszódik, ahol a perem bolygókon még ott vannak a birodalmi helyőrségek és ott elkezdik a saját játszmáikat. Remélem tényleg olyan jó lesz, mint amilyennek ígérkezik. Ha nem, akkor megyek veled robbantani. :hadonaszos:

dudi likes this.
  13. megazez

megazez Well-Known Member

14. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

15. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

Capricorn One

16. deze75

deze75 Well-Known Member

Mit keres Nordberg Capriconban??????...."Deitroitban?":D:p:p:):)

yangwenli and Schurrer like this.
  17. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Gatyát vált? :D

18. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Nagy SW fan voltam de a Disney tett erte hogy ez csillapodjon. Konyokomon jon mar ki ez az idiota birodalmi katonakat legyozo hos lazado sablon. De tulajdonkepp ez mar az elso reszben elkezdodott a csipobol tuzelo fejet bevero birodalmiakkal. Csak 40 eve ez meg elment az elso reszben. Tenyleg nem tudom hogy viszont mire ez a nagy para akkor a birodalomtol mar 40 eve, ha ilyen pancserokbol all. Erdekes modon az eddigi ket legjobbnak kikialtott filmben pont a birodalom volt inkabb a nyero fel. Bar nekem a Solo is bejott mert nem a szokasos sema szerint ment a tortenet.

19. zeal

zeal Well-Known Member

Nem szabad felulni a media-manipulacionak. Nincsenek hos lazadok. Vannak a rendpartiak, es vannak a magukat demokratanak nevezo korrupt anarchistak... :hadonaszos::)

szuvorov, fip7, Veér István and 2 others like this.
  20. Veér István

Veér István Well-Known Member

Két filmet ajánlanék, amik nagyon tetszettek nekem.

'71

https://www.imdb.com/title/tt2614684/?ref_=fn_al_tt_1

Észak-Írországba vezényelt katona elszakad a rajától egy zavargás során a Troubles idején. Nagyon tetszett, jól játszik a zenével, és nekem a vágás, kameramunka is tetszett, de a tartalom is nagyon jó. Azért nem egy akciófilm, lassabb folyású, de van benne feszültség, meg néha felgyorsul

Ne hagyj nyomot!

https://www.imdb.com/title/tt3892172/

Egy PTSD-től szenvedő a természetbe visszavonulni vágyó veterán és lánya története az USA-ban egy Portland közelében.

Ebben bár vannak butaságok a túlélési technikákat illetően például, de nagyon hatásos lassú dráma szerintem. Szinte semmi akciófilmes értelemben vett akció nincs benne, hanem emberi kapcsolatokat, emberi, társadalmi problémákat, illetve azt járja körül, ahogy az amerikai társadalom is próbál segíteni embereken, intézményesítve, vagy az arrafelé sokat emlegetett közösségeken keresztül...

Ezen oldal megosztása