1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Háborús bűnök

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - desertfox által indítva @ 2013. május 7..

1. hiryu

hiryu New Member

</blockquote>
    Ja. csak épp nem volt pár tucat F-15-ös.:)</blockquote>

2. hiryu

hiryu New Member

naaakkor: http://index.hu/kulfold/2013/05/09/az_auschwitzi_szakacs/

Volt Auschwitzban?

- Igen

- Mint micsoda?

- Mint szakács.

- Szakács?

- Igen, szakács. Egész idő alatt.

- A raboknak főzött vagy az őröknek?

- Az őröknek.

- Tanúja volt annak, ami Auschwitzban történt?

- Nem.

- Semmit sem látott?

- Nem láttam, csak hallottam.

3. hiryu

hiryu New Member

ja.....

na akkor szuszakolj be egy ex-kelet-német torpedót egy dél-koreai.jenki tengeralattjáró vetőcsövébe. Soxerencsét....

De hogy lássátok tudok durunginfonál jobb összeesküvéselméletet:

A nyugodtémetek terveztek egy tengeralattjárót a kellett-német torpedó köré.... aztán nagy ravaszul lepasszolták látványosan a cuccost a Szovjetunióból kivándorolt CIAonistáknak, ők víz alatt elhajóztak vele a Koreáig, hogy elsüllyeszthessenek egy déli hadihajót.

Ezzel azt akarták elérni, hogy háborútól tartva mindenki nekiálljon feltölteni a spájzot, és így majd felmegy a Dreher és a maceszgombóc ára...Akció Fedőneve: Honecker bosszúja.

Oigen, tudom ez komplett baromság, de még mindig fényévekkel veri a nmezetizászlólengetéssel kombinált mocskosusázók/rohattkapitalistázók  érveit.

4. hiryu

hiryu New Member

5. zotyek78

zotyek78 Well-Known Member

"Na akkor magyarázza meg nekem valaki, hogy a némi szrvezetbe akrja valaki ilyen oriásokkal nemzeti vállalati/politikai/piaci melldöngetéssel felvenni a versenyt…"

Mi köze van a bevándorlók számának ahhoz, hogy hol végzi a gyártást egy európai cég?

6. doca

doca New Member

hiryu:

Szerintem senki nem tud a Foxxconn gyártási kapacitásával szembe szállni, mert egyrészt a legolcsóbb ,másrészt olyan ritkaföldfémeket használhat, amit máshol nem is nagyon bányásznak jelenleg. A Foxconn pont arról szól, hogy ha van egy jó terméke egy vállalatnak, akkor az elkészíti.(amúgy tipikusan a modern rabszolgatartás mintapéldája)

Én nem kentem a nyugatiakra a torpedózást, szerintem simán É-K volt, kicsit visszább kellett venniük a tengeri vizeik megsértését a délieknek, ha szép szóval nem ment. Az esettől függetlenül mindig is pörgött arrafelé a hadi business.

7. hiryu

hiryu New Member

khm....

khm... megveszed-e olcsóért a filléres/nek/  tűnő mobilt? Meg. Nézz utána mennyivel lenne drágabb ugyanaz ez elektronikai cikk EU-ban gyártva....

8. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A konteósok műszaki és természettudományos képtelenségekre nem túl fogékony alkatok...

De hogy lássátok tudok durunginfonál jobb összeesküvéselméletet:

Epic.

9. teboly

teboly Member

A videó nagyon jó:)

Nekem az egészből az jött le h milyen kettős mérce van a mai világban, ami Izraelbe simán megengedett azért itt Európában a zsidók az embert leantiszemitázzák, lenácizzák stb...

10. joker

joker Well-Known Member

Egy érdekes cikk a 20 évvel ezelőtti ruandai eseményekről.
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20140407-ruanda-husz-ev-utan-egy-nepirtast-eszrevetlenul-is-vegig-lehet-csinalni.html

11. gacsat

gacsat Well-Known Member

Ez még hagyján! De ha veszel egy autót, ami magától leparkol, és közben összenyomorítja a babakocsit, ki kerül a sittre?

12. joker

joker Well-Known Member

Nyolc szerbet vágtak 30 napra előzetesbe, mert részt vehettek a srebrenciai mészárlásban.
    http://news.yahoo.com/suspects-srebrenica-killings-given-30-day-detention-095605847.html

13. joker

joker Well-Known Member

Hollande feloldja a rwandai népirtás dokumentumairól a titkosítást. Az 1990-94 közötti eseményekben 800,000-en vesztették életüket.
    http://news.yahoo.com/frances-hollande-declassify-rwanda-genocide-documents-source-174944723.html

Ezen oldal megosztása