Haderőszervezés és haderőalkalmazás elmélete

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
11 958
16 606
113
2 megjegyzés:
pro: Egyrészt a tesztek kapcsán mai szemmel kimondottan védtelen járművek voltak a célpontok. Gyakorlatilag ma a Gidrán nagyobb páncélzattal rendelkezik, mint a teszten szereplő legtöbb jármű, a harckocsikat kivéve.
contra: amennyiben a mai körülmények (értsd erősebb páncél mindenen) is állnak a cikk megállapításai, akkor egyetlen lehetőség a járműveink megvédésére egy intenzív C-RAM tevékenység.

• Tetszik
Reactions: mindenen kívül

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
32 299
30 425
113
A C-RAM egy feladatrendszer/képesség. Amilyen képessége lehet a csapatlégvédelemnek. A MANTIS nem C-RAM rendszer, hanem fix telepítésű VSHORAD AAG, ami C-RAM képességgel rendelkezik. Míg az Skyranger pedig C-RAM képes SHORAD/VSHORAD (rakétája válogatja)kombinált rendszer.
Nem minden bogár rovar, ha érted mire gondolok.
Ne nekem mond. Nem én akarok C,RAM feladatot tukmálni csapat légvédelemre.

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
7 113
8 922
113
Felejtsétek már el azt a nyamvadt gradot.ukranoknak van még mifelénk,mindenki másnak modernebb cuccai vannak.sorozatvetok.tobbfele

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
14 963
44 323
113
De vagylagos. Nem az, hogy elkezd tüzérségi rakétákat lövöldözni miközben halad előre a zászlóalj.
Szerintem baromira attól függ, hogy milyen az adott helyzet, ha nem lehet a tűzcsapást manőverezéssel kellően csökkenteni akkor lehet, hogy kell belőle ritkítani. A loitering munition minek számít? Mert azt baromira lelődözi, ahogy halad előre a zászlóalj.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
32 299
30 425
113
Szerintem baromira attól függ, hogy milyen az adott helyzet, ha nem lehet a tűzcsapást manőverezéssel kellően csökkenteni akkor lehet, hogy kell belőle ritkítani. A loitering munition minek számít? Mert azt baromira lelődözi, ahogy halad előre a zászlóalj.
A helikoptereketvés repülőket ez a légvédelem tartja tavol. Ha ellöveted őket tüzérsegre akkor mi lesz? 2db harci helikopter nagyobb pusztításra képes mint 6-8 tüzérsegi eszköz teszem azt Grad.
A loitering az szerintem inkább drón mint tüzérségi lőszer. Ráádásul az mind prec lőszer.