Hadgyakorlatok Magyarországon

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. április 19.
20 063
32 639
113
Június közepén, Wooden Wedge néven közel egyhetes szakkiképzést tartott az MH 93. Petőfi Sándor Vegyivédelmi Zászlóalj...

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
2 302
3 572
113
Ti meg 2. meg 3. repülőszázadot akartok amikor a harcászati felszerelés még úgy kezdődik hogy acélsisak.

A Tiből engem vonjál ki!:hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:

A vadászgép témához szerintem még sosem szóltam hozzá.
Nem mert nincs véleményem, elgondolásom, hanem mert folyton hitvita megy.

Nomeg a szívem csücske a gyalogság. :rolleyes:

Legyen az kmz/88/tata/debrecen/hódmező/eger, vagy Kecskeméti őrkatona.

Én legszívesebben az ő fejlesztésére (technikai, kiképzés/iszonyat sok ésszerű!!! lökiképzés, lövészet min havi 2 alkalom/harcászkodás/erönlét fejlesztése amihez normális!!! sportfelszerelés és táplálékkiegészítők!!! is járnának) költenék először.
Már csak azért is mert külszolgálatban is ők vannak a legtöbben.

Ráadásul évekkel ezelött is ők voltak akik elég sok éles szituációban(tűzharc) vették részt.
Kmz/omlt/prt de láttam olyan humintos egri toyotát aminek nem volt épp páncél üvege!
Rpg gránát lógott ki belőle! Nem működött el szerencsére!
Úgy szarrá lőtték. Nem is értettem hogyan nem sérült meg senki közűlük.

Nem a légierő BAP-os elnézést a kifejezésért de bohóckodásában vannak éles helyzetek!

Húha jön egy orosz gép. :rolleyes:
Emelik a készültséget. :hadonaszos:
Oda repülünk.:cool:
Lefotózzuk egymást. :p
Hazarepülünk. :D
Hálisten mindenki túlélte. ;)

Ehez képest a magyar sereg 10000 kibaszott kevlársisakot, málhamellényt vagy repeszállót sem tud venni!:hadonaszos: Acélsisak 2020??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

A múltkor valahol láttam képen azt a retek kulacsot!:mad:
Még mindíg használják?
És a többi személyi felszerelésről ne is beszéljünk. :hadonaszos:

De Pl: a katonai randészeknél átadják a fegyvereket, amíg ott van a média holosight a fegyvereken.
Mindenki örül.:D
Politikus, katona, fotós! :)
Boldogok!:D
Ja ahogy elmennek le kell szerelni a fegyverekről, és elviszik?o_O
Z2026?
Hk Mp5 csere cz scorpio? Ez fejlődés? :eek:

Ráadásul ezek egy heli/szállítógép/ifv/hk/ légvédelmi rakéta beszerzéshez képest mind összegre, mind időben nem lenne tétel. o_O

Tudom van cz, cg, 15m,digitális katona de ezeket fölpörgethetnék. o_O

Azt meg nem írom ide 2001ben amikor kecsón voltam soros hány ember adta az őrséget. Remélem azóta fejlődött a technika és a létszám is.

Ja akkor is acélsisak volt. :(

• Tetszik
Reactions: papi and Terminator