1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Haditechnikai kvízjáték

Diskurzus a(z) 'Haditehnikai kvízjáték' témában - Mackensen által indítva @ 2013. január 15..

1. megazez

megazez Well-Known Member

pedig ez Harley davidson 42wla lesz

2. senki

senki Active Member

Az oroszok nem kaptak WLA-t. Azt az USA magának tartotta meg. Segítség a WLA-val volt versenyben a tenderen.

3. senki

senki Active Member

Bocsi benéztem az oroszok 21572 db WLA-t is kaptak. Bocsánat de eddig ógy tudtam, hogy nem kaptak. Mea Culpa.

megazez likes this.
  4. megazez

http://www.o5m6.de/redarmy/hd_wla_42.php
    Amúgy pont, hogy az oroszok kaptak wla-t kb 30000 db-ot :)
    Te lehet az XA-ra gndolsz, na azt tartották meg maguknak az amcsik, ami még hasonló az az indian 841 de abból sem kaptak a ruszkik

5. senki

senki Active Member

És ha már hibáknál tarunk Megazeznek van igaza. Ez egy HD WLA 42. Sújtson a hibámért a dolgozó népünk haragja.

6. senki

senki Active Member

Eredetileg az Indian 741-et akartam betenni, de úgy látszik kellően ittas voltam.

7. senki

senki Active Member

Az XA és a 841-ből, bár a hibáim után félek bármit leírni, csak néhány db készült.

megazez likes this.
  8. senki

senki Active Member

Bűnbánatom jeléül itt egy magyar vonatkozású kép egy zsákmányolt Sokol 1000-ről[​IMG]

9. megazez

Na ha már motor, mivel nagyon egyszerű ezért az előtérben lévő motorról többet is írhattok mint a neve

senki likes this.
  10. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Vespa 150 TAP azt hiszem... A franciák használták, 75 mm-es volt....Ha nyertem, átadom valakinek a feladvány jogát.... :)

megazez likes this.

Ezen oldal megosztása