1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Honvédségi kézifegyverek

Diskurzus a(z) 'Gyalogság, gyalogsági felszerelések, fegyverek' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. Pista a hegyről

Pista a hegyről New Member

AMP-69. Van itt valaki aki nálam jobban informált? Tudom régi hír de nekem még mindig nem tiszta

2009ben nagy hír volt hogy újra rendszerbe állt a szolnokiaknál, honvedelem.hun voltak is képek az első lövészetről (puskagránátokkal), és attól kezdve konkrétan semmi. Az több mint valószínű hogy ez a project beffucsolt de, mikor? Rögtön az első lövészet után? Egyáltalán hány db került szolgálatba és hány embert képeztek ki rá akkor? Mert én azon a beszámolón kívül egy képet se láttam amp-s katonáról.

2. dudi

dudi Well-Known Member

A rendszerbeállító éleslövészet volt a téma.De rendszere soa nem állt újra (szerencsére) az AMP-69 mert a gránátoknak lejárt az élettartamuk.Konkrétan azon az élrslövészeten többet dolgoztak a tűzszerészek mint akik AMP-vel lőttek annyi volt a fel nem robbant gránát.

3. Pista a hegyről

Pista a hegyről New Member

Uhh..értem. Köszi!

Ebből kiindulva azok a pct.rakéták (akár RPG akár Fagot, Konkurs) amikkel mostanában meg az elmúlt években lőttek nem annyira régi beszerzések?

4. dudi

dudi Well-Known Member

Nem tudom de RPG lövészeten elvétve van hibás gránát.

Ezen oldal megosztása