HTKA statisztika - 2012

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
A tavalyi év végén, az év főbb haditechnikai eseményeit összegző bejegyzés mellett egy olyan anyaggal is előrukkoltunk, ami a HTKA szemszögéből mazsolázott az elmúlt év történéseiből. Akkor alapvetően az 5 éves évforduló adta az apropót, de úgy döntöttünk, hagyományt csinálunk a dologból!


[See the full post at: http://htka.hu/2012/12/31/htka-statisztika-2012/]
 

Hans

Member
2010. április 19.
168
1
18
Békés, boldog, egészségben és sikerben gazdag Új esztendőt mindenkinek!
Srácok, nektek meg külön köszi az egész éves munkát és 2013-ban ugyanitt! Egészségetekre! :)))
 

drone

Member
2012. március 18.
35
0
6
Először is gratulálok az egész éves munkátokhoz, talán ebben az évben utolsó hozzászólóként! Ahogy látom, még nem sikerült magam beverekednem a top kommentelők közé, még éves szinten se, bár az is igaz, még csak idén tavasszal kezdtem,  szóval remélem jövőre javítok a statisztikámon! ;)

És minden kedves kommentelő társamnak előre is Boldog új évet kívánok, jövőre ugyanitt! :)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 283
13 699
113
Boldog új évet mindenkinek és gratulálok az oldal működtetéséért. Nagyon kellemes időtöltés erre tanyázni.
 

sulyid

Member
2010. április 19.
173
0
16
Kezdek elmaradni a kommentek számát figyelembe véve... mondjuk mostanság inkább csak olvasok, nem kommentelek :)

 

Boldog új évet mindenkinek! :)
 

dalost

Active Member
2010. augusztus 22.
105
44
28
B.Ú.É.K. a szerkesztőségnek!!! Jövőre ugyanitt! :D

 

Ps.: Hozzászólás válogatás idén nem lesz? (Tudom telhetetlen vagyok, de szerintem volt pár ami megérdemelné, hogy újra szerepeljen...igaz Littlejohn? :D)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
47 334
76 979
113
Csak azért "nyertem"mert lett egy okos telefonom így munka közben is ha van szünet fel tudok nézni az oldalra.Meg néha előfordul,hogy képtelen vagyok normálisan leírni elsőre amit akarok!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 820
81 152
113
Boldog Új évet kívánok  a kommenteloknek és a szerkesztoknek is !!! :)
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
Felkerültem én is egy listára, és 337 (nem sámli) hozzászólásom volt (plusz ez). Ez annyira megható, hogy mindjárt sírok örömömben :_), biztos a 80%-a egy értelmes hozzászólást nem tartalmazott, csak teleoffoltam az oldalt (muhahahahaaa:D). A poén, hogy nagyon régóta aktív olvasó vagyok, de csak ebben az évben vetemedtem arra, hogy rontsam itt a levegőt :). Megyei szinten belehúzhatnánk borsodi gyerekek/lányok/makukák, nem elég a negyedik hely!:). Miskolc harmadik helye már nagyobb örömmel tölti el kicsiny szívecskémet (Dagad a mellem, mint Homér hasa) ;).

dalost mellé sorolok be, egy toplistás aranyköpésekre,komoly -vicces hozzászólásokra én is kíváncsi lennék, volt itt egy-két tag, akinek a kommentárja megmosolyogtató, székről leborulva röhögős volt ;).

Na de a lényeg!:

Ezúton is szeretnék Boldogságban és Sikerekben Gazdag Új Esztendőt kívánni a HTKA íróinak, szerkesztőinek, és az oldal olvasóinak! Remélem, hogy jövőre is minimum ugyanilyen aktívak leszünk, plusz bővül további tagokkal a nemzetközi csapatunk;). Haditechnikai Kerekasztal Lovagjai Egyesüljetek!


U.I.:  Éljen H.J.F.F és Éljenek a Pandák! (nem, józan vagyok:))

 
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 853
4 140
113
B.Ú.É.K.

<a title="Unio profiljának megtekintése" href="http://htka.hu/kerekasztal/tagok/unio/">Unio</a>

Azért vagyunk itt páran borsodiak. :)
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
wolfram

Én ennek örülök is, csak még több "utánpótlás' kell, hogy miénk legyen a világ! muhahahaha :)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
47 334
76 979
113
<a title="silirusglanis profiljának megtekintése" href="http://htka.hu/kerekasztal/tagok/silirusglanis/">silirusglanis</a>

:)
 

nani1980

Well-Known Member
2010. október 30.
677
1 878
93
A megyei  kimutatás tök jó! De sajnálattal látom, hogy Celldömölkről é vagyok egyedül csak! Legköz talán Sárváron lehet még pár ember... Ennyien nem védjük meg a Hazát! :D :D :D