(HUN) Dynamit Nobel RGW 60/90/110/ Panzerfaust 3

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Spartan.asfv

Well-Known Member
2016. október 25.
470
728
93
Miről beszélsz?

Juj..
Akkor kezdjük az elején.A CG egy 553-as jelzésű tracer lőszert használ gyakorlásra,ami ha jól tudom csökkentett lőporral szerelt 7,62-es lőszer,aminek a ballisztikája megegyezik az egyik 84 mm-es lőszerével.
Te azt irtad,hogy a CG az M62-őt használja.Én meg azt kérdeztem egy ezek ugyan azok?Mert sehol nincs M62-ként jelölve a CG könyveiben.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
31 648
29 018
113
Juj..
Akkor kezdjük az elején.A CG egy 553-as jelzésű tracer lőszert használ gyakorlásra,ami ha jól tudom csökkentett lőporral szerelt 7,62-es lőszer,aminek a ballisztikája megegyezik az egyik 84 mm-es lőszerével.
Te azt irtad,hogy a CG az M62-őt használja.Én meg azt kérdeztem egy ezek ugyan azok?Mert sehol nincs M62-ként jelölve a CG könyveiben.

Nagyon rosszul tudod.A CG belövésre és gyakorlásra egy 553B subcaliber adapter nevű sima HEAT lőszerre megszólalásig hasonlító eszközt használ.Ezt az 553B nevű adaptert kell megtölteni 1db 7,62x51mm-es M62 fényjelző lőszerrel amit ebből lősz ki.Gyakorlatilag tök ugyan az mint az RPG-7-hez volt a PUZ-7-es.

Ez lenne az 553B:

• Tetszik
Reactions: Pogány and endre