1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Katonai ruházat

Diskurzus a(z) 'Gyalogság, gyalogsági felszerelések, fegyverek' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. arcas

arcas Well-Known Member

Ennek a zsinórozásnak majd az ünnepi/diszelgő (vagy mi) kivitelen lesz létjogosultsága...,mert ugye valami olyasmi is lesz, ha jól olvastam...

2. megazez

megazez Well-Known Member

Zsinórozás alatt a sujtásokra gondolsz?

3. arcas

arcas Well-Known Member

Igen.

4. arcas

arcas Well-Known Member

Önkéntes műveleti tartalékosok bevonulása kiképzésre a Petőfi Sándor laktanyába:

5. arcas

arcas Well-Known Member

Nyári kiképzésen a tartalékosok:

6. Anti

Anti Well-Known Member

Mostanaban keverem ezt es a Csajok topicot :D

arcas and hunter85 like this.
  7. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Mi a szosz, mar egyszerre csillagot is kapott mindenik?

8. arcas

arcas Well-Known Member

Akkor az jó jel, nem? :D

9. Szittya

Szittya Well-Known Member

Az a gaz hogya lehuztal bakancsba a panpan 10 + evet es csak szakmunkas vagy. Se biztos hogy szakszikent szerelnek vissza. /konnyen megeshet hogy kk kent vagy orv kent kezdene a tartalekos karierjet az ember.../vegulis lefokozassal jarhat.../ mig egy eretsegi vagy diploma miatt egy full civil aki lehet eletebe legpuskat se latott altisztkent tisztkent kezd.... Amikor mondtam a toborzotisztnek hogy ez egy ki.aszott sz.rsag az volt a valasza ne agodjak szerdzodesesnek nem adhat parancsot tartalekos legyen barmilywn beosztasban is... /ez eddig oke is./ de a tartalekosokat se egy ilyen himbilimbi tiszt altiszt vezesse mikozbe a tapasztalt obsitos... Kk kent vagy jobbik esetben szakszikent.../ennyit az eletpalyarol./

antigonosz likes this.
  10. antigonosz

Ez ok, csak mondjuk mi van akkor ha ezeket a lelkes civileket egyszer megiscsak hasznositjak valamire valami okbol. Az ok hogy rendes katonanak meg rendornek nem adhat parancsot vagy miegymast, de mondjuk egy polgarornek, vagy egy szolgalaton kivuli, vagy mar leszerelt hivatasosak?

11. arcas

arcas Well-Known Member

Csak neked, csajmentes kép:
    Bocs, mégsem :D

Python and Anti like this.
  12. Crusader

Crusader Active Member

Az eddigi köznapi nekem nagyon szovjetesnek hatott, na ez az új sem lett magyaros...

13. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Találtam is egyet

Masztiff, tonyo, szuvorov and 3 others like this.
  14. rappali_

rappali_ Well-Known Member

Amennyi "nőt" raknak fel oda a kollégák oda...nem feltétlen :)

15. antigonosz

Irtam mar korabban hogy ha nem mozogsz benne akkor gyakorlatilag lathatatlan vagy. Persze buzamezo kozepen nem rejt jol a raba minta de ki az a hulye aki kimegy nyilt terepre?

tonyo and Mackensen like this.
  16. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Jobb lett, mint gondoltam: 9/19. A rohambili azért néhányszor elárulta a fickót. Túl szabályos.

Ezen oldal megosztása