[HUN] Rendőrség, belbiztonság, COIN

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
370
1 459
93
Nekik "gyárilag" ki van takarva. Ha Karompár Genetalisszimusz felismeri? Utánajárhat, összefuthat vele, eladhatja rossz/csúnya előembereknek, akik összefuthatnak vele, zsarolhassák, stb. Ezért nem értem.
Minek takarnák ki? Van hogy járőröröznek, bűnözőket kisérnek bíróságra, BV-be, iskola napokon vesznek részt, meccseket biztosítanak, stb. Meg megyei szinten szerinted kikből lesz MEKTA tag? Nyilván nagyrészt a helyi járőrökből, akiket alapból ismernek a helyi majmok. Meg az elfogások nagy részéhez sem használnak maszkot.

• Tetszik
Reactions: Blitz97

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
1 221
2 993
113
Minek takarnák ki? Van hogy járőröröznek, bűnözőket kisérnek bíróságra, BV-be, iskola napokon vesznek részt, meccseket biztosítanak, stb. Meg megyei szinten szerinted kikből lesz MEKTA tag? Nyilván nagyrészt a helyi járőrökből, akiket alapból ismernek a helyi majmok. Meg az elfogások nagy részéhez sem használnak maszkot.
Rendben. Csak megkérdeztem. Bár ahogy emlékszem a járőrt sem szokták arcképpel illusztrálni. Nyilván jobban tuggyák mint én, földönfutó! :oops:

• Tetszik
Reactions: Pogány

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
370
1 459
93
Rendben. Csak megkérdeztem. Bár ahogy emlékszem a járőrt sem szokták arcképpel illusztrálni. Nyilván jobban tuggyák mint én, földönfutó! :oops:
Arra a felvetésre reagáltam, hogy a mekta tagoknak csuklya kellene, meg rejteni az arcukat intézkedés közben. Náluk ez nem szükséges alapesetben, mert a személyazonosságuk csak annyira védett, mint más rendőré. A TEK más jellegű munkát végez, mint amit a megyei bevetésiek. A civil sajtónak kell kitakarni az intézkedő rendőr arcát, annak is megvan az oka. De ezeket a képeket a rendőrség sajtósa készítette, promóciós céllal, ugyanúgy mint mondjuk a Zsaru magazinban sincs a nyilatkozó rendőrök arca kitakarva.

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
1 221
2 993
113
Arra a felvetésre reagáltam, hogy a mekta tagoknak csuklya kellene, meg rejteni az arcukat intézkedés közben. Náluk ez nem szükséges alapesetben, mert a személyazonosságuk csak annyira védett, mint más rendőré. A TEK más jellegű munkát végez, mint amit a megyei bevetésiek. A civil sajtónak kell kitakarni az intézkedő rendőr arcát, annak is megvan az oka. De ezeket a képeket a rendőrség sajtósa készítette, promóciós céllal, ugyanúgy mint mondjuk a Zsaru magazinban sincs a nyilatkozó rendőrök arca kitakarva.
Na látod! Ezt nem értem. A promóciós cél eléréséhez szükségtelen a rendőr arcát kikockázatlanul mutatni. Ez kockázatos. Ezért kérdeztem. Nyilván a civil a hülye...
Nem a csuklya a lényeg.

bel

Well-Known Member
2020. augusztus 24.
273
432
63
Szia,

Annyi logika esetleg lehet benne, hogy lehet 2 szabaly egymas mellett:
1. minden specifikus tudas nelkul barki kitehet rendorrol fotot, ha ki van takarva az arca
2. aki tudja, hogy az a konkret rendor milyen munkat vegez, es ezert mennyire van szuksege arra, hogy ki legyen takarva az arca, az abban az egy konkret esetre vonatkozoan engedelyezheti, hogy kitakaras nelkul megjelenjen a kep.

Persze ezzel egyutt sem mindig logikus a dontes. :)

• Tetszik
Reactions: Kim Philby

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
1 221
2 993
113
Szia,

Annyi logika esetleg lehet benne, hogy lehet 2 szabaly egymas mellett:
1. minden specifikus tudas nelkul barki kitehet rendorrol fotot, ha ki van takarva az arca
2. aki tudja, hogy az a konkret rendor milyen munkat vegez, es ezert mennyire van szuksege arra, hogy ki legyen takarva az arca, az abban az egy konkret esetre vonatkozoan engedelyezheti, hogy kitakaras nelkul megjelenjen a kep.

Persze ezzel egyutt sem mindig logikus a dontes. :)
Jó, de Kiscserkész Fortnite-ot ez nem érdekli. Meglátja, felismeri, ha elég sokan vannak, akkor...?

• Tetszik
Reactions: Pogány

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
11 315
11 235
113
Kiderült, hogy a rendőröknél csak a rendőröket játszó statiszták keresnek rosszabbul! A volt tévészékháznál az ostromról készülő filmben kilencezer forintért statisztálnak rebiszest tizenkét órán át. A statiszták viszont kaptak rendes kaját egy négycsillagos szállodából!

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
12 129
31 600
113