[HUN] Rheinmetall Hungary

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Green Leader

Well-Known Member
2020. szeptember 10.
77
998
83
Ezek szerint te a "ezt a vonalat" ismered, csak MÉG nem nyilvános?
Nem faggatni akarlak, csak tisztázni a státuszt.
Igen, de csak véletlenül tudtam meg és nagyon felszínesen.

Azzal talán nem sértek meg semmilyen titkot, ha elmondom: már kiszivárogtak a tárgyalási irányok a fórumra korábban.

De persze semmi nem hivatalos, amíg nincs hivatalos megállapodás róla, ez pedig általában bejelentésre kerül még aznap, amikor megköttetik a szerződés.

bel

Well-Known Member
2020. augusztus 24.
474
850
93
A Zrínyi az alapok lesznek, a térség meghatározó hadereje meg a hosszú távú cél. Építkezés van, alapok nélkül csak légvárat építhetünk. Viszont jó ha már az alapoknál isnert a cél.
Szia,

Szerintem az alap a profi vegrehajto allomany lenne, es a profiba az is bele tartozik, hogy a jo fizetes miatt lehet valogatni a jelentkezok kozott.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
12 704
39 608
113
Szia,

Szerintem az alap a profi vegrehajto allomany lenne, es a profiba az is bele tartozik, hogy a jo fizetes miatt lehet valogatni a jelentkezok kozott.
Igen, ez is hozzátartozik. +6 havi januárban sztem jelzés értékű. A hosszú távú bérrendezés pedig kódolva van a GDP 2%-ban.Hogy miért nem azzal kezdtek, arra is van racionális magyarázat még ha akiről szól neki édeskevés.

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
9 696
12 587
113
Igen, de csak véletlenül tudtam meg és nagyon felszínesen.
Nem hibrid hajtasu ez az uj Fuchs 3 veletlenul...?

Azzal talán nem sértek meg semmilyen titkot, ha elmondom: már kiszivárogtak a tárgyalási irányok a fórumra korábban.

Raba vagy Kaposvar?

De persze semmi nem hivatalos, amíg nincs hivatalos megállapodás róla, ez pedig általában bejelentésre kerül még aznap, amikor megköttetik a szerződés.
A beteges advanced system design konteo-maniam szerint akkor a hibrid 8x8 design lehetne alapja az uj Fuchs 3-nak is... ;)

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
9 696
12 587
113
Elég, ha a hágókat ellenőrizzük. :)
Ha a szovjet nem jött át az ukri sem fog, hacsak a románok el nem árulnak.....megint. :p
En mar mondtam, egy osszeomlas eseten Ungvar-Szarvashaza-Verecke-Okormezo-Kiralymezo-Korosmezo-Fekete TIsza vonalaig kellene a lakossag biztositasara bevonulni. A szlovakok meg a lengyelek marakodhatnak a felso csucskon (pl szlovakok a Vihorlat Ungvar feletti reszet, lengyelek meg a Havaskozt vinnek.)

• Tetszik
Reactions: Loken and borisz

fitom

Well-Known Member
2020. szeptember 30.
750
1 162
93
Szerintem attól, hogy itt gyártják a fuchs család egy sikeres márkanév szóval kézenfekvő lenne.
"Teljesen új generációs gumikerekes harcjármű....tervezése fejlesztése teljes egészében Magarországon fog történni...!" Hogy jön ide a Fuchs??