1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

IL-2 Sturmovik széria és leszármazottai

Diskurzus a(z) 'Szimulátorok' témában - sulyid által indítva @ 2013. január 10..

1. sulyid

sulyid New Member

Gondolom nem csak én játszok vele, vagy netán tévednék? :)
    KI milyen kampányttol/tolt , milyen típussal és mennyi bevetést repült plusz ugye hány gépet lőtt le?

Nekem pl most van egy 41-ben kezdődő szovjet kampányom (jak-1-essel), most járok Sztálingrádnál, 102 lerepült bevetés, 80 légiharc győzelem, s kb 15 gépet lőttek ki alólam ezen kicsit több, mint 1 éves időszak alatt...

2. HindTheBest

HindTheBest Member

ÉN most Macchi Veltroval nyomom már egy ideje...

Valakinek megvan az ultra pack 3.0 kieg vagy más patch a játékhoz?

3. sulyid

sulyid New Member

Régebben toltam még a ultrapack 2-vel, volt egy jó kis 1942-es kampányom Normandia felett (kezdetben messzer, később fw190), ott minden második bevetésen új gépet kellett igényelni nekem, de fogytak az angolok, mint a legyek... Ja és volt egy 44-es magyar kampányom is, ahol a pumák tagja ként vadásztunk a jenkikre Mo légterében.

Ha már így megemlítetted, lehet, hogy felrakom, mert érdekes lenne észak-afrika felett repkedni egy sort.[​IMG]

4. HindTheBest

HindTheBest Member

Akkor megírhatod honnan szedhetném le azt a közel 6 gigát mert tűkön ülök hogy tolhassam a KI-44 Shoki-val... :)

5. sulyid

sulyid New Member

6. HindTheBest

HindTheBest Member

Valami tanács?

Elsőnek a patchet rakjam fel és aztán a modot? 

DE külön külön is működik igaz?mindkettő önálló kieg ugye?

7. HindTheBest

HindTheBest Member

És ezer köszönet!

8. HindTheBest

HindTheBest Member

Most nézem csak a 4.11 az netes játékhoz kell?

9. sulyid

sulyid New Member

Ha jól sejtem, magához a modhoz kell, bár én olyan jól felraktam, hogy el se indul a game... úgyhogy holnap törlöm és felrakom újra, mostmár figyelembe véve a readme utasításait... :)

10. HindTheBest

HindTheBest Member

majd írj ha sikerül játszani mert nekem is elcsesződött.....

Ezen oldal megosztása