India

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
9 341
10 153
113
Pogány

"Több mint 2500. Szerinted csak a civilizációs betegségek miatt lett a rák alap halálok? "

Ennél ez összetettebb szerintem :)
Mindenesetre a véleményem nem változott az ügyben ;)

• Tetszik
Reactions: Pogány

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
3 928
5 108
113

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
3 698
6 953
113
Pogány

"Több mint 2500. Szerinted csak a civilizációs betegségek miatt lett a rák alap halálok? "

Ennél ez összetettebb szerintem :)
Mindenesetre a véleményem nem változott az ügyben ;)

Én is eljátszok néha a gondolattal, hogy a bukaresti térséget beterítem a Mária és Eszter tárnák tartalmával, de hegyek ide vagy oda, szopó lenne, ha nagy a szél. Összetettebb persze, de ez nem elhanyagolható része, csak nem beszélünk róla, mert még a gonosz helótákban felmerülne, hogy a feddhetetlen vezetőik természetesen a nép javért szétcseszik a bolygót és úgy nehéz lenne a népet ostorozni a földre gyakorolt rossz hatásért. Én azt remélem, hogy megússza a terület, mert sok fontos történelmi kincset rejt, szerintem sokkal többet, mint ami ismert. Persze magát a pakisztáni fanatikus iszlamizmust, meg India mocskát nem sajnálnám, még nevetnék is ha megnukiznák egymást, de sajnos precedens lenne.

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
5 753
10 224
113

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 047
778
113

• Tetszik
Reactions: fishbed

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
702
2 783
93
És mit fognak kezdeni azzal a 2 millióval? Kiutasítják őket Pakisztánba? Komolyan ennyire fullba nyomni a kretént....
nekem úgy tűnik tökéletesen tisztán látják a helyzetüket és itt Európában nyomják fullba a kretént, van a muszlimoknak elég országuk nem kell a határnak india közepén lenni lehet az a paki indiai határ is